Şimdi Ara

LENOVO A7010 NASILDIR? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
22.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende İnceledim Lenovo batarya yönünden Zenfone ile yarışıyor resmen. Nerde lenovo görsem incelerim performansına bakarım. Bimeks de incelediğim ürünler arasında p70 ve a7000 , a7010 cihazları vardı. Ön kamerası mükemmel Arka kamera nın da focus odak özelliğine bakarak fotoğraf çektim muazzam yani. Akşam ve gece sıkıntı olabilir çünkü arka flaşlar çok küçük. Tüm bunlara rağmen bu forumda fotoğraf çekmeyi bilmeyen akıllı telefon kadar aklı olmayan insanların yaptığı yorumları okumak zorunda kalıyoruz.
  • Aynen katılıyorum. Işık yönü ve kadraj ölçüsünden bihaber lap diye çeken tipler tanıyorum. İnan 9-10 yaşındaki çocuklar bile onlardan daha usta sahne ayarını geçtim en basit ölçütlere bile uymadın mı, bulanık da çıkar kumlu da, çıkar. Dediğim gibi ihtiyacı olana sınıfının üzerinde bir telefon A7010. Ses, görüntü, hız ve teknolojik olarak rahatlıkla en az 3 yıl normalde 5 yıl çok rahatlıkla ihtiyacı karşılar bence. Ederi de, diğer benzer modellere göre ekonomik kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 26 Mayıs 2016; 21:54:16 >
  • Bimeksten aldim ölü piksel cikti gonderdim sonuc bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu telefondan almak istiyordum müzik için. ama en son lenovo a7000 de karar kılıp aldım. hafıza sorun gibi duruyor ama 6.0 güncellemesi ile bu sorun da ortadan kalktı.
  • Buyrun beyler incelemesini çektimhttps://www.youtube.com/watch?v=632UQJytycw
  • Arkadaşlar cihazı yeni aldım. 6.0 Marshmallow güncellemesi geldi. Yapanlar var mı memnun mu.
    1.6 gb güncellemenin boyutu.

• Bu telefonu kullananlar nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Haklısın hocam ama Hindistan da biz de Gelişmekte olan ülkeler sinifindayiz senin dediğin ülkeler Afrika, gibi adi bilinmeyen ülkeler.
    Hem şu da var Ülkede Asgari maaş en alt maaş demektir sen bunu yükseltirsen otomatik olarak memur maaşı gibi ücretlerin değeri düşecektir,dolar biraz düşse de 2.60 civarına gelene kadar hiçbir ise yaramıyor.
    Size tavsiyem eğer sadece sosyal medya kullanacak ve müzik tutkunu olanların Lenovo A6010 alabileceğini tavsiye edebilirim.Fiyatı hakikaten iyi,Dolby Mevcut,Snapdragon kullaniyor, 2Gb Ramli ve ayrıca yeni.Fiyatı da 540 lira civarinda.Batarya da iyi gider.

* * * * **
    Yazınızı okuduktan sonra Lenova A6010 un Hepsiburada.com daki yorumlarını okudum. Aynen dediğiniz gibi . Aklımızda olsun. Acaba onda radyo var mı yazmıyordu ? Ses güzelse radyo lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

Kardeş ben Vatan Bilgisayarda inceledim çalışanlar bir kaç fotoğraf ve video çekmişler. Hiç de, öyle puslu kumlu değildi. Tersine beni çok şaşırttı şıkır, şıkır görüntüler almışlar ben açıkçası beklemiyordum. Ekranı geçişleri de, hızlı bir aksama yada donma belirtisi algılamadım sesini anlatmama gerek bile yok tek rakibi HTC onun dışındakiler ne nitelik ne de, ses gürlüğü ve tokluğu açısından rakip bile olamazlar buna 1.500-2.500TL. bandında satılanlar da, dahil. Aşağıdaki bağlantıdaki videoyu incele bence. Son olarak mağazada görüp, kurcalamadan karar verme bence sınıfının üstünde bir makine.

https://www.youtube.com/watch?v=QEZ7peevpYU

* * * *
    7010 un radyosu var mı ? 6010 ile arasında kaldım. Önemli olan radyo ve fotoğraf video kalitesi gece gündüz çekimlerde. Siz aldınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcoban_gs

Oncelikle turkiyede hic bir telefonda bu ses kalitesini bulamazsin ses cikisi mukemmel kulaklik sesi standart ki kulakligi oyle cok kaliteli bise degil telefonu alir almaz 5 6 guncelleme yapti batarya oerformansi 5 saat civari ekran suresi aliyorum yogun internet kullaniminda telefonun ekranida oldukca kaliteli evkurdaki lenovo turkiye garantili paralel ithalat degil ben gayet memnunum ustelik telefonda sanal gerceklikde var parmak izi okuyucuda seri calisiyo
    Edit:radyo var ama aktif degil root gerekli

* * * * *
    Root ne demek ? ilk kez akıllı telefon alacağım için bilmiyorum. Radyo benim için çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayjaj1905

arkadaşlar bu telefondan almak istiyordum müzik için. ama en son lenovo a7000 de karar kılıp aldım. hafıza sorun gibi duruyor ama 6.0 güncellemesi ile bu sorun da ortadan kalktı.

* * * * *
    epey.com dan a7000 in özelliklerini okudum. 3g var yazmış, ancak 3g görüntülü konuşma yok yazmış. Görüntülü konuşma yapabiliyor musunuz ? Radyo var diyor epey.com da. Gerçekten radyo var mı, net dinlenebiliyor mu ? Aldığınıza pişmanlık duyduğunuz bir konu oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayjaj1905

arkadaşlar bu telefondan almak istiyordum müzik için. ama en son lenovo a7000 de karar kılıp aldım. hafıza sorun gibi duruyor ama 6.0 güncellemesi ile bu sorun da ortadan kalktı.

Bide a7000 in çektiği fotoğraflar ve videolar nasıl gece ve gündüz çekimlerinde ? Puslu sisli mi ? net mi ?
  • Birbilenesormalı B kullanıcısına yanıt
    Radyo A7000de Dosya yöneticisi ile aratınca bulunabiliyor ya da ben anlamam derseniz teli alır almaz servise verin diyin radyosu yok oradan da yüklerler.Yapılışı A7000 Konusunda yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birbilenesormalı B kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazda radyo var fakat açık değil serviste açıyorlarmis gibi bir söylenyi var ama bilmiyorum,3g ve 4g var fakat görüntülü gorusme yok

• A7000 modelinde radyonun apk sı var. sadece rootexplorer yükleyip içerisinden radio.apk yı bulup kurmanız yeterli. Muhtemelen a7010 da aynıdır.

Ancak merak ettiğim şey parmak izi okuyucu nasıl çalışıyor. Mesela iki farklı parmağa iki farklı kullanıcı tanımlanabiliyor mu? Veya parmak izi ile şifreye farklı kullanıcılar tanımlananilir mi? (örnek verecek olursak ascend mate 7 de ki gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Radyo A7000de Dosya yöneticisi ile aratınca bulunabiliyor ya da ben anlamam derseniz teli alır almaz servise verin diyin radyosu yok oradan da yüklerler.Yapılışı A7000 Konusunda yazıyor.

* * * * * *

Peki teşekkür ederim kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HENKLER

Hocam cihazda radyo var fakat açık değil serviste açıyorlarmis gibi bir söylenyi var ama bilmiyorum,3g ve 4g var fakat görüntülü gorusme yok

* * * * * *
    Peki teşekkür ederim kardeşim.
  • telefonu uzun zamandır kullananlar sorun yaşıyor mu ? ne gibi ? yazarsa sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • Telefon 15 gündur ben Türkiye garantili gündüz fotoraf çekimleri iyi ama bir lgg5 değil ses güzel bir kulaklıkla gayet başarılı oyunlarda daha takıldığı görmedim ısınma sorunu yok şarj ı 2.1 amper eğer telefonu bütün gün elinizden bırakmadan kullanırsan 6saat normal sabah 8 akşam 5 yeterli geliyor ekranını ben beğendim 1080p ortalama ram kullanımım yüzde 60 larda kalıyor terçih etmemim en büyük sebebi ses sistemi yani stero olması kısacası orta seviye telefonların içinde en iyisi
    Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO A7010 NASILDIR? LENOVO A7010 NASILDIR? LENOVO A7010 NASILDIR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caheen1 -- 25 Haziran 2016; 13:45:28 >

• sar değeri kaç ki biri bimkste yorum yapmıs " Cihaz çok harika yalnız yüksek sar değeri bende baş ağrısı ve halsizlik yarattı uzun konuşmada kulakta yanma oluyor dikkat edin derim. Cİhazı iade edeceğim""
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.