Şimdi Ara

LENOVO A7010 NASILDIR? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
3
Favori
22.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4,5 g hakkını veriyor. Çekim gücünde endişeniz olmasın. Operatorünüz destekliyorsa problem olmaz sanırım. sar değerine gelince video incelemesinde bu versiyon tellerde hemen hemen aynı olduğunu söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavibuzul

4,5 g hakkını veriyor. Çekim gücünde endişeniz olmasın. Operatorünüz destekliyorsa problem olmaz sanırım. sar değerine gelince video incelemesinde bu versiyon tellerde hemen hemen aynı olduğunu söylüyor.

Vibe P1 almak uzereyken bu telefonu farkettim. Hem parmak izi sensoru olsun hemde Ses kalitesi ortalamanın üstünde olsun dıye hTC ye yuksek fıyat vermek yerine bu telefon iyi bir seçim gibi gorunuyor. Hıc oyun oynamayan , gorusme ses kalitesi 1. önceliğinde olan , ortalama internet ve kamera performansı arayan biri için oldukca makul gibi.
    3300 ma de günü her halikarda çıkarır sanki

Olumsuz bir yanını yaşayan var ise buraya yazarsa çok hora geçer. Zira bu model , Vibe P1 e gore önce çıktı benim gözümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bodrumair -- 7 Nisan 2016; 13:26:47 >

• Benim olumsuz olarak farkettiğim şimdilik tek elle kumanda edemiyorsunuz. 15,5 x 7,5 cm ölçülerinde. Tek ele büyük geliyor. Diğer problemler olursa yazarım.
  • ekran parlaklıgı az gibi geldi. Gun ışıgında kullanan varmı
  • Ekran parlaklığı konusunda bir lg değil ancak en parlak konumdayken ozeliklerlden gün ışığı için seçenek var çok güneşli bir yerde görebiliyordum.

Telefondan gayet memnunum. Batarya 90-100 dk civari %100 oluyor. Akşama kadar hatta bazen ertesi güne kadar idare ediyor normal kullanımla 5 saat ekransuresi verdi. Sabah 7.30 aldigm şarj gece 12 ye kadar dayanıyor. Performansında sıkıntı yok kamerası yeterli güncellemelerini yaptım çok stabil çalışıyor açılıp kapanma falan hiç yok . tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aarkadaşlar bu telefonu bende kullanıyorum fakat rehber aşırı derecede kasma ve donma yapıyor çözümünü henüz bulamadım sizde de varmı bu problem acaba,onun dışında güzel telefon fakat bu sorun kronik oldu iyice ilk günlerde yapmıyordu fakat son zamanlarda sinir bozucu bir hal aldı...

• quote:

Orijinalden alıntı: _denzel_

Aarkadaşlar bu telefonu bende kullanıyorum fakat rehber aşırı derecede kasma ve donma yapıyor çözümünü henüz bulamadım sizde de varmı bu problem acaba,onun dışında güzel telefon fakat bu sorun kronik oldu iyice ilk günlerde yapmıyordu fakat son zamanlarda sinir bozucu bir hal aldı...

Merhaba.

Rehberde kı kasma problemını cozebıldınızmı . Sıfırlama , guncelleme vb seyler cozum olmadımı. Cıhazı almak uzereyım. Sımdıye kadar hıcbır kronık sorundan bahseden olmamıstı. O yuzden sordum.
  • Konu baslıgı yok, koca teelfona
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrumair

quote:

Aarkadaşlar bu telefonu bende kullanıyorum fakat rehber aşırı derecede kasma ve donma yapıyor çözümünü henüz bulamadım sizde de varmı bu problem acaba,onun dışında güzel telefon fakat bu sorun kronik oldu iyice ilk günlerde yapmıyordu fakat son zamanlarda sinir bozucu bir hal aldı...

Merhaba.

Rehberde kı kasma problemını cozebıldınızmı . Sıfırlama , guncelleme vb seyler cozum olmadımı. Cıhazı almak uzereyım. Sımdıye kadar hıcbır kronık sorundan bahseden olmamıstı. O yuzden sordum.

Merhaba kardesim henuz problemi cozemedim musteri hizmetlerine de mesaj attim geri donus yaptilar arka planda calisan uygulamalari kapatin ayriyetten sikayetinizi lenovoya bildiricez dediler,telefonu sifirlamadim tekrar kurmak ila ugrasmak istemiyorum fakat daha once kullandigim asus zenfine selfie de boyle bir problem ile hic karsilasmadim,benim tavsiyem bu telefonu almak icin acele etme veya bekleyemem dersen baska bir cihaza yonel cunku bu durum cok can sıkıcı gun icinde is icin rehberi acmam gerektiginde bemi delirtiyor,bazen gelen aramalarda rehber takildigindan sadece numarayi gosteriyor isim cikmiyor,arka planda calisan uygulamalarin cogunu cogu zaman kapatsamda bu degismiyor,parmak izi dun ilk defa algilamadi yani tepki vermedi oda soyle oldu cagri yoneticisinde ikeb ekrani kilitlemistim sonrasinda parmak izi ile acmaya kalktigimda hic tepki vermedi,aslinda telefon gorunum itibari ile cok hosuma gidiyor fakat bu kronik rehber sorununu cozemezlerse telefonu elden cikarmayi dusunuyorum, baska sorusu olan sorabilir...

• Yanıtın için teşeşkkur ederim. Lenovo Vibe P1 i almak uzereyken bu cihaz cıktı. Ses özellikleri yuzunden ilgimi çekti. Özellikle gorusme kalitesi yani ahizeden duydugun ses i bildiğin telefonlarla kıyaslayabilirmisin , sesin gücü ve temizliği açısından. Bi yabancı sitede görüşme kalitesine 8 vermiş. En iyi telefonların aldıgı bir dereceyi vermişler yani.

benim için hareket halinde baglantının kesilmeksizin gorusmenin /internetin kopmadan surdurulebilmesi önemli bir artı. Gorusmede , Karsı tarafın baya iyi netlikte bu telefonla konuşanı duydugunu soyluyorlar. Sizde aynı şekilde guclu ve berrak duyabiliyorsanız , baslı basına bir artı benim için. Ama tabi rehberi acamayan bi telefonda hıc bi işe yaramaz.

birde güneş altında ekranı nası goruyosunuz ? normal şartlarda (magazada) baktıgımda bıraz sonuk gibi geldi ekranı. Aradım taradım Vibe P1 deki super parlak modunu bulamadım. bide bu durumu soraacktım. Sizin sorun cozulene kadar , bekleyelım bari. ILgınc olan baska kımse bu tıp bır sorun belırtmemıs. Bu tıp durumlarda en temizi telefonu sıfırlamaktır benım bıldıgım. Son care denemenizi öneririm.

• Görüşme kalitesinde ses oldukça iyi hatta yaninizda biri varsa konusmalarinizi duyabiliyor ve öyle kesilme felanda olmadı hiç,sizin dediginiz gibi telefonu sifirliycam son care olarak onun disinda rehber uygulamasida indirdim vibe ui arayüzünüde kullandım baska launcher da kullandım fakat sonuç aynı,müzik sesi olarak cihaz çok iyi zaten dolb atmos var telefonda,kıyaslamaya gelirsek daha önce kullandığım note 3 ile aynı görüşme kalitesine sahip diyebilirim berraklık ve ses şiddeti olarak,bilemiyorum diğer arkadaşlarda da yaptımı bu kasma donma olayını o yüzden burda paylaşmak istedim acaba sorun kronik mi diye hatta eğer becerebilirsem caps çektim buraya atıcam 2 dakika kadar bekletebiliyor cihaz rehberde ve çoğu zaman arayan kişinin sadece numarası gözüküyor kişi yöneticisi kastığından
    Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO A7010 NASILDIR?

• quote:

Görüşme kalitesinde ses oldukça iyi hatta yaninizda biri varsa konusmalarinizi duyabiliyor ve öyle kesilme felanda olmadı hiç,sizin dediginiz gibi telefonu sifirliycam son care olarak onun disinda rehber uygulamasida indirdim vibe ui arayüzünüde kullandım baska launcher da kullandım fakat sonuç aynı,müzik sesi olarak cihaz çok iyi zaten dolb atmos var telefonda,kıyaslamaya gelirsek daha önce kullandığım note 3 ile aynı görüşme kalitesine sahip diyebilirim berraklık ve ses şiddeti olarak,bilemiyorum diğer arkadaşlarda da yaptımı bu kasma donma olayını o yüzden burda paylaşmak istedim acaba sorun kronik mi diye hatta eğer becerebilirsem caps çektim buraya atıcam 2 dakika kadar bekletebiliyor cihaz rehberde ve çoğu zaman arayan kişinin sadece numarası gözüküyor kişi yöneticisi kastığından
    Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO A7010 NASILDIR?

2 dk mı
    Sizin sorun kesinlikle cihaza özel bi şansızlık olmuş bence. Bu şekilde kullanamayacagınıza gore en iyisi sıfırlayın . O da fayda etmezse hemen degısım talep edin derim.
    En nihayetinde çin malı ya , o yuzden hep bi yerden su koyverıcekmiş hissi var ama yınede , ses farkı , parmak izi olması ve fiyatı cezbedıyor.

Gunes altında da ekranı gorebılıyosak , bana yeter bu telefon. 940 tl lere alınabılır duruma geldi Mediamarkt gitti gittidiyor da

• Evet sanırım öyle oldu bu akşam sıfırlıycam cihazı olmazsa direk intelicell e yollarım tabi birkaç gün denerim bu sekilde benim cihaz paralel ithalat zaten şu an medimarkt ve vatan da o dediğiniz fiyatlardaki cihazlarda paralel ithalat garantili,ekran parlaklığına gelirsek bu da çok iyi oldukça parlak ekranı var gün ışında görebiliyorsunuz huawei g8 bu konuda sınıfta kaldı örneğin,fiyat olarak uygun bir cihaz tabikide mesela meuzi mx 4 alacaktım vazgeçtim,huawei g8 de öyle türkiyedeki seride çift hat yok

• quote:

Evet sanırım öyle oldu bu akşam sıfırlıycam cihazı olmazsa direk intelicell e yollarım tabi birkaç gün denerim bu sekilde benim cihaz paralel ithalat zaten şu an medimarkt ve vatan da o dediğiniz fiyatlardaki cihazlarda paralel ithalat garantili,ekran parlaklığına gelirsek bu da çok iyi oldukça parlak ekranı var gün ışında görebiliyorsunuz huawei g8 bu konuda sınıfta kaldı örneğin,fiyat olarak uygun bir cihaz tabikide mesela meuzi mx 4 alacaktım vazgeçtim,huawei g8 de öyle türkiyedeki seride çift hat yok

Bimeks te 894 TL ye düşmüş.Baya makul seviyeye geldi bence.

http://www.bimeks.com.tr/urun/150492/lenovo-a7010-black.aspx

• Tüh ya ben çok acele ettim daha önce almakla,keşke biraz bekleseydim zira telefonun hakettiği değerde buydu,fiyat tam yakışmış cihaza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _denzel_ -- 19 Nisan 2016; 19:35:48 >
  • Bende bugün aldım gerçekten bu kadarını beklemiyordum bu fiyata çok iyi bir cihaz vatan bilgisayardan 999 liraya aldim.

• Beyler hala devam ediyo mu rehber problemi. Kardeşime alicam da yazarsaniz sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_728

Beyler hala devam ediyo mu rehber problemi. Kardeşime alicam da yazarsaniz sevinirim :)

Ben dun aldim rehber problemi falan yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

quote:

Beyler hala devam ediyo mu rehber problemi. Kardeşime alicam da yazarsaniz sevinirim :)

İlk izlenimleriniz nasil peki :)
    Batarya performansı, kamera, hoparlör performansı, sosyal medya muzik icin istiyo kardesim batarya da önemli. Şimdiden teşekkürler :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

quote:

İlk izlenimleriniz nasil peki :)
    Batarya performansı, kamera, hoparlör performansı, sosyal medya muzik icin istiyo kardesim batarya da önemli. Şimdiden teşekkürler :)

İlk sarjim daha ama 3300 mah pil cok kurcalamama ragmen daha %65 birkac sajdan sonra cok daha iyi olacaktir 3 adet performans guncellemesi geldi cihaz yag gibi akiyor. On tarafta iki adet stereo hoparlor var ses gayet yuksek ve daha once htc m8 kullaniyordum ondan daha iyi diyebilirim. Kamera olarak ben cok begendim gayet hizli netleme yapiyor ve cektigi fotograflar cok iyi ön kamera olarak da bircok amiral gemisini gecer. Alacaklar hic dusunmesin bu fiyata mukemmel bir cihaz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.