Şimdi Ara

LENOVO A7010 ANA KONU (Nam-ı Diğer Lenovo K4 Note, Lenovo Vibe X3 Lite) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
10
Favori
20.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar genel sorayım. Kimisi 64GB, kimisi 128GB bellek kartını kaldırır diyorlar. Lenovo'nun resmi sitesinde 32GB olarak belirtilmiş. Sizden 128GB'lik kart kullanan var mı, sizce sorun çıkartır mı? Ben 128GB'lik olanı kullanmak istiyorum ne dersiniz kaldırır mı, donma kasma yapar mı sizce?
  • Geçen haftalarda A7000 almıştım. Genel manada f/p ürünü. Kendime de a7010 u almayı düşünüyorum. Kronik sorunu var mı? Özellikle parmak izi sensörü nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefondan kullananlar nerede?

• Sanırım kimse kullanmaz olmuş :)

• AHZ kullanıcısına yanıt
    İki durum var. Kullananlar ya çok memnun bir sorun olmadığı için söyleyecek bir sorun bulamıyorlar. Yada, forumda kullanıcısı çok olmadığı için konu edecek yeterli kişi yok. 128GB'lik bellek kartı kullanan var mı; var ise, memnun musunuz? Maşallah A7010 forumu yedi uyuyanlar gibi yaprak kıpırdamıyor. Diğer markaların modelleri daha pazara sunulmadan yüzlerce sayfalık konu oluyorlar nedense millet A7010'u tutmadı nedendir anlamadım? Sar değerinin yüksek olması insanları ürküttü galiba siz ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtar72 -- 12 Haziran 2016; 16:20:45 >
  • Marşmelova güncellemedim. Şu an herşey yolunda. Orijinal radyo apk kurdum. Bağlantı hızını göstermesi çok güzel. 6 da gösteriyor mu bilmiyorum. Şarjı da gayet güzel. Oyunlarda da sıkıntı yaşamadım.

Bu arada radyo uygulamasında kayıt etme özelliği var ama hata veriyor.
    Ayrica aliexpreste çok deli kılıflar var.
    http://m.aliexpress.com/tr/w/wholesale-lenovo-a7010-case-silicon.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IMAMX -- 13 Haziran 2016; 2:58:30 >
  • Telefonun neden patlamadığını anlamadım , bu telefon normalde gm 5 plus tan daha iyi daha stabil ama gm nin formu 500 sayfaya uçmuşken burası ölmüş, telefonu 1,5 aydır kullanıyorum telefondan memnunum.
  • Hoparlörün içindeki tozları nasıl temizleyebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: CooLerR

Telefonun neden patlamadığını anlamadım , bu telefon normalde gm 5 plus tan daha iyi daha stabil ama gm nin formu 500 sayfaya uçmuşken burası ölmüş, telefonu 1,5 aydır kullanıyorum telefondan memnunum.

Kardeş biraz ağır olacak ama, bizim millet koyundur. Öndeki koyun uçurumdan aşağı atlasa diğerleri de, atlar sorgulamaz düşünmez. Genel çoğunluk aldıysa iyidir der geçer. Ne yazık ki, genelin seçimleri de, genelde sakat ve yanlış olur. Yapacak bir şey yok kalıtımsal bir sorun. Aslında koyun olduğumuz yakında oynanan Hırvatistan maçında da, gözler önüne serildi. Dört milyonluk nüfusu olan kurt ve uyanık bir halk kendilerinden yirmi kat daha büyük yani 75-80 milyonluk koyun bir halkın temsilcisini dalgasını geçerek yendi ve UEFA'dan hesabına parası yattı. Bizim koyunlar da, her zamanki gibi hiç ezber bozmayarak sümüğünü çekti. Özetle niteliksiz yığın bir çokluk nitelikli bir azınlık karşısında hiç bir şey ifade etmiyor. Büyük İskender'in bir sözü çok hoşuma gider. Der ki: " Ben bir koyun tarafından yönetilen aslan sürüsünden korkmam; ama, bir aslan tarafından yönetilen koyun sürüsünden korkarım." demiş. Bu söze katılmamak elde değil doğrusu.
  • Bu telefonda şifre ile misafir modu var mı? Mesela parmak izi ile normal, şifre ile özelleştirilmiş kısıtlı kullanıcı var mı? (a7000 de sadece normal misafir modu var ve şifresiz girebiliyor)
  • 22 mb yeni güncelleme geldi.

• sar değeri cok yuksek 1328
  • Farklı zil sesi ve bildirim sesleri seçerken hata oluyordu 22 mb güncellemeyi yükleyince düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniVarya

sar değeri cok yuksek 1328

Aslında sar değeri çok yüksek değil bir çok ölçüm ve kriter mevcut ABD ölçümlerine göre Levono a7010 ve İphone 6 sar değerlerini paylaşıyorum.
    Levono a7010
     LENOVO A7010 ANA KONU (Nam-ı Diğer Lenovo K4 Note, Lenovo Vibe X3 Lite)

İphone 6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRBAa. -- 16 Haziran 2016; 10:37:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLerR

22 mb yeni güncelleme geldi.

6 için mi. Ben 6 kurmadım gayet memnunum. Nova launcher prime ile kullaniyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO A7010 ANA KONU (Nam-ı Diğer Lenovo K4 Note, Lenovo Vibe X3 Lite) LENOVO A7010 ANA KONU (Nam-ı Diğer Lenovo K4 Note, Lenovo Vibe X3 Lite)

• quote:

Orijinalden alıntı: eRBAa.

quote:

Orijinalden alıntı: SeniVarya

sar değeri cok yuksek 1328

Aslında sar değeri çok yüksek değil bir çok ölçüm ve kriter mevcut ABD ölçümlerine göre Levono a7010 ve İphone 6 sar değerlerini paylaşıyorum.
    Levono a7010

İphone 6

diğer bütün sitelerde 1328 olarak görünüyor.
  • fss1403 arkadaşımıza da, sordum. Genel olarak sizlere de, danışmak istedim. Birkaç sorum olacak şöyle ki:

1) 6M'ye geçtiniz mi? 6M'nin pili aşırı tükettiği belirtilmiş 5 ile 6M arasında belirgin bir pil dayanım farkı gözlemlediniz mi?
    2) İthal güvenceli satılan A7010'larda galiba radyo var çünkü yabancı rom yüklü olduğu için acaba güncelleme alımlarında bir sorun olmazsa hem daha ucuz (900TL.) hem de, radyo yüklü geldiği için ithal güvenceli mi alsam sizce riskli mi?
    3) Sim takmadan herhangi bir ölü piksel veya üretimsel hatayı anlamak için neler yapmak gerekli?
    4) İki hat kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız biriyle görüşme yaparken diğeri kapalı mı (Ulaşılamıyor) görünüyor. Bir de, hat geçişlerini nasıl yapıyorsunuz? Diyelim ki, iki AVEA hattınız var geçiş yaptığınızı anlamak zor olur çünkü logo değişmiyor birinde internet paketiniz var diğerinde yok. Yanlışlıkla siz paket olan hat diye olmayan hattan internet kullandınız kötü olur. Bu tür durumlar nasıl engellenir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

fss1403 arkadaşımıza da, sordum. Genel olarak sizlere de, danışmak istedim. Birkaç sorum olacak şöyle ki:

1) 6M'ye geçtiniz mi? 6M'nin pili aşırı tükettiği belirtilmiş 5 ile 6M arasında belirgin bir pil dayanım farkı gözlemlediniz mi?
    2) İthal güvenceli satılan A7010'larda galiba radyo var çünkü yabancı rom yüklü olduğu için acaba güncelleme alımlarında bir sorun olmazsa hem daha ucuz (900TL.) hem de, radyo yüklü geldiği için ithal güvenceli mi alsam sizce riskli mi?
    3) Sim takmadan herhangi bir ölü piksel veya üretimsel hatayı anlamak için neler yapmak gerekli?
    4) İki hat kullanıyor musunuz, kullanıyorsanız biriyle görüşme yaparken diğeri kapalı mı (Ulaşılamıyor) görünüyor. Bir de, hat geçişlerini nasıl yapıyorsunuz? Diyelim ki, iki AVEA hattınız var geçiş yaptığınızı anlamak zor olur çünkü logo değişmiyor birinde internet paketiniz var diğerinde yok. Yanlışlıkla siz paket olan hat diye olmayan hattan internet kullandınız kötü olur. Bu tür durumlar nasıl engellenir?

Geç cevap yazdığım için kusura bakmayın.
    1- Pil konusunu pek anlayamadım ama çok fark yok gibi artmadığını düşünüyorum en azından. Ekran görüntüsü atıyorum.
    2- Garanti konuları hakkında bilgim yok maalesef
    3- Hiç bir test yapmadım arkadaşlar yardımcı olurlar.
    4- Maalesef tek hatlı kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fss1403 -- 17 Haziran 2016; 8:07:28 >
  • kurtar72 kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonda ne kadar sorun cok olursa forumda o kadar paylasim cok oluyor. LG G4 ve GM5 sayfalarinda gordugum kadariyla. Bu telefonu bende dusunuyorum, o yuzden merak ediyorum kullanici yorumlarini. Avantaji dezavantaji, yakin fiyatlardaki rakiplerine gore saglikli degerlendirme yapabilecek varsa cok iyi olur. Alanlar bu telefonu niye tercih etti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serser12 -- 17 Haziran 2016; 8:23:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtar72

fss1403 arkadaşımıza da, sordum. Genel olarak sizlere de, danışmak istedim. Birkaç sorum olacak şöyle ki:

Sorularınıza Cevap vermeye çalışayım.
    1. Pilde bence bir fark yok ikiside aynı
    2. İthal güvenceli olanların servisleri bazen sıkıntılı olabiliyor. Değişim vs daha sıkıntılı. Ayrıca şarz adaptörleri türkiye uyumlu olmuyo dönüştürücü almak gerekiyor. Zaten adaptörü baya büyük dönüştürücü ile ne olur bilmiyorum. Radyo konusuna gelince radyo donanımı hepsinde sadece ilk mesajda bulunan radyo programını yüklüyosun çalışıyor. Radyo ile ilgili bir sıkıntı yok.
    3. Sim kart takmadan telefon açılır bir iki incelersen zaten ölü pixeli anlarsın
    4. Çift hat kullanıyorum internet geçişi çok kolay hangisini kullanmak istiyosan internet açtığın yerden ayarlıyorsun. Diğerini kullanmak gibi bir ihtimal zor. Bir hat çalışırken diğeri kapalı görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.