Şimdi Ara

Legion ile ilgili add-on'lar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

normalde yeni konu acmaya karsiyim ama yeni gelen Legion paketiyle birlikte bir süredir oynayan arkadaslarin deneyimini almak isterim.

Wow oynamayali epey oldu ve bir cok sey degisti.
    Güncel olarak Legion ile birlikte hangi add-on'lari öneriyorsunuz? Olmazsa olmaz add-on'lari sayabilir misiniz?

• Bartender4
    Recount
    Unitframesimproved
    Say sapped
    Interruptannounce
    Decursive
    En onemlisini unutmusum SPY

Pvp icin benim bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_KHA -- 13 Ekim 2016; 13:11:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recount
    skada
    deadly boss mod
    coordinates
    auctinator
    postal
    bagnon

opsiyonel;
    RSA spell anouncer
    tomtom
  • ben recount ve skada yerine details öneriyorum dps-hps meter için. hem kaliteli hem çok ram yemiyor.
    tidy plates olmazsa olmazım.
    exorsus raid tools
  • dbm=pve için
    skada/recount=genel
    omnibar=pvp
    weakauras2=genel
  • 3-5 addın yetiyo bence, bende bişey sorayım

Ekranında 68 tane addon olanlar cidden eahat mı oynuyor yoksa pro gözüksün diye mi takılıyorlar. Yani o kadar çok dolduran var ki alıştıgı için oynayabiliyor gibime geliyo, alışırken zorlanmıştır yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 68 addon eskiden atari kasetlerindeki gibidir.11 oyund vardir 1 in 999 yazar.Tsm indiridiginizde bile 8-9 eklenti bir arada geliyor ama core olarak TSM'ye bagli yine DBM ayni sekilde toplasan 20'yi gecmez.Ben elvui ve 6-7 addon kullaniyorum ama elvui olmasa rahat 25'i bulur addon sayisi istedigim UI'ye ulasmak adina.
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Merhaba, her class ve hatta spec'in ayrı eklentisi olabiliyor, bende de 55 tane vardı en son, bu oyun eklentisiz verimli oynanmıyor maalesef, bir yönden de iyi elbette; oyuncuların oyuna katkıları her zaman iyidir, mod destekli oyunların ömrü uzun ve içeriği her dem taze ve güncel olur...
    Ayrıca her addon her daim aktif olmaz, duruma göre, yapılan etkinliğe göre aktif ettiklerim var. Raid Achievement gibi.
    İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 14 Ekim 2016; 10:37:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.