Şimdi Ara

Legion GO (ANA KONU) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
34
Favori
15.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 27 nisanda Turkiye'ye gelecegim Avrupa cihazi isteyen varsa komisyon karsiligi getirebilirim. Pm atabilirisiniz.

• Legion GO (ANA KONU)

Biosu güncelle dedim ve şu an bu şekilde. Nasıl düzelteceğim dostlar? Niye oldu onu da anlamadım. Sadece programı üzerinden biosu install yaptım.
  • Günaydın legion go ya harici ekran kartı takınca monitördemi oynamak gerekiyor. Kendi ekranında oynanmıyor mu? Ona göre alacam harici aparatını. 🤔
  • ercani_38 kullanıcısına yanıt

Ben de kendim için araştırmıştım. Kendi ekranı üzerinde oynarsanız usb den çift yön veri transferi yaptığınızdan %30 performans düşüşü olur diyorlardı. Öbür türlü harici ekran kartı direkt monitöre çıkış vereceği için böyle bir sorun yokmuş.

• foreone kullanıcısına yanıt
    Baya kayıp varmış. 7900xt var onu o kaybı gözardı ettirebilir. Teşekkürler
  • isminden emin değilim ama sanırım lenovo vantage idi. bunu yükleyince bozuldu alet resmen. sildim bu programı, sildikten 2 hafta sonra kendi kendine düzeldi.

Oyuna girdikten 5 dakika sonra fanını hızlandırdığında bağladığım apple hubdaki her şeyin bağlantası kesiliyordu. (ethernet adaptörü, klavye, mouse, 2 tane harici ssd ve en önemlisi apple hubdaki dahili hdmi çıkışına bağlı monitör) başka böyle bir şey yaşayan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foreone -- 14 Nisan 2024; 22:52:13 >
  • foreone kullanıcısına yanıt

Hocam ben de vantage üzerinden güncelledim aleti. O yüzden muhtemelen yukardaki hatayı aldım. Allah’tan alet brick olmadı.

• DARKBLUE82 D kullanıcısına yanıt

BIOS'taki pil kapatma ayarı cihazı servis moduna sokmak için pili çıkartmadan pilin gücünü kesmeye yarıyor. Malüm bu cihazın içindeki batarya soketi kolay çıkmıyor. BIOS'tan pil kapatmayı açtığınızda cihaz otomatik olarak servis moduna giriyor ve kendini kapatıyor. Cihaz ile işiniz bittikten sonra power kablosunu taktığınızda da normal şekilde çalışmaya başlıyor.

• Bu arada cihaza inatla FSR 3 destekli driver çıkmıyor... Mevcut driveri de sadece harici monitörde kullanabiliyorsunuz bu özelliği çünkü FSR 3 rotate yapılmış ekranlarda çalışmıyormuş. Bizim cihazında normalde ekranı dikey çalışıyor, biz rotate yapıyoruz windows üzerinde... FSR3.0 açmak için harici ekran takıp, cihazın kendi ekran yönünüde defaulta çekmeniz lazım. O zaman çalışıyor AMFM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnacoN -- 15 Nisan 2024; 2:30:22 >
  • AnacoN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilmiyordum.
  • AnacoN kullanıcısına yanıt
    Buna sinir oldum :(
  • PSP oyunları için hangi romu kullanıyorsunuz arkadaşlar.
  • Güncelle diyorum indiriyor yüklüyprım diyor ama ortada yüklenen bir şey yok.

Legion GO (ANA KONU)
  • vbalikci kullanıcısına yanıt

Download klasörüne indirip bırakıyor galiba. Ama ben oradan da kurduğumda yine güncellemede görünüyor.

• Gameingo kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de öyle. Sıfırlayacağım cihazı sanırım.

Sıfırlamışken belki steam os dual de deneyebilirseniz? Özellikle de emulator oyunlarında gördüğüm kadarıyla windows emudeck %50 sini falan çalıştırabiliyor. Steam OS'de o %100'e yakın.

Sürüm numarasına bakarsanız 14 aralıkta yayınlanmış bir driver. Yani driverınız güncel. O yüzden bir şey yüklenmiyor.
    Ppsspp.
  • DARKBLUE82 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür hemen deniyorum :)
  • Gameingo kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım güzel görünüyor ama biraz zahmetli Anacon üstad yapsın, bize rehber hazırlasın🤪
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.