Şimdi Ara

Legendary Rengar Rehberi [Hunt is on] (Güncellenecek) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
30
Favori
16.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rainbow Z

Hocam 5 6 aydır Rengar oynuyorum belki 200 den fazla maç yapmışımdır bi çok şampiyona karşı oynadım ama Pantheona karşı çok zorlanıyorum Pant için nasıl bi kabiliyet sayfası yapmak gerek tank mı daha viable yoksa ad mı daha mantıklı 1 6 lvl arası nasıl oynamak gerek Pant üstünde biraz ayrıntılı durursan çok makbul geçer. Ben genellikle ne zaman pant gelse ilk çivili çıkıyorum lanede kalmak için ama yinede zorlanıyorum pasifi yüzünden q larımda boşa gidiyor üstüne zıplasam sersemletiyor bi çare vars söyle kurtulayım şu ızdıraptan

Geleceğiz oralara rahat ol.

• Girişi başarılı buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda.

Takip
  • Mr. Jesus kullanıcısına yanıt
    Dostum okuyucu tarafından haklısın ama kapsamlı bir rehberi hazırlamak saatlerce hatta günlerce sürebiliyor. Benim hazırladığım rehber şu an %100 e ulaşmasa bile toplamda 100 saatimi falan aldı tamamı 70-80 word sayfası büyüklüğünde bunun birde araştırma ve yazıya dökme süreci var. Resimleri videoları forum sayfası üzerinde ayarlamak gerekiyor. Gerçekten emek vermek isteyince haftalarca uğraşmak zorunda kalıyorsun. Lol sitesinden skill resimlerini alıp bir rün sayfası bir kabiliyetle özensiz bir rehbere başlamamış rehber sahibi. İnan biraz zamana mutlaka ihtiyacı olacaktır. Arkadaşda zaten kopyala yapıştır mantığıyla değil , tecrübeleriyle geniş bir bilgi içeriği sunmaya çalışmış. Ve %18 lik hali buysa daha uzun süre emek verip saatlerini harcayacak o yüzden okuyucularında biraz sabırlı olması gerekir. İnan emek verilmiş rehberlerdeki mantık, yavaş yavaş yazarsam daha çok ilgi görür şeklinde değil.

Bu arada dostum tebrik ederim niyetin vardı böyle bir rehbere zaten, bunu faaliyete geçirmene çok sevindim. Şu aşamada bile gayet doyurucu ve kusursuz bir rehber sana kolay gelsin rengar severler içinde gayet yardımı dokunacak bir paylaşım. Umarım emeğinin manevi olarak karşılığını alırsın. Böyle konulara geri dönüşler insanı tatmin ediyor zaten.

• 6 stack olunca sevınıyomusum ? Rengar rehberı dımı bu
    Kite 2 aa 2,50 as ile mi yapıyon ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romanovich Raskolnikov

Dostum okuyucu tarafından haklısın ama kapsamlı bir rehberi hazırlamak saatlerce hatta günlerce sürebiliyor. Benim hazırladığım rehber şu an %100 e ulaşmasa bile toplamda 100 saatimi falan aldı tamamı 70-80 word sayfası büyüklüğünde bunun birde araştırma ve yazıya dökme süreci var. Resimleri videoları forum sayfası üzerinde ayarlamak gerekiyor. Gerçekten emek vermek isteyince haftalarca uğraşmak zorunda kalıyorsun. Lol sitesinden skill resimlerini alıp bir rün sayfası bir kabiliyetle özensiz bir rehbere başlamamış rehber sahibi. İnan biraz zamana mutlaka ihtiyacı olacaktır. Arkadaşda zaten kopyala yapıştır mantığıyla değil , tecrübeleriyle geniş bir bilgi içeriği sunmaya çalışmış. Ve %18 lik hali buysa daha uzun süre emek verip saatlerini harcayacak o yüzden okuyucularında biraz sabırlı olması gerekir. İnan emek verilmiş rehberlerdeki mantık, yavaş yavaş yazarsam daha çok ilgi görür şeklinde değil.

Bu arada dostum tebrik ederim niyetin vardı böyle bir rehbere zaten, bunu faaliyete geçirmene çok sevindim. Şu aşamada bile gayet doyurucu ve kusursuz bir rehber sana kolay gelsin rengar severler içinde gayet yardımı dokunacak bir paylaşım. Umarım emeğinin manevi olarak karşılığını alırsın. Böyle konulara geri dönüşler insanı tatmin ediyor zaten.

Beni buna sürükleyen en büyük etmen senin Emekçi Support Rehberin zaten. Sana bu konuda borçluyum. Tamamen senden şevk aldım. Elimden geleni yapıyorum. İnsanların geri dönüşü cidden benim 2. itici gücüm. Desteğin için tekrar teşekkürler .

• Başarılı bir rehber teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

6 stack olunca sevınıyomusum ? Rengar rehberı dımı bu
    Kite 2 aa 2,50 as ile mi yapıyon ?

Videoları izlediğini düşünüyorum .
  • Takip.

• tebrikler kardeşim güzel olacak
  • BlazeR ` myth kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah dostum. Kendine güvendiğin ve deneyimli olduğun bir konuda tecrübelerini insanlarla paylaşmışsın. Bende rengar konusunda uzman değilim herkesin kendine güvendiği konular farklı farklı, sende verdiğin emeğin ekmeğini yiyeceksin. Bende senin ve arkadaşların geri dönüşleri olmasa sıkılır yarım bırakabilirdim rehberi inan ki önemli bu. Benim konum haksız kaldırıldı sizler rehbere sahip çıktınız destek verdiniz. Senin rehberinde hak ettiği saygıyı kazanacaktır. Eline emeğine sağlık dostum yazdıklarından da onur duydum teşekkürler sağlıcakla kal.
  • Takip,kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Romanovich Raskolnikov

Estağfurullah dostum. Kendine güvendiğin ve deneyimli olduğun bir konuda tecrübelerini insanlarla paylaşmışsın. Bende rengar konusunda uzman değilim herkesin kendine güvendiği konular farklı farklı, sende verdiğin emeğin ekmeğini yiyeceksin. Bende senin ve arkadaşların geri dönüşleri olmasa sıkılır yarım bırakabilirdim rehberi inan ki önemli bu. Benim konum haksız kaldırıldı sizler rehbere sahip çıktınız destek verdiniz. Senin rehberinde hak ettiği saygıyı kazanacaktır. Eline emeğine sağlık dostum yazdıklarından da onur duydum teşekkürler sağlıcakla kal.

Bende onur duydum . Seninde sağlıkcakla kalman dileğiyle

• Rehber mükemmel. Böyle devam eder umarım

• %25 tamamlandı.
  • Devamınıda bekliyorum

• Düzeltmeleri yaptım ve ufak hataları gidermeye çalıştım. Yarın devam ederim. Yorumları bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlazeR ` myth -- 31 Temmuz 2014; 2:43:02 >
  • Romanovich Raskolnikov kullanıcısına yanıt
    Verdiğin cevap için teşekkürler. :)
  • Noob low qtwtsg.

En markalarda faydalı konu.

• Sirf sesi icin bile oynaniyor bu meret devamini bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.