Şimdi Ara

## Left 4 Dead 2 'de neler var? Ana bilgi konusu! ## (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
2
Favori
51.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zurrani

steam saolsun biraz yordu beni ama oynadım ben de...
    oyuna girmiyordu, girer gibi yapıp...
    bi çok şey denedim, en son, kasperskyı kapattım, steami kapattım, açtım, ama internet fişini çektim.
    offline da açamadı meret, sonra taktım, steam update yaptı platforma, artık neye takıldı ise...
    sonra da oyuna tıkladığımda kurulumu tamamladı, sıkıntı yaşayan arkadaş varsa, bunun gibi şeyler deneyebilir...
    update'te de takılmıştı ayrıca son update'î çekememişti... (şapkalı i'yi nasıl yazdı len bu klavye)
    neyse steame vermiyorum, bi seneye yaklaşan format periyoduma veriyorum

demo izlenimlerim
    *grafikler daha güzel... biraz kısmak zorunda kaldım o yüzden efektlerden,
    (core2duo 2ghz, 2gb ram, 256mb 8600gt ekran kartı, biraz eskide açıkçası... biraz mı???)
    *çerez zombi çeşitliliği gerçekten hoş, aynı zombiden pek görmüyorsunuz, çeşitlilikten aynı zombiler olduğunu hissettirmiyor.
    *yeni specialleri zaten tanıdık süreç boyunca, oyuna çeşitlilik kazandırmış.
    *advanced'da singleplayer bitirdim, zorlanmadım, bu üzücü bi çoğumuzun adına, gerçi expert ve realizm modu da var daha.
    *silah çeşitliliği de güzel, melee silahlar güzel bi tat katmış.
    *adrenalin shot, elektro şok ve boomer bombası da güzel.
    *zırhlı zombi de güzel olmuş, önden vuramıyorsunuz.
    *haritalar genel olarak geniş alanlarda geçiyor en azından demodaki parish'te
    *zombilerin uzuvlar falan kopması güzel, hala geliyorlar, öldü mü ölmedi mi bazen seçilmiyor.
    *molotofla yanan zombilerin ciltleri gerçekten yanıyor, bi detay.
    *pompalı silahın taşıma mermisi yarıya düşürülmüş, bu güzel, fazlaydı çünkü.

kafama takılanlar:
    *oyun bana ilk oyuna göre biraz daha yavaş gibi geldi, zombiler sanki daha yavaş, sürünmüyolar koşuyorlar tabi ama,
    karşılaştırınca l4d'in oyun akışı biraz daha seri gibi, bilemiyorum. hoşuma gitmedi bu da açıkçası.
    *optimizasyona ihtiyacı var gibi geldi ya yapay zekanın, ya haritanın. çünkü advanced bi zorlukta çok az özel zombi yedik (singleplayer)...
    iki bölüm süresince charger bir kere bile vuramadı, boomer bir kere kusabildi, tank birimizi bir kere yatırdı, jokey bi kere çıktı birimizin üstüne.
    bol bol smoker çokti, hunter bir iki kere atladı...
    *bazen zombilere sağ tuş yaptığım halde denk gelmediğini ve zombinin bana vurduğuna tanık oldum, bir kaç kez.
    benden de kaynaklanabilir ama 400 saat in-game l4d geçiren biri olarak kabul etmiyorum
    *oyuna ilkinin belki üç katı çeşitlik gelmiş ama akıcı oyun göremedim demoyu oynarken. sonuçta demo, çıktığında nasıl olur bilemem.
    *versus modunu ayrıca merak ediyorum şimdiden de...
    l4d'de boomer, 2 hunter, 1 smoker ve 3 hunter, 1 smoker spawnı var, eğer sırayı bilinçli bozmazsanız.
    bunda nasıl spawn çeşitlilikleri olacak merak ediyorum şimdiden...
    denge mutlaka gelecektir, oturacaktır, ona da eminim, l4d de çok patchlendi bu hale gelene kadar...
    *haritalarda dikkat çekecek daha çok detay da isterdim doğrusu, misal o sokaklardaki evlere daha çok girebilmek,
    orada yaşayanlardan kalan özel izler bulmak gibi falan... yine de detay seviyesi normal, tasarım güzel...
    *ilk oyundaki zombilere headshot hissi bunda optimize değil...
    *splitter bence şu haliyle etkili değil, çünkü alanlar çok geniş, ilk oyundaki gibi tüm ekibin sığıştığı 2-3 metrekarelik yerler çok az.
    kusumuğu daha geniş bi alanı kaplamalı, eminim patchelecektir...

aklıma düşenler bunlar şimdilik... oyun çıkınca tam sürümü üzerinden konuşmak lazım...

şunu da eklemeden geçmeyim... valve l4d sahiplerini gözle görülür, hatta sezilir bi kıyak dahi yapmadı...
    oyun çıktığı zaman yapar inşallah, biz 50 liraya aldık ama, canımız saolsun, dolduruşa geldik
    isterim tüm steam arkadaşlarım daha da ucuza alabilsin...

Evet şeklimizi koyduk rest dedik.

Valla bence mütiş olmuş, oyun içinde de muhabbetler dönüyor öyle her zaman olmasada konuşmalar var.

Duvardaki yazılarda senaryoya renk katmış burdan daha bizler gibi niceleri geçmiş diyebiliyorsunuz.

• demoda multiplayer oynayabiliyormusunuz orjinal?

biz non steam demoyu oynuyoruzda multiplayer
  • geliyo video :D ilk nonsteam videosu :D
  • Bi zahmet oynuyoruz
  • yeni silahların gelmesi iyi olmuş bence
  • Demoda versus yok. Ama Valve'in açığının bulunmadığı nerede görülmüş?

Versus'u merak eden arkadaşlar:http://forum.xkafe.net/left-4-dead-2-demoda-versus-t1325.0.html

Bunlar da isteyenler için tüm IP'lerimiz:

quote:

212.252.24.20:27015 Versus (skey: xkafe.versus)
    212.252.24.21:27015 Versus (skey: xkafe.versus)
    212.252.24.26:27015 (Skey: xkafe.net)
    212.252.24.26:27016 (Skey: xkafe.net)
    212.252.24.26:27017
    212.252.24.26:27018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acdervis -- 3 Kasım 2009; 0:15:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acdervis

Demoda versus yok. Ama Valve'in açığının bulunmadığı nerede görülmüş?

Versus'u merak eden arkadaşlar:http://forum.xkafe.net/left-4-dead-2-demoda-versus-t1325.0.html

Bunlar da isteyenler için tüm IP'lerimiz:

quote:

212.252.24.20:27015 Versus (skey: xkafe.versus)
    212.252.24.21:27015 Versus (skey: xkafe.versus)
    212.252.24.26:27015 (Skey: xkafe.net)
    212.252.24.26:27016 (Skey: xkafe.net)
    212.252.24.26:27017
    212.252.24.26:27018

Charger!

## Left 4 Dead 2 'de neler var? Ana bilgi konusu! ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dankır -- 3 Kasım 2009; 1:49:15 >

• şu anda olmuyormu benmi beceremedim.
  • Lobi kurarak girmeniz gerekiyor. Yoksa olmaz.
  • oldu hemde cok güzel oldu
  • Left4Dead2 Pre load açıldı hayırlı olsun.1 hafta nasıl geçecek bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Orijinalden alıntı: S@rKs-PoWeR

arkadaşlar singel playerdan oyuna girirken tam yüklerken oyundan atıyor çözümün bile varmı acaba

bilgisayarın tarihini 29 ekime getirip denermisiniz acaba.

elını saglık usta sagol oyunu acamadım tarıh aklıma gelmezdı gerı almak alınca oyun actım internet baglantımı kapamadan hayatımda ılkez goruyorum demo hata verdıgını hayret dogrusu oyun dehset hamachı agı oynarız artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K@ptan41 -- 9 Kasım 2009; 17:19:39 >
  • sabırsızlanan var mı?
    ben neden sabırsılanmıyorum yaw?
  • Aynen bende sabırsızlanmıyorum. Demoyu oynadık hevesimiz geçti.
  • Bende sorunu kendimde arıyordum neden sabırsızlanmıyorum anormalmiyim acaba diyordum ama normalmişim demekki.
  • Oyun sabaha doğru 7 gibi açılacak sanırım. Şu anda 9 saatinin kaldığı gözüküyor.
    http://store.steampowered.com/app/550/
  • eline saglık
  •  ## Left 4 Dead 2 'de neler var? Ana bilgi konusu! ##

havan topu gibi bişey taşıyorum. süper bişey

30 mermi kapasitesi var attığı yerde tüp patlamış gibi oluyor

akılsız ellerde takımı yatırabilecek tehlikeli bir silah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xanty -- 17 Kasım 2009; 22:57:24 >

• yarım saattir scanning for steam game updates diyor sizdede çıktımı bu ne kadar sürdü?
    Edit:tamamdır düzeldi şimdi oyuna bakalım bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster33 -- 17 Kasım 2009; 20:33:59 >
  • Sorunlu steam yüzünden oynayamadım bu akşam. Saat 10 gibi aklıma geldi bakmak, açtım steam'i yarım saat scanning game updates dedi. Sonunda sıkıldım kapadım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.