Şimdi Ara

Left 4 Dead 2 Campaign Zorluk Derecesini Nasıl Ayarlarız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
13.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garenadan oynuyorum. konsola "map ..." yazıp campaign kurduğğum zaman otomatik olarak Campaign-Normal oyun kuruyor. ben zorluk derecesini expert yapmak istiyorum. nasıl yaparım ?

• oyunun yapay zekası şu şekilde çalışıyor !

sen oyunu kolaya bile getirsen !
    her attığını 12 den vuruyor ve hızlı ileriyor isen oyunun kendi zaman saati hızlı işlemeye başlar

öyleki 3 saniyede şarjör değiştirme işlemi bile 1 saniyeye düşüyor, yani oyun 3 kat daha zorlaşıyor.

öyleki madalya almak için oynarken easy modunda bile tek tank gelmesi gereken yerde 2 tank

1 cadı çıkması gereken yerde 2 cadı çıktığı bile oluyor.

zaten bu oyunu diğer oyunlardan ayıran en büyük özellik yapay zekası
    oyun içi oyuncunun başarısına göre oyun seviyesi değişmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 22 Ağustos 2012; 7:20:04 >
  • *cevabı buldum. "map ... campaign expert" yazmak gerekiyor konsola.

dediğiniz gibi oyun içinde yapay zeka değişiyor, devamlı heyecan oluyor :)

kızanlar olur ama steamden oynamıyorsanız birlikte oynayabiliriz uygun zamanlarda. insan bazen oyunu hakkıyla oynayan kişilere muhtaç kalıyor =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iracible
    kızanlar olur ama steamden oynamıyorsanız birlikte oynayabiliriz uygun zamanlarda. insan bazen oyunu hakkıyla oynayan kişilere muhtaç kalıyor =)

orjinal steam kullanıcısı olarak konuşmam gerekirse

kıza yok, örneğin ben kredi kart kullanan biri değilim dahası kredi kartı kullanmak dini inançlarıma ters !

bir tanıdığıma nakit ödeyerek Steam dan bana (ödemeli) hediye olarak yollamasını rica ettim

non-steam konusuna gelirsek L4D şu ana kadar oynadığınız hiç bir oyuna benzemez oyun motoru yapısına bağlı olarak
    neredeyse 100lerce farklı ve zevkli mod var steam serverlerinde bu 7/24 açık
    dahası oyunun devamlı hata güncellemesi var.

* non-steam olarak oyunu buglu bir şekilde oynamakta ayrı bir zevk olması gerek

sana şunu söyleyeyim piyasada verilen parayı hak eden çok az oyun var
    işte gerçekten verdiğiniz paranın son kuruşuna kadar deyen bir oyun bu

bu arada ben cadılar bayramı arifesinde 4,9$ dan aldım !

ve son olarak şunu ekleyeyim ki orjinali TR dil desteği içeriyor !
    yani o ayara nereden gidilir gibi sorular sormuyorsunuz

dahası o kadar çok şeyi kaçırıyorsunuz ki
    şimdi ben size bunları tek tek nasıl anlatayım ki
    hani anlatılmaz yaşanır misali bir durum bu :D

arada bir yeni ve resmi MODlar ortaya çıkıyor
    tadından yenmez oyunu hiç bilmediğiniz bir özelliğini yeniden keşfetmek çok zevkli oluyor

ama işte buradan bunları anlatmakla karşınızdakinin anlamasını bekleme çok zor

her ay TTNET veya alternatifine bir dünya para veriyorsun zaten
    bu açıdan 2 kuruşun edebiyatını yapmak, oyuncuya yakışmaz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 23 Ağustos 2012; 9:04:12 >

• Arkadaşlar oyunun zorluk derecesini oyunu kurup başladıktan sonra "ESC" ye basıp menüyü açıp "CALL A VOTE" tıklayıp "CHANGE DİFFİCULTY" yi istediğiniz ayara getirip oylama açabilirsiniz eğer birden çok kişi ile oynuyorsanız diğer arkadaşlarınızın oylama geldiğinde F1 tuşuna basarak onaylamaları gerekmektedir onayladıktan sonra oyunun zorluk derecesi değişir....

• quote:

Orijinalden alıntı: hemshenle

Arkadaşlar oyunun zorluk derecesini oyunu kurup başladıktan sonra "ESC" ye basıp menüyü açıp "CALL A VOTE" tıklayıp "CHANGE DİFFİCULTY" yi istediğiniz ayara getirip oylama açabilirsiniz eğer birden çok kişi ile oynuyorsanız diğer arkadaşlarınızın oylama geldiğinde F1 tuşuna basarak onaylamaları gerekmektedir onayladıktan sonra oyunun zorluk derecesi değişir....

mesaj atarken bi beynini kullan bi konuya bak adam neyden bahsediyor sen neyden bahsediyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.