Şimdi Ara

Left 4 Dead 2 alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> Left 4 Dead >> Left 4 Dead 2 alacağım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    40 Mesaj
    Evet arkadaşlar steam de indirime girmiş. Seviyorum oyunu ve almak istiyorum.

Ama aklımda bir soru var online player sayısı fazla mıdır ? alıp ta sadece single player takılmayayım.

Bir bilgim olmadığı için soruyorum yardımcı olursanız sevinirim

|
    |
    1835 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gs10mert

Ama aklımda bir soru var online player sayısı fazla mıdır ? alıp ta sadece single player takılmayayım.

İndirim geçmiş ama ben yine de yazayım yılbaşı indirimlerinde alırsın. Dostum öncelikle oyuncu sayısı az falan değil. Oyun arama başlattığında bekleyeceğin en fazla süre 5 sn.'dir. Onun dışında topluluk sunucuları var modlu oluyor bunlar, bunlar da çok eğlencelidir.

Orijinalden alıntı: ictopbasli

quote:

Orijinalden alıntı: gs10mert

İndirim geçmiş ama ben yine de yazayım yılbaşı indirimlerinde alırsın. Dostum öncelikle oyuncu sayısı az falan değil. Oyun arama başlattığında bekleyeceğin en fazla süre 5 sn.'dir. Onun dışında topluluk sunucuları var modlu oluyor bunlar, bunlar da çok eğlencelidir.

Aldim hocam oyunu ama pek sarmadi ya. Cs go dan sıkdıkca girip oynuyorum 2-3 el

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    331 Mesaj
    Senelerdir Oynarım Left 4 Dead 2. Eskimiş bir oyun olmasına rağmen arada oynamaktan hala keyif alırım.
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.