Şimdi Ara

Leeco Max 2 (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.589
Cevap
34
Favori
50.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 820-822 sadece renk seçenekleri farklı. Örneğin 820 de rose gold 822de gri var.

821 ise hindistanda satılan model. Donanım olarak hiç bir farkları yok aynı romlar hepsine kurulabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omerfarukfurkan O kullanıcısına yanıt
    root da sıkıntı yok imei repair için abd indirdim su yetkisi de verdım oda tam ama aygıt yöneticisinde sarı soru ısaretı sanırım bıde wındows7 de denemem lazım ben win8 de test ettim şuan ..
  • Miui 8 rom kurdum suan itibari ile stabil ve hizli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MSTF49 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hint 19s sürümü var üzerine direk kursam kurulur mu ?
    Birde stock recoverydeyim sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musakilic

Miui 8 rom kurdum suan itibari ile stabil ve hizli

Tr var mı hocam

• kdrklc54 kullanıcısına yanıt
    Hocam şu anki yüklü romunuzu 21s'i update.zip şeklinde kendim yükleyebiliyor muyum?
    Yoksa TWRP lazım mı?
  • mbtt.107 kullanıcısına yanıt
    TWRP OLMADAN OLMAZ ilkten onu yüklemen lazım sonra ınstrall kısmın zip yukluceksın rom anlatımı sitede mevcut
    Hocam şifreli diyorlar rom için ondan sormuştum twrp yükleyince kilitleniyormuş sanırım hafıza.Orjinal recovery ısrarım o yüzden.
  • mbtt.107 kullanıcısına yanıt
    orjınal hındıstan ve abd romu ındırme kurma onlarda şifre muhabbeti var malesef.. xda dan şifresiz versiyonlarını kurabilirsin
  • quote:

Miui 8 rom kurdum suan itibari ile stabil ve hizli

miui de akran ışığı sıkıntısı giderilmişmi paylaşılan tüm versiyonlarda alpha2 dahil ekran ışığı problemliydi tek artısı loale more la miui nerede ise %90 türkçe oluyor

son denediğim ve ekran ışığı yine problemli olan bu romdu MIUI8-乐视max2_X820_6112
    Hocam peki TWRP,Root ve Custom rom için hiçbir yol yok mu?
    XDA'da ki leri nasıl yüklerim TWRP yükleyince data kilitleniyor diyorlar.Onlarda Twrp ile yükleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbtt.107

Hocam peki TWRP,Root ve Custom rom için hiçbir yol yok mu?
    XDA'da ki leri nasıl yüklerim TWRP yükleyince data kilitleniyor diyorlar.Onlarda Twrp ile yükleniyor.

Data kısmı zaten şifreli twrp ile alakası yok. TWRP ile root vs gibi işlemleri yapamıyorsun şifreli (kilitli) olduğu için. TWRP yükleyip xda'deki herhangi bir romu yükleyebilirsin
  • posıtıve kullanıcısına yanıt
    Hala aynibekran isigi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lerenturk kullanıcısına yanıt
    Hocam bir cesaret anlatıldığı gibi yükleme işlemini gerçekleştirmeye kalktım.Recoveryi adb ile yükleyeyim dedim komutları veriyorum yine stcok recovery açılıyor.
    Daha önce karşılaşan varsa nasıl çözdüğünü anlatabilir mi?
  • 1000 liraya le max 2 SIFIR CİHAZ isteyen varsa pm atabilir, full kutu, kırılmaz cam ve silikon kılıfı da var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca sıfır 820 liraya yine le max 2 var sadece parmak izi okuyucu çalışmıyo, yazılımsal diyorlar farklı tonlarda duzelebiliyormus...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar tamamen Türkçe yapabileceğiniz ve stabil rom mokee rom letv max 2 için var ve süper saf android olarak geliyor Google store yok ama tıklıyorsunuz şuan itibari ile kullanıyorum süper ötesi bir şey oldu denemenizi tavsiye ederim

• quote:

Evet arkadaşlar tamamen Türkçe yapabileceğiniz ve stabil rom mokee rom letv max 2 için var ve süper saf android olarak geliyor Google store yok ama tıklıyorsunuz şuan itibari ile kullanıyorum süper ötesi bir şey oldu denemenizi tavsiye ederim

batarya süreniz nasıl kaç saat-gün
  • Arkadaslar bir rom var italyan romu ota dan guncelleme aliyor asiri derecede batarya dostu bir rom arkadasa dun le pro 3 aldik link bu

http://blog.grossoshop.net/leeco-x720-grossoshop-rom-italiano-ota/

Asıl soru bu romu le max 2ye atabilirmiyiz yani bu romu atabilinirligi varsa inanin herkes bu roma geçer o denli iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cobbie

Arkadaslar bir rom var italyan romu ota dan guncelleme aliyor asiri derecede batarya dostu bir rom arkadasa dun le pro 3 aldik link bu

http://blog.grossoshop.net/leeco-x720-grossoshop-rom-italiano-ota/

Asıl soru bu romu le max 2ye atabilirmiyiz yani bu romu atabilinirligi varsa inanin herkes bu roma geçer o denli iyi

Mümkün değil

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.