Şimdi Ara

Leeco Max 2 (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.589
Cevap
34
Favori
50.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siparişi verdim sabah ödemenin onaylanmasını bekliyorum bi sorun çıkmaz bize inşallah :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leoncrown L kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • lerenturk kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz elimize geçmeden hayırlı olmaz bi geçsin elimizede :D

• quote:

Orijinalden alıntı: leoncrown

Siparişi verdim sabah ödemenin onaylanmasını bekliyorum bi sorun çıkmaz bize inşallah :D

Çin pazarı xseller den neden almıyorsunuz

50 usd civarı kargo var olduda geri dönerse 150 liranızı alamayacaksınız.

Zatwn fiyat olarakta arada çok bir fark yok bence bu riske değmez birde siz araştırın dediğim kişiyi

• lerenturk kullanıcısına yanıt
    Tr dilide gectim sadece ekran parlaklığı sorunu vardı oda halledilmesi dileği ile

• black_67 kullanıcısına yanıt
    %100 geçme garantisi var dedi satıcı ve gri renklisini aldım

• Arkadaşlar 19s romunu kurdum buna google playi nasıl indirebiliriz ve 19s için türkçe dil paket çalışması varmı.?
  • RPDiFOR R kullanıcısına yanıt
    hocam nasıl bir rom bu global mi ota dan güncelleme alan bir resmi rommudur bu ? ona göre 19s den geri buna döneyim ? birde türkçe dili varmı cevaplarsan sevinirim
  • black_67 kullanıcısına yanıt
    Ve büyük ihtimalle satın aldığım satıcı xseller ile beraber çalışıyor bulgaristana gönderiyolar onlarda bulgaristandan içeri sokuyor diye düşünüyorum

• RPDiFOR R kullanıcısına yanıt
    hocam ben 18s yi indirdim şimdi buna nasıl türkçe paket ve google play yükleyebileceğiz ?
  • Cobbie kullanıcısına yanıt
    yüklenir sorun olmaz
  • leoncrown L kullanıcısına yanıt
    bu şekilde nasıl oluyor ürün gelirse haberdar olalım
  • yoksul37 Y kullanıcısına yanıt
    "there's no customs problem with our parcels.all our phones can pass the turkey customs 100%." Satıcının sözleri

imei meselesini nasıl çözebilirim
    teşekkür ederim yalnız bakın ben buradaki romu indirdimhttp://bbs.le.com//zt/eui/le_max2.html ilk önce 18s i indirdim dil paketini bulamadım sonra tekrar 17s i indirdim google play apk sı ve dil paketi de içinde mevcut olarak. bakın benim indirdiğim romda yanihttp://bbs.le.com//zt/eui/le_max2.html buradaki bağlantıdaki romlar orjinal yani içinde çince uygulamalar marketler vsvs. mevcut ama sizin attığınız dil paketi 18s in doğru ama bu v4 un bir romu var onu biliyorum bshuy2003 adlı arkadaş yayınladı forum xda da ve bu v4 de çince uygulamalar yok kaldırılmış ben şimdi bu dil paketini orjinal 18s in üzerine yazsam sorun olmasın ?

• Cobbie kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğiniz gibi v4 dil paketi Stock, 18sde çalışır sorun olmaz %80ni Türkçe olur

şu an bende v3 sürümü var
    v4 yüklemem için wipe yada format atmama gerek var mı yoksa sadece v4 ü mü flashlayacağım
    teşekkürler
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    evet wipe format data yap sonra yeni v4 ü flashla flasladıktan sonra dili hemen peşine flashlama wizard stopped der v4 u kur telefonu aç. sonra kapatıp tekrar twrp den v4 dili yükle kolay gelsin.
  • bimdemi satılıyor bu telefon
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.