Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: attila24

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu
    ic çek
    dis cekim

Google Kamera ile çektiniz değil mi?. Normal stock kameraya göre kat kat iyiymiş. Baya kaliteli fotoğraflar hocam. Oneplus çekimi gibi çekmiş.

• Evet google kamera alttaki 3.03 ustdeki gcmod5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi attila24 -- 14 Kasım 2017; 11:37:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler benim ilk sayfada verdiğim gcam şuanda en son sürümden kat ve kat daha iyi ikisinide denedim aynı ayarlarda v9.1 gayet net fotoğraflar yakalıyor verdiğim ayarlarda. Deneyip denememek size kalmış

Lens blur özelliği acayip iyi çalışıyor. Google Camera gerçekten bizim kameraya göre 3-4 gömlek daha üstün her açıdan :)
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Lens blur dediginiz bokeh efektmi

• attila24 A kullanıcısına yanıt
    sagol hocam ugrastıgın ıcın
    hocam google camerada veya sızın dedıgınızde bokeh efektı varmı xıaomı 5xdekı gıbı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

hocam google camerada veya sızın dedıgınızde bokeh efektı varmı xıaomı 5xdekı gıbı

Evet aynen bokeh efekti Google Camera ile mükemmel çalışıyor benim için :)
  • edl mod olduğu için açılmadı galiba hocam. formt atınca gördü. bi de fastboot rom ne demek hocam. tam olarak anlamadım.
    bi resim paylasırmısın hocam sana zhmet olmassa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

edl mod olduğu için açılmadı galiba hocam. formt atınca gördü. bi de fastboot rom ne demek hocam. tam olarak anlamadım.

Cihazımızda üç mod var.

1) Edl Mode : Cihaz kapalıyken Ses Açma+Ses Kısma+Power tuşuna basılı tutunca girilen mode :) (Genellikle brick cihazlar için kurtarma modudur.)

2) Fastboot Mode : Buda cihazımıza adb komutuyla (cmd üzerinden) komut vermeye yarar. Cihaz kapalıyken Ses Kısma+Power tuşına basılı tutarak girdiğimiz fastboot modudur.Örneğin Twrp yükleme,Baseband(Modem) Yenileme vs)

3) Recovery Mode : Cihaz kapalıyken Ses Açma+Power tuşuna basılı tutunca girilen moddur :) Burada cihazı aldığımızda stock recovery görünür. Sonradan Twrp,Cwm yüklenildiğinde buradan giriş yapılır.Örneğin; Rom,Root ve çeşitli modlar yükleme yeridir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

bi resim paylasırmısın hocam sana zhmet olmassa

Buyrun Hocam :)

Görüntü kalitesine bakmayın çok düşük ışıkta çektim ayrıca Kamera içinden bulanıklığı artırıp azaltabiliyorsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 14 Kasım 2017; 15:32:59 >

• peki fastboot tan nasıl rom yükleme yapılıyo hovam. recorovy ile fastboot arasında ne fark var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

peki fastboot tan nasıl rom yükleme yapılıyo hovam. recorovy ile fastboot arasında ne fark var

Örneğin; .bat uzantılı romlar oluyor Grosshop rom .

İşte;LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu

Normalde custom romlar recovery mode aracığıyla yüklenir. Ama 1-2 tane rom bu şekilde yükleniyor fastboot mode alıp direk pc bağlayıp .bat uzantılı dosyaya basınca direk yükleme yapıyor çok basit hiçbirşey yapmanıza gerek kalmıyor.

• anladım hocam. xda daki romları yükleyebiriz biz de dimi. bi de onların türkçe dil seçeneği var mıdır. yada senin önerebileceğin iyi bi rom var mı hocam
    hocam bu bokehe benzemıyor sadece sıseyı one cıkarıp arka planı kapatması lazım degılmı
  • Hasancaktar H kullanıcısına yanıt
    Evet tüm romlari yükleyebilirsin zaten hocam oradakiler twrp aracagiyla yükleniyor kolay bir şekilde . Hafıza sorununu çözdünüz mü ?

• hakann07 kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle zaten görüntü kalitesi kötü diye anlaşılmıyor farkındayım aslında çok iyi çalışıyor benim beceriksizliğim birazda yine bir foto yüklerim yakında evet dediğiniz gibi yapıyor öndeki nesne kaliteli arkası bulanık oluyor zaten birazda görüntü bozuluyor yükleyince.

hocam sana zahmet hızlıresıme falan yuklersen ıyı olur forumdonanım kalıteyı dusuyor
    Yok hocam qfz mi ne onu daha yeni indirdim. Eve gececem birazdan. Sen buralarda misin hocam. Sık sık yazabilirm. Xda daki romlar turkce mi hocam

• Bi de kernel yukleyince neler oluyo. Nasil yukleniyo hangisini yuklemek gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasancaktar -- 14 Kasım 2017; 16:35:50 >
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.