Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.922
Cevap
18
Favori
107.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

Hocam edl mod 3 tus ile ni aciliyo.ben 3unue birden bastim sonra pc ye bagladim ama aygit yoneticisinde hicbisey cikmadi

Hocam cihazı kapatıp 3 tuşa 10-15 sn basılı tutun sonra pc ye bağlayın flash one programını açın.
    altta select devices karşısında refresh var ona 2 kere basın comx(x 3,5,7... vs olabilir) şeklinde görülüyorsa cihazınız edl mode girmiş driverlar pcye düzgün şekilde yüklenmiştir.İlk sayfada anlatımı uygulamaya devam edebilirsiniz.
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Tanam Hocam eve gidince denicem insallah. Olmazsa yine yazarim :) bu arada bi kilo baklava aldim telefonun baklavasi hocam buyrun gelin yiyelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasancaktar

Tanam Hocam eve gidince denicem insallah. Olmazsa yine yazarim :) bu arada bi kilo baklava aldim telefonun baklavasi hocam buyrun gelin yiyelim :)

afiyet olsun saolun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

@attila24 ellerinize sağlık gayet güzel.
    Bazı sürümlerde hocam gündüz çekimi böyle ama gece çekimi kırmızı çekiyor denediniz mi gece çekiminide.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GCam5.1.014-Arnova8G2-v11-N.apk

Su versiyonu ve nexus 6p, nexus6 auto zsl, high

Gelismis : remove reddish/pinkish aktif

Ayarlari ile dener misin?

Ayni seylerden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

Bazı sürümlerde hocam gündüz çekimi böyle ama gece çekimi kırmızı çekiyor denediniz mi gece çekiminide.
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GCam5.1.014-Arnova8G2-v11-N.apk

Hocam ben atilla hocam için öneride bulundum ben 17s grossohop romdayım henüz hiçbir roma geçmedim.Bu yüzden kamerayı kullanamıyorum.Bu gece rom atacam Omni veya Aicp kuracam büyük ihtimalle aicp kurarım :)

Edit: Bir fotonun boyutu yaklaşık olarak ne kadar sizin ayarlarınızla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 12 Kasım 2017; 19:6:13 >

• quote:

quote:

quote:

Hocam ben atilla hocam için öneride bulundum ben 17s grossohop romdayım henüz hiçbir roma geçmedim.Bu yüzden kamerayı kullanamıyorum.Bu gece rom atacam Omni veya Aicp kuracam büyük ihtimalle aicp kurarım :)

Edit: Bir fotonun boyutu yaklaşık olarak ne kadar sizin ayarlarınızla...

Sanirim 10 mb ama ben halen farkli versiyonlar deniyorum. Illa bu ayarlar en iyisidir demiyorum ama oneplus 3t forumlarinda bu onerilyor. Bide kirmizi tint dedigin icin verdim, sahsen denemedim henuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 12 Kasım 2017; 19:25:57 >

• Emrah_Tr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bazı sürümlerde kırmızı çıkıyor düşük ışıkta hocam o yüzden söyledim ben yaşamıştım ilk sayfada paylaştım bende hocam aynı ayarları bir önceki sürümünde gayet güzel ama 10 MB fazla biraz 5 MB civarı olması lazım

• quote:

Teşekkürler hocam bazı sürümlerde kırmızı çıkıyor düşük ışıkta hocam o yüzden söyledim ben yaşamıştım ilk sayfada paylaştım bende hocam aynı ayarları bir önceki sürümünde gayet güzel ama 10 MB fazla biraz 5 MB civarı olması lazım

Bencede 10 mb cok fazla. Eski surumlere bakacagim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu leeco nun usb type c 10 dolara satilab kulakligi alan oldumu ses kalitesi nasil bu kulaklik kutunun icinden cikiyordu heraldd

• hakann07 kullanıcısına yanıt
    Kulaklık kutunun içinden çıkmıyor. Kullanan varsa bende nasıl olduğunu merak ediyorum.
  • Mi5x deki gibi bokeh efekt oluyormu bu telefonda arladaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: hakann07

Mi5x deki gibi bokeh efekt oluyormu bu telefonda arladaslar

Google Kamera ile oluyor galiba ayarlarında deneyin derim emin değilim ama stock romda yok
  • quote:

Arkadaslar bu leeco nun usb type c 10 dolara satilab kulakligi alan oldumu ses kalitesi nasil bu kulaklik kutunun icinden cikiyordu heraldd

Bu konuda belki @Emrah_Tr hocam yorum yapabilir bende almadım direk type-c zaten 3.5mm jack girişi şeklinde değil o yönden iyi.
  • quote:

Arkadaslar bu leeco nun usb type c 10 dolara satilab kulakligi alan oldumu ses kalitesi nasil bu kulaklik kutunun icinden cikiyordu heraldd

X720 de kulaklik cikmiyor.x727 de geliyor.
    Bende de cdla kulaklik yok henuz. Aliexpresste 9 dolara gordum en son satani, ses kalitesi icin cok iyi diyorlar ama denemedim tabi :)
    Ben ucuz ve idare etsin diye bundan aldim, o aralar leeco orj kulakliklar 12 dolar felandi.

https://www.aliexpress.com/item/Type-C-Aluminum-Earphone-Wired-Earphone-In-ear-Gold-plated-Metal-High-quality-Earphone-PC-Free/32782809336.html

Hic de fena degiller, fiyatina gore cok iyi is goruyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 12 Kasım 2017; 21:45:29 >

• quote:

quote:

Bende de cdla kulaklik yok henuz. Aliexpresste 9 dolara gordum en son satani, ses kalitesi icin cok iyi diyorlar ama denemedim tabi :)
    Ben ucuz ve idare etsin diye bundan aldim, o aralar leeco orj kulakliklar 12 dolar felandi.

https://www.aliexpress.com/item/Type-C-Aluminum-Earphone-Wired-Earphone-In-ear-Gold-plated-Metal-High-quality-Earphone-PC-Free/32782809336.html

x722 için önemli gelişmeler yaşanıyor ben 1 hafta gezmeye gittim CrisBalGreece ve Steve_Mars ortalığı karıştırmışlar :)

CrisBalGreece romu Le Max 2'den portlamış sanırsam :)

• quote:

quote:

quote:

x722 için önemli gelişmeler yaşanıyor ben 1 hafta gezmeye gittim CrisBalGreece ve Steve_Mars ortalığı karıştırmışlar :)

CrisBalGreece romu Le Max 2'den portlamış sanırsam :)

Bu sebeple gecen gun x722 fiyatina gore alnabilir bir telefon diye yazmistim. 152 dolar gormustum en son

Hocam sen radyo yok demistin ama her incelem sitesinde baktigim radyo var yaziyor bide nfcye kadar herseyi koyan firma radioyuda unutmaz diye dusunuyorum eminmisiniz siz

• quote:

Hocam sen radyo yok demistin ama her incelem sitesinde baktigim radyo var yaziyor bide nfcye kadar herseyi koyan firma radioyuda unutmaz diye dusunuyorum eminmisiniz siz

Hangi inceleme sitesi bakabilir miyim
    Var yazinca olmuyor bunu soyleyeyim sadece. Eger olsa idi grosssorom da radyo aplikasyonu olurdu diye tahmin ediyorum

Valla hocam leeco pro 3 review yazinca her gordugum sitede fm radioya yes demisler oyizden sordum

• quote:

Valla hocam leeco pro 3 review yazinca her gordugum sitede fm radioya yes demisler oyizden sordum

Yok sevgili kardesim. Tam arastirmayip, kopyala yapistir yaptiklari icin oyle. Buyur.

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-leeco-le-pro-3

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.