Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewt Hocam ..ana dizine atarsan da zipi daha kolay olur aramazsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben 3.2.1 ile yapmıştım,sıkıntı olmaz belki ama bence üşenmezsen 3.2.1 ile yap.

• Atalitee06 A kullanıcısına yanıt
    Hocam yükledim de kamera video kaydı yapmıyor durduruldu diyor. Sizde de var mıydı aynı sorun?
  • hayır hocam bende hiçbir sorun olmadı.wipe ları yaptın değilmi sistemi yapayımmı diye sormmuştun ..yapacaktın.
    Yapmadım hocam ya. Ondan mı oldu acıba?
  • hocam ben oradaki talimatlları uygulayarak yaptım demiştim.neyse baştan başla kardeşim.
  • bu arada twrp de 3.2.1 ile yaptım demiştim
    Hocam baştan systemi de seçtim wipe den şu an kamerada sıkıntı yok fakat çekimde sss diye bir ses geliyor birde benim eski dosyalarım duruyor.
  • ewet resim müzik gibi dosyaların gitmez.. kameradan ses,,, nasıl bir ses bilemiyorum ama bende herhangibir ses gelmiyor kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atalitee06 -- 12 Kasım 2018; 21:19:52 >
    Mikrofon sıkıntılı mı diye ses kaydediciyi açtım onda sıkıntı yok gayet net. Bu arada dosyalarıma girince 12.45gb gözüküyor sabit bende bir çok video sildim yine 12.45gb sizde durum nasıl?
  • hocam bi restart yapsana..bende sıkıntı olmadı cihaz kendini buldu desem yeri.sen systemi eksik yapınca oarada sıkıntı oldu sanki.istersen twrp 3.2.1 yükleyerek baştan dene.
    Hocam onuda geçtim google play yok bende netten mi yükleyeceğiz nasıl olacak?
  • evt yazıyorum bekle
  • https://opengapps.org/ .... sitesine gir, Arm64 - 7.1 - pico seceneklerini secerek indir telefona at twrp den yükle kardeşim
  • wipe yapmadan direk yükle kardeşim.
    Google play bari halloldu hocam. Bir tek sıkıntımız vide çekiminde ki hışırtı. Peki sizin tavsiye edebileceğiniz kamera uygulaması var mı hocam?
  • Google camera.apk kurdum ben kardeşim.onu kullanıyorum.kendi uygulamasından daha başarılı.play storeden indirebilirsin

• Kardeşim icine tam usulü ile yapamadim diyerek sinmediyse.twrp den değil fastboot tan 23s rom'a(1 küsür gb'lık ana rom'a) geri dön.ve bu sefer systemide wipe yaparak tekrar bu romu kurabilirsin temiz iş için.

Aslında 2. yaptığımda systemide yaptım hocam. Bi sıkıntı varsada düzelmesi gerekirdi. Fakat neden bu cihaz ses kayıtta sıkıntı çıkarmıyorda video kayıtta sıkıntı çıakrıyor?
  • Hayır hocam eski ile yeni cakıştı ic ice girdi 2.de yaptın ama kalıntı oldu sistemi temizleyerek tekrar denemek istiyebilirsin diye söylüyorum.ama suan hersey normalse gerek yok tabi.hayırlı olsun.iyi aksmlar.

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.