Şimdi Ara

LeEco (LeTV) Pro 3 X720 Ana Konu (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.921
Cevap
18
Favori
107.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şahsi fikrim ekran gitmiş ama istersen bana attığın videoyu buraya da yükle Emrah hocam da baksın . Bana sorarsan ekran değişmesi lazım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazye kullanıcısına yanıt
    Emrah hocaya da attim cevap bekliyorum

• En güncel Google kamera hangisi dostlar hangisini kullanalim

• baslik geberdi yine.
  • Hangi başlık Emrah hocam konuya Fransız kalmayalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 622ali -- 19 Mart 2018; 5:16:0 >

• Ortalik bı issizlasti sanki.Twrp yıl guncelledim yeni romu bekliyorum👍

• Bu eui 6 ne zaman gelecek ya artık gelmeli . Gerçekten bu kadar kullanıcı leeco bunu bekliyor neden bu kadar ağırdan alınıyor hala bu kadar zor mu android güncellemesi vermek ...

Bu leeco insanları kanser edecek bir firma yazılım hariç herşey çok iyi işin yazılım kismina biraz uğraşsa çok şeyler başaracak bir firma yani koskoca telefon üreten firma nasıl yazılım işiyle uğraşmıyor anlayamıyorum . Emin olun yazılım işini çözseler rahat şuan olan kullanıcının en az 4-5 katı daha fazla kitleye hitap eder. Ama yok sonra batmamak için böyle ugrasirsin . Valla bu kadar şeyden sonra batarsa şahsen üzülmem . Bir işin yarısını yapip yarısı bırakılmaz sen işi ortada bırakırsan bir gün sende ortada kalırsın elbet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazye -- 19 Mart 2018; 23:11:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus33

Ortalik bı issizlasti sanki.Twrp yıl guncelledim yeni romu bekliyorum👍

en son gelecek Validusu bekliyorum. Eger halen gelmezse suan kullandigim surumu paylasacagim. Bir de soyle yapayim diyorum.
    Resuraction remix, aicp 13.1 ve aosip i flashlayip, onlarin ince ayar ve batarya vs ayarlarini yapip buraya backup atmak. boylece 3-4 tane secenek olmus olur, nasil fikir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

quote:

Ortalik bı issizlasti sanki.Twrp yıl guncelledim yeni romu bekliyorum👍

en son gelecek Validusu bekliyorum. Eger halen gelmezse suan kullandigim surumu paylasacagim. Bir de soyle yapayim diyorum.
    Resuraction remix, aicp 13.1 ve aosip i flashlayip, onlarin ince ayar ve batarya vs ayarlarini yapip buraya backup atmak. boylece 3-4 tane secenek olmus olur, nasil fikir

hocam alternatif iyidir

• Emrah_Tr kullanıcısına yanıt
    aosip özellikle övülüyor iyi olur hocam deneriz Bu arada paranoid güncellemeleri neden bıraktı gittkçe sorunsuz hale geliyordu aylık güncelleme vardı bir anda durdu
  • pegasus33 kullanıcısına yanıt
    Unoffocialdi o Oreo (pa) bekleniyor. Kendi kafalarına göre geliştiriciler rom çıkaramıyor.

aosip sanırsam çok iyi yakın zamanda denemedim ama kuran kename galiba ismi X2 geliştiricisi gabronog ile sıkı çalışıyor. Kernel üzerinde mosimchahdan ayrı geliştirmeler yapıyor son 2 güncellemedir. Şuan da İzmir deyim yanımda a7000 var İstanbul'a gittiğimde ilk isim aosip denemek olacak. 👍

Şuana kadar en fazla ekran süresi aldığım rom 2.5 gün bekleme 7 saat ekran süresi ile aosiptir. Şubat inşasında denemiştim.

• quote:

aosip özellikle övülüyor iyi olur hocam deneriz Bu arada paranoid güncellemeleri neden bıraktı gittkçe sorunsuz hale geliyordu aylık güncelleme vardı bir anda durdu

suanda AOSiP i indiriyorum. Validus gelinceye kadar AOSIP i deneyecegim. Bir bakalim nasil birseymis. Eger memnun kalirsam backupu paylasacagim
  • Ilk izlenim AOSIP in cok guzel bir rom oldugu seklinde.. Bir kere goze hitap ediyor. Launcher performansi, ikon secimleri daha basarili.. Pil konusuna henuz giremem cunku henuz oralarda degilim, romu cozmeye calisiyorum. Suanlik hersey 10 numara gozukuyor. Gelismeleri aktaracagim
    UKT görüşlerini bekliyorum (uzun kullanım testi) . Pil ömrü için de yorum yapmani bekliyorum hocam aosiptir kernel Black screen mi hala çünkü çekirdeğe kendi özelleştirmelerini de katıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

UKT görüşlerini bekliyorum (uzun kullanım testi) . Pil ömrü için de yorum yapmani bekliyorum hocam aosiptir kernel Black screen mi hala çünkü çekirdeğe kendi özelleştirmelerini de katıyor.

AOSIP te kullanilan kernel blackscreen degil kesinlikle..
    KuranKaname nin yaptigi Artemis kernel.
    Haliylen kernel auditor programi ile cok fazla ozellistirme yapamiyorum. Muhtemelen o ozellistirmeler zaten kernele gomulu durumda.. Yine de sistemde ve kernelde yapilacak bircok sey var. Onlari yapip UKT yapacagim dedigin gibi
  • Aosipte malesef bircok kez system crash hatalari aliyorum. Kernel ayarlari baslangicta bazen calisiyor bazen calismiyor. Telefonu pcye baglayinca android.process.media durduruldu hatasi aliyorum bazen. Bunlari nasil cozerim henuz emin degilim. Telefonu lock edip daha sonra unlock ederken bazen power tusu istemsiz gibi oluyor daha sonra 2 sn donra aciliyor felan. acaba bunlarin sorumlusu benim yaptigim seyler mi, kernel mi, gabranogun ramdisk ayarlari mi, opengpapps mi bilmiyorum. Validusta bu sikintilarin hicbirini yasamamistim.
    Process muhabbeti can sıkıcı uygulamadan atmıyor ama hata veriyor dediğin gibi . Kernel ayarı denemediğim için her zaman varsayılan ayarları ile kullanırım . Power tuşu istemsiz yaşamamistim. bu söylediklerim eski sürümlerinde yaşadığım deneyimler demekki gabronog hala çözemedi process muhabbetini.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Process muhabbeti can sıkıcı uygulamadan atmıyor ama hata veriyor dediğin gibi . Kernel ayarı denemediğim için her zaman varsayılan ayarları ile kullanırım . Power tuşu istemsiz yaşamamistim. bu söylediklerim eski sürümlerinde yaşadığım deneyimler demekki gabronog hala çözemedi process muhabbetini.

Cidden bu process durduruldu hatalari can sikici. Kesin su zamanda da yapiyor diyemiyorsun. Kernele ince ayar cekiyorum kernel auditor ile. 3-4 kez boot ediyorsun sorun yok. 5. Bootta ayarlar eskisine donuyor. Bunlar disinda sahane bir rom, yalan yok. Goze ve gonule hitap ediyor. Renkler, iconlar capcanli. Batarya bence sahane gidiyor. Ukt yapmasam da gorebiliyorum bunu. Yarin romu sifirdan kurum tekrar bakacagim

• Validustan quick charge fixli ve modifiye kernelli 1.8 surum beklerken, mosimchah sonunda 4.8 blackscreen kernelin test versiyonunu yayinladi. 4.8 oncesi hicbir kernelle validus boot etmiyordu, nihayet 4.8 ile boot etmeyi basardim. Qc degerleri 2900-2920 mah a geri geldi. Cok fazla sey deneme firsatim olmadi ama backup icin uzun suredir bekledigim sey quick charge fix idi. Suanda validus 1.7 stable ve 4.8 blackscreen test kerneli uzerindeyim. Yarin butun gun deneyecegim, xda daki yorumlarla birlikte degerlendirip backup dosyayi hazirlamaya calisacagim.
    Peki sizce ne yapayim? Forum 2-3 kisiyle gidiyor, belki de bosu bosuna ugrasiyorum ama..
    Validus bir sonraki quick charge fixlenmis stable surumu mu bekleyeyim? 4.8 blackscreen kernelin stabil surumunu bekleyeyip mevcut validusun uzerine mi flashlayayim, yoksa suanki 4.8 test surumu ve mevcut valius stable surum ile mi yayinlayayim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 22 Mart 2018; 22:21:27 >
  • bence bekleyip stabil surumle paylasmak en iyisi. zaten bu paylasiminiz cogu icin donus modu olacak. baska romlari deneyip deneyip buna donmeleri buyuk ihtimal. bu yuzden benim tavsiyem stabil kernel stabil rom esittir stabil huzur

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.