Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
31
Favori
65.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı problem bende de var.
    Aynı hatlı başka telefonları yan yana koyuyorum , benim x620 de birşey yok.
    deli olacağım, arkadaşlar bi yardım yok mu?
    Bu arada herkesin telefonu 4.5g yazarken bizimki sadece 4g yazıyor(çekerse) Normal mi?
  • Aliexpress'ten x520 (snapdragon 652) mu yoksa x620 (mtk helios x20) alayım? telefonu önerir misiniz? bir de hangi satıcıdan alayım? Paypal ile alacağım. Aliexpress kabul etmiyor ama satıcıların etmesi gerek.

x520 (2r trade Türkiye deposundan satıyor) $175:https://goo.gl/qv1Lll
    x520 (tr kargosu var) $131:https://goo.gl/GIoOeZ
    x620 (2r trade Türkiye deposundan satıyor) $165:https://goo.gl/NR0Xgn

• Merhaba arkadaşlar telefonda "maalesef çevirici durduruldu" diye hata veriyor arama yapamıyorum yardım edermisin

LeEco (LeTV)  LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoMaLiLiGeNç

Merhaba arkadaşlar telefonda "maalesef çevirici durduruldu" diye hata veriyor arama yapamıyorum yardım edermisin

telefondakıdıl secımını turkce yaptığınız zaman rehberde durduruldu hatası kamerada ıken galeriye gırememe gıbı sorunlar oluyor
    en ıyısımı kendı orjınal fırmwaresı degılde custom rom yukleyıp kullanmak daha avantaj lı bana gore
    custom rom kullanıyorum full turkce ve sorunsuz bıraz araştırma yapıp ılk sayfalarda tele twrp kurup roortlayıp custom rom kurun tele
    lıneage os romu tavsıye ederım

• dreambox271980 kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında normalde çalışıyordu ben titanium backup ile düzenleme yaparken "contacts" sildim ama yedeğini aldım arama yapacağım zaman "çevirici durduruldu" hatası aldım sildiğim için çalışmadığını anladım ve yedeği geri yüklemek istedim olmadı şimdi ne yapacam bilmiyorum aslında aklıma gelen sizin telefondaki kişiler (contacts) uygulamasının apk sını yollarsanız bende kurabilirim diye düşünüyorum

(telefonum bb72 18s)

• quote:

Orijinalden alıntı: SoMaLiLiGeNç

Hocam aslında normalde çalışıyordu ben titanium backup ile düzenleme yaparken "contacts" sildim ama yedeğini aldım arama yapacağım zaman "çevirici durduruldu" hatası aldım sildiğim için çalışmadığını anladım ve yedeği geri yüklemek istedim olmadı şimdi ne yapacam bilmiyorum aslında aklıma gelen sizin telefondaki kişiler (contacts) uygulamasının apk sını yollarsanız bende kurabilirim diye düşünüyorum

(telefonum bb72 18s)

OZaman bence birde hic ugrasmayin google kisiler uygulamasini google playden indirip kurup deneyin

• dreambox271980 kullanıcısına yanıt
    Hocam Google kişiler uygulamasını bulamadım ayriyeten birçok farklı uygulama denedim ama olmuyor temelinde kendi uygulaması​ var herhalde o olmadan hirbirseye yaramıyor diğer uygulamalar

• Uygulamalar\tüm uygulamalar\google kişiler verileri temizle düzelir titanyum yedegini yüklemeye kallkarsan aynı sıkıntıyı gene yaşarsın çünkü telefonun orjinal contacts'a göre olan yedeği google contacts'a geri yüklemeye çalışıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: dreambox271980

Spflahtool ile yuklenen stock 14s romu ve sp flash toolu indirdim

Telefon kendiliginden acilip kapandigindan sp flash tool ile de romu flashlayamadim.

Yalniz teli fastmode ye alip spflash tool icin olan romum icine girdim ve cince olan bad dosyasina tikladim

Bir 10dk filan adb den kendiliginden tele bir seyler yukledi

Yani adb den romu tele yazdirdi

14s romda twrp de yuklu geldi icinde ve lineos custom rom indirip flashladim

Telefon on numara oldu 100/100 turkce parmak izi okuyucu kamera ir kumanda bildirimler filan hersey sorunsuz tavsiue ederim arkadaslar stock romlarla ugrasmayin yok turkce yamaydi yok twrp idi kamera sorunu turkce dil sorunu

Bunlarin hicbirisi kalmadi artik...

Merhaba,
    Benzer sorun ben de de oldu. formatladıktan sonraTWRP ile rom yüklemeye çalıştım hata verdi, telefona başka rom da koymadığım için ve eski romla da açılmadığı için sp flashtool ile rom yükleyeceğim fakat stock 14s romu bulamadım link verebilirmisiniz?

• emreagacli kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğinizi anladım fakat google kişiler diye bir uygulama yok telefona format atarsam düzelirmi ? (orijinal rom olmağı için sorun çıkar diye korkuyorum)

• uygulamalardan kişiler veya contacts , hangisiyse ona gel ve verileri temizle yada en temizi, recovery'den wipe cache and dalvic cache yap sorun kalmaz.
  • MERHABA. BEN DE BU TELEFONDAN ALDIM AMA BİR TÜRLÜ İMEİ DEĞİŞTİREMEDİM. (AT Command is sent: +CME ERROR: 100)

diye bir hata veriyor. Bana yardımcı olabilecek varsa çok memnun olacağım.

• mhmmr M kullanıcısına yanıt
    maui meta ile atacaksın. engineermode dan atılmıyor.
  • imei değişimi OK. Teşekkürler.
  • bu telefonu nereden alabilirim? yardımcı olabilecek var mı?
  • Bir adet tamperli cam ve kırmızı kapak mevcut.

• Elimde sıfır letv l2 x520 gri model var ihtiyacı olan arkadaş varsa PM atabilirsiniz bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

Arkadaşlar telefon çok ısınıyor kasmalar başladı, bir sürü uygulama sildim nafile. Titanum backup ile baya şey sildim hatta bazıları hata verdirttiriyo ama olsun. Sizin Titanum backup ile sildiğiniz sorunsuz uygulamaların liatesi varmı? Yada bu kasmalara çözüm bilen

Yapma be.Almayı düşünyordum bunu okumadan önce.O zaman biraz paraya kıyıp snapdragonlu tel alacaz
  • Merhaba yardim ederseniz cik sevinirim bir gun ugrastim yspamadim. letv 2 x520 gri aldim hsfizasi 32 gb fskst kullanblir hsfiza 7.75 bircok programda da denedim 7.75 gozukuyor hafiza hemen doldu. Son guncel surum ve google play yuklu halde geldi. Nasil duzeltebilirim
  • Bu resimde goruldugu gibi kullanmama ragmen nerdeyse tamami dolu
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.