Şimdi Ara

LeEco (LeTV) LE 2(X620) KULLANICILAR KULÜBÜ [ANA KONU] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
31
Favori
65.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    *#*#4636#*#* yaz çıkan menude telefon bilgisini seç, altlara doğru "Tercih edilen ağ türü" nü seç oradan "only LTE" yi seçtiğin zaman sadece lte ye bağlanır fakat şunuda unutma sadece 4g hattı seçtiğinde Çağrı yapamaz ve alamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreagacli -- 24 Mart 2017; 9:20:42 >
  • Arkadaşlar whatsappta bildirim sorunu yaşıyorum. 18 s yüklü. İnterneti açtığım zaman whatsappa girmeden bildirim gelmiyor. Tüm bildirimleri açtım fakat bu sorun düzelmedi. Bu sorunu daha önce yaşayan ve çözüm bulanlar yardım edebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emreagacli kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam

• Leeco cool 1 dual kullanıcısı kabul ediyor musunuz?

Anlık iletileri alamıyorum, açınca toplu geliyor whatsapp falan.

En kararlı room hangisi bu cihaz için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAABBBTR42 -- 27 Mart 2017; 19:18:9 >
  • ekolea E kullanıcısına yanıt
    ben xiaomi redmi note 3 pro kullanıyorum aynı sıkıntı bende de var senin söylediklerin dahil denemediğim yöntem kalmadı sonuç aynı değişen birşey yok malesef nedenini bulamadım
  • Arkadaslar telefonu sorunsuz 3-4 aydır kullanıyordum ancak 2 gündür telefon şarj olmuoyr 10 saatten fazla duruyor %48i geçmiyor. Hızlı şarj özelliğini kapadım baska adaptör denedim sonuç aynı. Ne önerirsiniz acaba
  • alfaturk A kullanıcısına yanıt
    Kablodandır. Aynı durumu yeni kablo ile halletmiştim. Teknosadan almıştım yeni kabloyu. İp sargılı vs.
  • Arkadaşlar telefonun İmei si patladı. Nasıl İmei atabilirim? İlk sayfada yok

• 5.9.023S

Yeni yazılım verilmiş.

https://bbs.le.com/zt/eui/le_2.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihavend_Mucize

5.9.023S

Yeni yazılım verilmiş.

https://bbs.le.com/zt/eui/le_2.html

@Nihavend_Mucize,
    Bu yazılımda Türkçe dil desteği var mı ?

Birde bu telefona sahip olan bütün arkadaşlarıma,

Bugün itibariyle bu telefondan satın aldım.

Model ; Leeco Le 2 x620

İşlemci ; Mediatex MT6797 ( Helio X20 )

ROM, RAM : 32 GB. / 3 GB.

Telefonda, Çince, İngilizce, Rusça dil seçenekleri var.

Türkçe dil seçimi için, Global ROM yüklemek gerekli sanırım !?

Global ROM, Türkçe yazılım önemli değilde, IMEI değişimi için bir arkadaş TeamViewer üzerinden yardımcı olabilirse, minnettar olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Şuradan indirip kurabilirisin.
    http://www.leeco.re/topic/2088-bb72x620-eui-59020s-mtk-chipset/
    edit.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanguzel_ -- 24 Nisan 2017; 11:28:55 >
  • Arkadaşlar bu x20 işlemcilerin bütün modelleri için aynı modem dosyası mı kullanılıyor?Mesela bunun modem dosyası redmi pro ile aynımıdır?Marka farketmez değil mi?
  • Tipc kismi bozuldu sarj etmiyor, telefon emekliya ayrilacak eger degistirmeyi basaramazsam. Temin edip degistirmeyi deneyen oldumu?

• serhat_akkan S kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• Hocam bende bu telefondan almak istiyorum. Telefonu eşim kullanacak. radyo ve kulaklık kullanmayacak.
    Ancak birkaç sorum var. Bende şu anda jiayu s3 telefon var ve konuşma sırasında ses gitmemesi ve eko sorunu var.
    1- Bu telefonda konuşma sırasında sorun yaşanıyor mu?
    2- Rom stabil mi, çünkü benim gibi uğraşmaz, zırt pırt uygulama durdu hatası vermesi veya programların çalışmaması sıkıntı olur.
  • cencel C kullanıcısına yanıt
    bb72 20s en sorunsuz rom şu an hata vermiyor her program çalışıyor.
  • Selamun aleyküm.Uzun zamandır telefon arayışı içindeyim.Vernee apollo lite ile le 2 x620 arasında kaldım.Kullanan arkadaşlar tavsiye eder mi?Olumlu olumsuz yorumlarınız benim için çok önemli.Teşekkür ederim
  • merhaba arkadaşlar 4-5 aydır leeco x620 kullanıyordum bügün sabah telefonnum ttnet mobil (AVEA) açmıyor vodafone var onu nere takarsam açıyor ama avea 2 slottada denedim açmıyor arkadaşımın avea denedim onuda açmıyor . Buna benzer bi durum yaşan var mı ne yapmak lazım arkadaşlar.
  • gokhanaks G kullanıcısına yanıt
    engineer mod a giriş yaptın mı hiç sim swich diye bir ikon var acmış olabilirmisin
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.