Şimdi Ara

Lee Sin Montage / Casping

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepinize merhaba arkadaşlar,riven kalmadıkça lee sin oynuyordum hoşuma giden sahneleri editleyip renderledim youtube attım.İnşallah beğenirsiniz,tabi gene her zaman ki gibi iyi kötü tüm yorumlara açığım,hakaret olmasın yeterli, iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=PxB41BqiShY

• Nick tanidik geldi. Lig nedir merak ettim. Muzik guzel hareketler kaliteli sahsen flashla yapilan insec cok daha iyi gozukuyor. En bastakinde zed disindakiler gereksiz. Try ve talon gayet iyi. Lakin lee sin konusunda cok ust duzey montage oldugundan standarti yukseltmek sart. Su hareketleri kucumsemiyorum ama trde yapan cok kisi bulursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Nick tanidik geldi. Lig nedir merak ettim. Muzik guzel hareketler kaliteli sahsen flashla yapilan insec cok daha iyi gozukuyor. En bastakinde zed disindakiler gereksiz. Try ve talon gayet iyi. Lakin lee sin konusunda cok ust duzey montage oldugundan standarti yukseltmek sart. Su hareketleri kucumsemiyorum ama trde yapan cok kisi bulursun.

yorumun için sğaol kardeşim dedim zaten mainim riven,riven kalmadıkça lee alıyorum :)
  • Çok iyi oynuyorsun dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casping

Hepinize merhaba arkadaşlar,riven kalmadıkça lee sin oynuyordum hoşuma giden sahneleri editleyip renderledim youtube attım.İnşallah beğenirsiniz,tabi gene her zaman ki gibi iyi kötü tüm yorumlara açığım,hakaret olmasın yeterli, iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=PxB41BqiShY

çok çok iyiydi, helal olsun. tresh de süper oynamış orada(siviri ve kha yı aldığınız kısım)
  • Özellikle Thresh ile birlikte girdiğiniz fight cidden iyiydi.
  • Güzel oynuyorsun,Lee Sin'e elin yatkın üstüne düşersen daha iyisini de yapabilirsin.

• Laura Brehm için +1, serverda tonla ulti-flash yapamayan Lee mainlerin aksine güzel mekaniklerin var onun için +1, efektler falan daha güzel olabilirdi. Ancak dediğim gibi çoğu Lee oyuncusundan çok çok iyisin. Biraz daha üstüne düşersen çok daha iyi işler yapabilirsin.
  • Yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar :)
  • Riven montagelarını beğenmiştim fakat nedense bunu beğenemedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.