Şimdi Ara

Led tvye bağlamak için bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

40 inç led tv ye bağlamak için bir sistem toplamak istiyorum. Bilgisayar sadece led tvye bağlı olacak ve akşamları mkv film izlemek ve internete bağlanıp tv önunde internet keyfi yapmak için kullanılacak. En önemli özelliği takılmadan kasmadan hd film oynatabilmek olmalı. Bu kriterlere uygun en hesaplı bilgisayar konfigürasyonu ne olabilir?

mümkünse fansız gürültüsüz fiyat olarak olabilecek en uygun sistemi almak istiyorum.

şimdiden teşekkürler

• Maksimum bütçeyi belirtseniz daha iyi olur kasa tipi olarak htpc mini tower mini ıtx hangisini tercih edersiniz onu da belirtirseniz daha iyi olur
  • Hdmi çıkışlı 2-4 çekirdekli 4gb ramli ekran katında hdmi çıkışı olan her bilgisayar işini görür hdmi çıkışlı laptob da işini görür. Hatta bence bilgisayar almana bile gerek yok led tvde internet özelliği var ise onunla internette gezerssin bir de media viewer al işini görür :D
  • Bilgisayarı boş verin sizin bu istediklerinizi WD live fazlasıyla yapıyor. Hemde mkv lerde kodek ayar derdi olmadan. Wdtv live in yeni modelini bekleyip onu alın. Klavye bağlama ,kablosuz aga bağlanma gibi özellikleri var. Fiyatı ise 200 tl civarı olur. Paradan tasarruf edersiniz böylece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum arkadaşa
  • quote:

Orijinalden alıntı: prosecutor

Bilgisayarı boş verin sizin bu istediklerinizi WD live fazlasıyla yapıyor. Hemde mkv lerde kodek ayar derdi olmadan. Wdtv live in yeni modelini bekleyip onu alın. Klavye bağlama ,kablosuz aga bağlanma gibi özellikleri var. Fiyatı ise 200 tl civarı olur. Paradan tasarruf edersiniz böylece.

hocam teşekkürler bilgi için söylediğiniz cihazı araştıracağım ama bunun bir bilgisayar tadı vereceğini düşünmüyorum açıkcası. Buna benzer box cihazlar kullandım bana çok tat vermedi. Yine de araştıracağım özelliklerini

Bütçe ve kasa soran arkadaşlar için bütçe çok fazla değil maalesef, ne kadar ucuz o kadar iyi aslında, alternatifleri görüp karar vermek lazım 300-350 diyebilirim. Kasa yine paraya bağlı biraz tv dolabına sığacak birşey ya da yatık kasa olmalı.

Bir soru daha sorayım bizim yiğende bir kasa var, amd 5200 işlemci, dvi çıkışlı nvidia 8600gt sonic ekran kartı var. Bu bilgisayarı bağlasam sizce iş görürmü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fezalii -- 16 Ekim 2011; 21:05:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasus1881

genel onerı olan medıaplayerler gayet uygun cozum olur
    http://www.teknobiyotik.com/elektronik/media-player/dark-record-mania-2-kayit-ozellikli-1080p-mkv-h-264-7-1-dts-dolby-ses-youtube-torrent-internet-tv-destekli-dahili-disk-takilabilir-medya-oynatici.html
    amd 5200 ve 8600gt de ful hd vıdeolarda ısınızı gorecektır

hocam bu alete klavye mouse takıp internete girebiliyormuyuz? facebook falan değil direkt google ve sörften bahsediyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.