Şimdi Ara

***led panel arızası*** ... (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
501
Cevap
14
Favori
210.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozelturk

Ekranın üst kısmı kenarlardan ortaya doğru karardı artık böyle :)... Sorun hakkında bilgisi olan varmidir İzmir için tamir yeri tavsiyesi ..
    Benim tv de de aynı sorun oluştu ama biraz daha koyu gibi (fakat görülebiliyor). Ankara dikmen civarı iyi bir tamirci önerebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: XYAĞMUR

Benim Samsung 46D 8000 model tv de yeni farkettiğim dikey çizgiler oluştu. Buda birşeylerin habercisi mi acaba? Garantisi de bitti, 7 yıllık.
    merhaba. zamanında başınıza gelen olay şimdi benim başıma geldi. aynı marka ve model tv kullanıyoruz. sorununuza çözüm bulabildiniz mi?

***led panel arızası*** ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stubburn -- 14 Ocak 2019; 10:0:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stubburn

merhaba. zamanında başınıza gelen olay şimdi benim başıma geldi. aynı marka ve model tv kullanıyoruz. sorununuza çözüm bulabildiniz mi?

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba panel gitmiş geçmiş olsun bizim kuzende aynı sorun vardı
    servis 3750 masraf cıkardı kaldırdık attık yni tv aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: 06keskin06

Hocam merhaba panel gitmiş geçmiş olsun bizim kuzende aynı sorun vardı
    servis 3750 masraf cıkardı kaldırdık attık yni tv aldık

Alıntıları Göster
    o zaman ekran tamamen gidene kadar kullanalım sonra değiştirelim. en azından şu anda seyretmeme engel değil. bakalım ne zaman yeter benden bu kadar diyecek. teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stubburn

o zaman ekran tamamen gidene kadar kullanalım sonra değiştirelim. en azından şu anda seyretmeme engel değil. bakalım ne zaman yeter benden bu kadar diyecek. teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Hocam 1 aya kalmadı tamamem ekran gitti ilk başta böle başladı bizdede belli bi süre sonra tamamen gidiyor tabi bu üründen ürüne değişebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaqwes

Benim tv de de aynı sorun oluştu ama biraz daha koyu gibi (fakat görülebiliyor). Ankara dikmen civarı iyi bir tamirci önerebilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Aynı sorun bizde de var. Hem alttan hem üstten başlamıştı bir senede giderek büyüdü. Servis olağanüstü fiyatlar söylüyor. samsungları garanti bitince çöpe mi atacağız. 3. senesinde başlamıştı. Karartılar ortada buluşacak az kaldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alienbold kullanıcısına yanıt
    benim kini yaptırdım. 780 tl tuttu. led arızası imiş...
  • arkadaşlar tv ekranı catladı cisim geldi ön panel nerdeen bulabilirim***led panel arızası*** ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaqwes

benim kini yaptırdım. 780 tl tuttu. led arızası imiş...
    özel mesaja atılmış ancak cevap yazamadım. burada yaptırmıştım.

selam
    hocam megay elektronik diye bir teknik serviste yaptırmıştım.780 tl ye. ata mahallesi kabil caddesi no:126/a çankaya telefonu 0 312 480 97 75- 482 28 22
  • ***led panel arızası*** ...

Ara sira ekran Normale donuyor ara sira boyle oluyor. sorun ne olabilir ?
    tv marka beko

• Led tv panel arızasıyla beraber en çok sorulan led tv panel ledlerinde Türkiye'de en fazla çeşit gerçek stok Merterelektronik.com'da!
    https://www.merterelektronik.com/kategori/led-tv-panel-ledleri
  • sahhhhin S kullanıcısına yanıt
    Paneli değiştirmeye gerek yok gibi görünüyor tamirle düzelecek gibi.
  • şu arızam için sorun nedir bilgi verebilecek varmı?

• merterelektronik kullanıcısına yanıt
    tskk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • melo199 M kullanıcısına yanıt
    İnvertör problemi olabilir tv fabrikasının whatsapp desteğine resimleri gönderip bilgi alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merterelektronik

İnvertör problemi olabilir tv fabrikasının whatsapp desteğine resimleri gönderip bilgi alabilirsiniz.
    google da arattım ama bulamadım.samsungun WhatsApp desteği varmı,varsa numarasını biliyormuşsunuz
  • melo199 M kullanıcısına yanıt
    Whatsapp desteği var evet numarası 530 126 7660 tvfabrikasi.com
  • Merhaba
    TV de bu şekilde 4 kenarından yeşil çizgiler belirmeye başladı
    Daha önce başına gelen ya da yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 8 senelik Panasonic Plazma Viera TX-P42ST33E televizyonumuz bir buçuk ay kadar önce ufak bir patlama sesiyle aniden ekranını karartı. Hemen servisi çağırdık ve tv'yi götürdüler. Önce tarayıcı kart arızası olduğu söylendi ve kart değiştirildiği takdirde sorunun çözüleceği bilgisi verildi. Tamam dedik ücreti kabul ettik(650-TL) kart değiştirildi. Bu seferde ekranını yatay olarak boydan boya kaplayan farklı genişlikte iki gölge bar oluştu. İstanbul merkez soketlerden ya da kablolardaki gevşeklikten kaynaklanabileceğini söküp takılırsa çözüleceğini söylemiş, yetkili servis bunu denemiş ama sorun hala devam ediyor. İnternette ingilizce çeşitli çözüm yöntemleri ve videoları var ancak sürücü kartlarının aşırı ısınma dolayısıyla yanmış olabileceğinden de bahsedilmi***led panel arızası*** ...ş. Sonuç olarak bu problemi nasıl aşabiliriz, öneriniz var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ediyorum...***led panel arızası*** ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aras -- 8 Mayıs 2019; 19:43:1 >

• Benim TV de resimdeki gibi panelin ortadan üstü arızalandı. Model Samsung le32c450e1w Ankara'da nereye ne kadara yaptirabilirim ya da ugrasmayayim mı hiç?
    İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rescue -- 15 Temmuz 2019; 14:7:36 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.