Şimdi Ara

League Of Legends 'Kod İstek/Paylaşım' Güncel Ana Konu (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.202
Cevap
54
Favori
126.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: speciahuman

Trde elinizde fazladan kod varsa riot grevesi falan verebilirsiniz

riot greves yenimi çıktı?
  • elinde heca pant kodu olan pm atsın 5tl yada 10tl epinle takas edilir
  • Teşekkür ederiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar elinde varus, ashe veya herhangi kodu olan varsa verebilirmisiniz.
  • arcade mf olan varsa talibim arkadaşlar
  • Arkadaşlar elinde fazladan kod olan verebilir mi ? :(
  • Arkadaşlar Riot Kayle , Arcade Miss Fortune ve Pantheon varsa pm'den verirmisiniz çok sevinirim teşekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suncyB -- 2 Eylül 2014; 23:20:07 >
  • TRde kod verene dua ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.facebook.com/LoLBronzeV burayı takıp edebilirsiniz Tr ' e kod dagıtıyorlar
  • 2. kez atmışım sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir Otomotiv -- 5 Eylül 2014; 18:27:43 >
  • Al PaC kullanıcısına yanıt
    TR serveri gönlünden ne geçıosa onu yolla .. :D Teşekkür ederim Saygılar ... @Al PaC
  • haydut sivir
    TRVCV6RDDXWLNN
  • tr den her türlü koda açığım
  • Arkadaşlar, Birkaç yerden free kod ile kostüm ve hero açtım nerdeyse ayda bir yurtdışı forumlarında da kısa süreli kodlar paylaşılıyor.

FTLSimone olarak benimle , Kod paylaşırsanız EUW 'de elime kod geçtikçe benimle kod paylaşan hediye gönderenlere , aynı şekilde gönderim yapılacaktır.

İyi Günler :)
  • YENİ 30 LEVEL OLDUM SİVİR VE GAREN HARİCİ KOSTÜMÜM YOK HAYIR SEVER ARKADAŞLAR KOD VERİRSE SEVİNİRİM TŞK TŞK TŞK
  • Beyler elınde arcade hecarim veya ejderkatili pantheon olan varmı? en azından vermeseniz bile nasıl alınır onu söyleseniz:)
  • http://rpgen.com/rp_26Kw1b tıklayın, sayıya göre rp kazanın!
  • Evet arkadaşlar 840 Riot Points Çekilişimiz Bugün Akşam 22:00 da sona erecektir. Katılmak İsteyen Arkadaşlarımız, Facebook Sayfamızı beğenip Sayfadaki Çekiliş yazımızın altına yorum yapmaları çekilişe katılmalarına hak sağlayacaktır.

Tarih olarak: 11.10.2014.

(Çekiliş sadece türkiye için geçerlidir west'te geçerli değildir)

(Çekilişimiz rondom.org dan yapılıp Sonuçu Video Olarak facebook sayfamızda yayınlanacaktır haftada 1 yada 2 kere çekiliş yapmayı düşünüyoruz.)

Facebook=www.facebook.com/gareniledonerlipaylasimlar
  • TR VE EUWEST SUNUCULARINCA KOD VEREBİLEN VARSA ELİNDE FAZLA HAYRINA MESAJ ATARSA SEVİNİRİM :)
  • 400 atıcak varsa meydana indiğimde fazlasıyla öderim yeni hesap açtım onu kasıyorum
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.