Şimdi Ara

League Of Legends 'Kod İstek/Paylaşım' Güncel Ana Konu (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.203
Cevap
54
Favori
126.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde riot blitzcrank kodu var gizemli kutuya değişirim
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolffox99 -- 7 Ağustos 2014; 14:03:24 >
  • arcade sona ve riot graves istek :)
  • yasuooooo atın bana pls pls pls hesap:1cCcMeTeHaNcCc1

bana yasuo atın pls pls pls

atan mesaj atsın bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06ceku06 -- 8 Ağustos 2014; 22:30:34 >
  • Bana hayırsever bir vatandaş kod verebilirmi Launch nick
  • ben alıcıyım @tesla troll
  • gamescom 2014 de ne dağıtılacağını bilen varmı
  • tr de her kod kabulümdür çok dua ederim :) SeeOnly nick
  • uhhh? düz istiyoz mu yani? öyleyse istitorum, EUW serverim :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EuWest : Angelusia

göndermek isteyen gönderebilir teşekkürler.
  • bu arcade sona arcade hecarim ejder katili pantheon riot blitz vb kodlar dağıtıldığında askerdeydim beyler hiç birini alamadım gerçi hiç beleş skin alamadım bi garen aldı arkadaşım o kadar elinde fazla olan varsa bana verebilirmi acaba.. riot graves'im falanda yok galaktik nasus ne olursa farketmez : 2 senedir oynuyorum oyunu 1 kere yakalayamadım free kod :)
  • euw:Get 0wned
    herhangi bir skin gönderen olursa çok mutlu olurum.
  • elinizde varsa hayrına trde riot graves ve ashe kodu yollarsanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speciahuman -- 17 Ağustos 2014; 17:10:06 >
  • Kar Katili Katarina olandan alabilir rp karşılığı evrya herdiye skin açabilirim olan ulaşabilir mi
  • http://lolfreerp.com/ - Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free!! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

İŞe yarar Gibi
  • Amazing ! I just got 3500 RP code for totally FREE ! Come and download code too

>>http://RiotPoint.eu/ <<
  • Elinde fazla kod bulunan arkadaslar tr serveri icin bana mesaj olarak hayrina atabilirlermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar oyuna yeni basladim eger elinizde fazla warsa rica edebilrmiyi.Lutfen konuyla dalga geçemeden yanitlarsaniz sevinirim.

Ametist Ashe - Graves - Ezrael - Katarina - Jayce - irellia - Kogmaw - Miss Fortune - Syndra - Renekton yada Twitch kodu warsa gönderirseniz cok müteşekkir kalirim.Calistigimdan dolayi cok fazla ip kasamiyorum.
    Maddi durumum elverişli değil.Göndermek isteyen arkadaş Hayrina yollarsa sevinirim.Fazla Totem Koduda kabulumdur.Özel mesajdan gönderirseniz sevinirim.Tsekkurler
  • Trde elinizde fazladan kod varsa riot grevesi falan verebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.