Şimdi Ara

League of Legends Ana Konu (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.618
Cevap
12
Favori
285.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCenavar

yaw bazıları karanlık bi yeri aydınlatabiliyorlar bi göz çıkıyo sağa sola bakıyo sonra kayboluyo. skill olmadığını biliyorum item felanmı o ?

summoner spell Clairvoyance
  • quote:

yaw bazıları karanlık bi yeri aydınlatabiliyorlar bi göz çıkıyo sağa sola bakıyo sonra kayboluyo. skill olmadığını biliyorum item felanmı o ?

Evet pot sayfasında 90 gold a alıyorsun koyduğun yerde 4 dk boyunca kalıyor Bu arada olaf dişliymiş ama jax karşısında şansı yok tabii ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

quote:

Evet pot sayfasında 90 gold a alıyorsun koyduğun yerde 4 dk boyunca kalıyor Bu arada olaf dişliymiş ama jax karşısında şansı yok tabii ki

Bence Olaf 1vs1 de en iyi herolardan birisi hp yarılanınca ultiyi ve w deki skilli basınca 1vs1 de alamayacaği yok bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: huso_2002

quote:

abi onu biliyorum bu öyle değil oyun başladı turrete doğru gidiyoz arada bir sürü mesafe var daha yetişmedik, o göz çıktı karanlığın içinde sadece bi yer aydınlandı ve kayboldu gene karanlık. orda adam felanda yoktu. ward olabilir ama o kadar uzak mesafeden ward bırakılmıyor yanılmıyorsam. belkide düşman ward bıraktığında çıkıyor o göz. bilen varmı ?
  • Spell lerden birisi haritadaki bir noktayi aciyor. sanirim 6 yada 9 dakikada dolan bir skilldi. Bu arada Karthusla PvP yapmakda zevkliymis. 10 lvl e kadar her turlu pvp yaparim ama ondan sonra tanklarla PVP sansim pek olmuyor yalniz az cani olan yada kacma egilimindeki herkes benim ulti min tadina bakiyor :D
    Bazilari sen hackersin hepimizi birden nasil olduruyorsun filan diyorlar :D Hatta bazi oyunlarda ben yurakidan giderken yanima kimsegelmiyor bile. Oyuniun basinda ve ortalarinda 1-2 kez adamlar oldumu bana hep 2v1 yada 3v1 dalmaya calisiyorlar.
    E ve Q daki skiller butun tank ve Meele olanlarin canini okurken W ve R yani Ulti sayesinde uzakdakileri ve kacanlari cok zorluyorum. Cogu zaman oldursemde yinede kacan kaciyor :D Tek eksigim beni tamamlayacak bir Tank yada Fighter. O kilitlesin ben koyayim. Oda oldugu zaman millet 10-14 lvliken ben 18 de itemlarin cogunu tamamlamis oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

quote:

quote:

Bence Olaf 1vs1 de en iyi herolardan birisi hp yarılanınca ultiyi ve w deki skilli basınca 1vs1 de alamayacaği yok bence

Açıkçası şu ana kadar hiçbir olaf 1v1 de karşıma çıkmaya cesaret etmeti. Edenler de rahmetli oldu çünkü jax la 16+ isen ve itemlerini çektiysen 1v1 de karşısının hiç şansı olmuyor olaf ın hp sini 3 vuruşta yarıya indiriyorum birde stun çakarsam 5 sn de işi biter
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dogii

quote:

quote:

Açıkçası şu ana kadar hiçbir olaf 1v1 de karşıma çıkmaya cesaret etmeti. Edenler de rahmetli oldu çünkü jax la 16+ isen ve itemlerini çektiysen 1v1 de karşısının hiç şansı olmuyor olaf ın hp sini 3 vuruşta yarıya indiriyorum birde stun çakarsam 5 sn de işi biter

Jax için ne kasıyorsun ? runlerin neler maysteriler neler ?
  • quote:

quote:

quote:

abi onu biliyorum bu öyle değil oyun başladı turrete doğru gidiyoz arada bir sürü mesafe var daha yetişmedik, o göz çıktı karanlığın içinde sadece bi yer aydınlandı ve kayboldu gene karanlık. orda adam felanda yoktu. ward olabilir ama o kadar uzak mesafeden ward bırakılmıyor yanılmıyorsam. belkide düşman ward bıraktığında çıkıyor o göz. bilen varmı ?

tamam işte dediğin göz clairvoyance spell i, hani oyuna başlarken 2 tane seçiosun ya heal fln var, ordan clairvoyance yi al, haritanın istediğin yerine istedğin zaman o gözü koyabiliosun 4-5 saniye duruyo sonra yokoluyor, 50 saniyede 1 tekrar yapabiliosun,
    ward değil...
    clairvoyace den bahsediosun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

tamam işte dediğin göz clairvoyance spell i, hani oyuna başlarken 2 tane seçiosun ya heal fln var, ordan clairvoyance yi al, haritanın istediğin yerine istedğin zaman o gözü koyabiliosun 4-5 saniye duruyo sonra yokoluyor, 50 saniyede 1 tekrar yapabiliosun,
    ward değil...
    clairvoyace den bahsediosun

aydınlattığın için teşekkürler abi ne zamandandır soracaktımda fırsat olmuyordu
  • Arkadaşlar bazı işlerim yüzünden oyuna 3-4 gündür giremiyorum,önümüzdeki günlerde hızlı bir dönüş yapacağım.Ayrıca kennen içinde para biriktiriyorum,bedava iken yeteri kadar tecrübe edindim,vede çok keyifli bir hero olduğuna kanaat getirdim.Sizlerde kennen'in 2.skilli hakkında bilgi edinecekdim.Ayrıca ultisinde o elektrik çemberinin içindeki herkesemi damage vuruyor-yoksa kenardaki cızırtılara denk gelenleremi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timecatz

Arkadaşlar bazı işlerim yüzünden oyuna 3-4 gündür giremiyorum,önümüzdeki günlerde hızlı bir dönüş yapacağım.Ayrıca kennen içinde para biriktiriyorum,bedava iken yeteri kadar tecrübe edindim,vede çok keyifli bir hero olduğuna kanaat getirdim.Sizlerde kennen'in 2.skilli hakkında bilgi edinecekdim.Ayrıca ultisinde o elektrik çemberinin içindeki herkesemi damage vuruyor-yoksa kenardaki cızırtılara denk gelenleremi?

Hatırladığım kadarıyla çemberin içindeki düşmanlara(her defasında rastgele seçiyor) 0.5 saniyede bir vuruyor.
    2. Skillin passive inde 5 vuruştan birinde rakibe mark of storm ekliyor ve 40/50/60/70/80% daha fazla vuruyor. Active de ise emin değilim ama sanırım kullanınca etrafındaki düşmanlara mark of storm ekliyordu.

Bu arada ward kullanınca görünmez olanları görebiliyor muyuz? Oracle Elixir kullanırken ward var ise görme mesafesi artıyor ama elixir yokken görünmez olanları göremiyoruz değil mi? Görünmezden kastım haritanın görünmeyen kısımları değil hero ların görünmezlik kullanması(bkz. Twitch, Evelynn, Shaco)
  • Ward ile gizlenenleri görebilirsin kısıtlı bir alanda.
  • Şimdi fark ettim, Sight Ward görünmezleri gösteremiyor fakat Vision Ward gösterebiliyor.
  • Wardlardan mor olan sadece wardları gösteriyor yeşil olanda hem wardları hemde stealth ları gösteriyor ama isimleri aklima gelmedi şimdi
  • Ben bir suredir pantheon ile oynuyorum acayip sardı yani denemenizi tavsiye ederim.
    Takım çok çok kötü olmadığı sürece gayet güzel oynanıyor. Kaybettigimiz maclarda bile kill death oranı pozitifte kalıyor fark ile.
    Ultisini duzgun ayarlayabilirseniz acayip bir gank yeteneği var. 2 tane BF swordu aldınız mı olay bitiyor.
    hatta birinciyi erken alırsanız acayip imba oluyor. Biraz da gank yapmıssanız ve sword of occultunuz varsa tadından yenmiyo.

Brutalizer
    Berserker Boots
    Sword of the Occult
    BF Sword
    BF Sword
    Sonra genelde Bf'nin birini Bloodthirster a
    diğerini Black Clever a ceviriyorum
    bana Odaklanırlarsa Bf leri hic cevirmeden Warmongs Armor ya da Banshee yapıyorum.

tavsiye ederim.

Summoner mastery
    Offense - Defense
    Offense - Utility

gayet güzel gidio.
  • 150 Gold olan Ward Vision u gorunmezleri gosteriyor. Dun bir macda bayagi isime yaradi. Teemo ve Twicth surekli kesiyordu beni bende tam minion larin birlestirigi noktaya koydum 1 tane.
    Sanki onlari gormuyormusum gibi kenara kacmalar filan :D Adamin arkasina koydum W daki skilli 1-2 Q yaptiktan sonra yanina yaklastim (o hala ponu gormuyorum saniyor) E yi actim F ile zehrimi atip basladim dalmaya :D oyle bir kacisi vardiki garibim bir daha Karthus a yaklasamaz bile :D oyunda birkac kez ulti yaptim her yapisimda haritanin bir kosesindeki adam benimle dalga gecti. Adami gormuyordum bile. "Olmadi yapamadin" falan filan diye yaziyordu derken haritanin ortasinda arkadasla karsilastim sonra bi baktim oyunu surrender etmisler :D
    Oyunda aslinda tank olmak eglenceli fakat mage ler daha bi guzel gercekten. Karthus da biraz daha alistirma yapip Akali ye gecis yapacagim. Daha cok stratejik Hero lara yonelmekde fayda var.
    Bu arada Malzahar a kotu diyen arkadasa bir hatirlatma yapayim. Dunku oyunlardan birinde Malzahar 1v1 de karsilastik oyun boyunca burnumdan getirdi. Zehirledi, skillerimi kesti, yanima yaklasincada hooop butun HP mi emdi bitirdi. Adam bayagi tehlikeliymis dogrusu ama mana sorunu var cok cabuk mana bitiriyor. Adami tek kesebildigim zaman manasinin bittigi anlardi. 2nci Mage olarak malzahar alabilirim.

Edit: Oyunu oynarken degilde anlatirken niye bi kadar zevk aliyorum anlamiyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 15 Haziran 2010; 9:20:27 >
  • Bu hafta açık olan kahramanlar:

Annie
    Ashe
    Blitzcrank
    Dr. Mundo
    Jax
    Kayle
    Nunu
    Twisted Fate
    Zilean
    Malzahar

Haftaya açık olacak kahramanlar:

Fiddlesticks
    Shaco
    Sion
    Sivir
    Soraka
    Tristana
    Tryndamere
    Veigar
    Gragas
    Olaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Ragon -- 15 Haziran 2010; 13:41:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecasanova

By hafta açık olan kahramanlar:

Annie
    Ashe
    Blitzcrank
    Dr. Mundo
    Jax
    Kayle
    Nunu
    Twisted Fate
    Zilean
    Malzahar

Haftaya açık olacak kahramanlar:

Fiddlesticks
    Shaco
    Sion
    Sivir
    Soraka
    Tristana
    Tryndamere
    Veigar
    Gragas
    Olaf

Blitzcrank yine bedava ya geçmez bu hafta Malzahar iyi oldu denemek istiyodum bu hafta onla takılayım madem . Bir de Twitch hiç bedava olmuyor nedense oyuna başlayalı kaç ay oldu ama hiç görmedim . Twitchle 100+ maç yapmış biri olarak şunu söyliyim bedava olduğu an Twitchin bittiği andır İki vuruşla yerle bir olan bir hero Tabi alıştıktan sonra aynısı karşı taraf için geçerli olucak iki vuruşta yerle bir eden bir hero aynı zamanda
  • Malzahar'ı ben de çok denemek istiyordum. Bayağı güçlü geliyor bana yetenekleri. Hele "ulti"si ile adam öldürmek çok kolay. Diğer yetenekleri de yardımcı yaratıkları kesmede bayağı işe yarıyor.

Demin deneme oyununda Jax ile Baron'u tek başıma kestim. Elemanın teki söylemişti Jax ile tek kesilebildiğini. Doğru söylüyormuş.
  • baronu bende cok rahat bir şekilde kesiyorum jax'la cogu heroya rahatlıkla gider yapabilcek bir champiyon jax kastımmı cok fena oluyor
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.