Şimdi Ara

League of explorers hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce alınmalımı ? Yani diğer adventurelar var bende ancak bu adventure gerçekten gereklimi yoksa sadece para tuzağımı ?

• Hepsi para tuzağı
    Sen ne kadar almamaya çabalasan da blizz onu sana dayatır
  • druid için mounted raptor mage için forgotten torch, ethereal conjurer, paladin için keeper of ulduman, priest için museum curator,endtomb,excaveted evil, rog için tomb pillager, shaman için tunnel trog,warlock için dark peddler,
    legendart kartlar arasında reno,brann,elise v.s baya iyi kartlar var yani alman gerek bence
  • Aldım bile yardım için saolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçbir adventure ı para verip almadım,
    hepsini açtım yavaş yavaş :)

bence boşuna para vermeyin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beetleguese

hiçbir adventure ı para verip almadım,
    hepsini açtım yavaş yavaş :)

bence boşuna para vermeyin :)

Tercih meselesi hocam. Para veren arkadaşlar da enayi değil zaman olarak öne geçiyorlar. Ben mesela naxx ı satın alıp başlamıştım. Diğerleri sizin gibi yavaş yavaş açtım. Ama yeni başlamış biri de almak zorunda kalıyordu bazı durumlarda. Bakalım yeni expansionla bu biraz kalkacak gibi.
  • pomakemir kullanıcısına yanıt
    kimseye enayi demek istemedim, yanlış anlaşılmasın lütfen.

sadece oyuna para vermek bana mantıksız geliyor diye yazdım.
  • bence mükemmel bir adventure insanlar genellikle sona koyuyor bunu açma sırasında ama ben başa koydum çok fazla maç çeviren kartı var reno jackson olsun özellikle neferian olsun efsane bir kart neferain attıktan bir el sonra +10/+10'u yapıyorsun direk maç bitiyor zaten :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.