Şimdi Ara

Leagoo Lead 2--Sizce fiyatina gore ozellikleri nasil?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Boyutlar: 71.2 x 145.3 x 6.9 mm A ırlık: 135 g Bir-çipte-sistemi: MediaTek MT6582 lemci: ARM Cortex-A7, 1300 MHz, Çekirdekler: 4 Grafik i lemcisi: ARM Mali-400 MP2, 500 MHz, Çekirdekler: 2 Rastgele eri imli hafıza: 1 GB, 533 MHz Yı ın hafıza/Bellek: 8 GB Hafıza kartı: microSD, microSDHC, microSDXC Ekran: 5 in, IPS, 540 x 960 piksel, 24 bit Pil: 2200 mAh, Lityum iyon letim Sistemi: Android 4.4.2 KitKat Kamera: 4128 x 3120 piksel, 1280 x 720 piksel, 60 fps Wi-Fi: b, g, n, Wi-Fi Hotspot USB: 2.0, Micro USB Bluetooth: 4.0 Navigasyon: GPS, A-GPS
    On kamera 5 arka kamera 13 mp
    Fiyat 107$

Evet arkadaslar 107 dolara dx.com dan aldim ucretsiz kargoyla.sizce fiyat ozelliklere gore nasil?
    Bu arada alali 8 gun oldu kargolanmadi nedeni nedir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• guzel telefon gibi gozukuyor.fiyat iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barcali33

Boyutlar: 71.2 x 145.3 x 6.9 mm A ırlık: 135 g Bir-çipte-sistemi: MediaTek MT6582 lemci: ARM Cortex-A7, 1300 MHz, Çekirdekler: 4 Grafik i lemcisi: ARM Mali-400 MP2, 500 MHz, Çekirdekler: 2 Rastgele eri imli hafıza: 1 GB, 533 MHz Yı ın hafıza/Bellek: 8 GB Hafıza kartı: microSD, microSDHC, microSDXC Ekran: 5 in, IPS, 540 x 960 piksel, 24 bit Pil: 2200 mAh, Lityum iyon letim Sistemi: Android 4.4.2 KitKat Kamera: 4128 x 3120 piksel, 1280 x 720 piksel, 60 fps Wi-Fi: b, g, n, Wi-Fi Hotspot USB: 2.0, Micro USB Bluetooth: 4.0 Navigasyon: GPS, A-GPS
    On kamera 5 arka kamera 13 mp
    Fiyat 107$

Evet arkadaslar 107 dolara dx.com dan aldim ucretsiz kargoyla.sizce fiyat ozelliklere gore nasil?
    Bu arada alali 8 gun oldu kargolanmadi nedeni nedir sizce?

umarım eline ulaşır benim yeni takıldı dx den aldığım telefon kargoda 7-8 gunde görünmüyor bazen muhtemelen daha çinden çıkışta sorun oldu pil olduğundan sana mesaj gelecektir DX den tracking numarası değişti diye sweden post üzerinden yollayacaklardır..benim aldığım tam 23 gunde anca ptt takibe girebildi

• Eger 107 $ lara aldiysan ona vergi odeyeceksin

• gelirse ödemek kolay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Eger 107 $ lara aldiysan ona vergi odeyeceksin

Free shipping yaziyordu hocam 107 dolardan.kargoyu cikarip oraya oyle yazmalari gerekmez mi

• aynısından 2 tane alalyım diyorum diyorum ama gümrüğe takılıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

aynısından 2 tane alalyım diyorum diyorum ama gümrüğe takılıyor :)

Gumrukten geçerse bilgilendirir im hocam

• Daha öncekini çözemedim Dx yetkilisi ile yaptığım görüşmeye göre mal dönünce tekrar yollayalımmı geri ödeme yapalımmı diye sorarlarmış takibi kargo kesintisi yapılacak..En iyisi Almanya üzeri getirtmek fakat şöyle bir durum var almanyada var tanıdık ama Alman gümrüğüde %20 gibi bir rakam alıyormuş bu durumda ödeyeceğim gümrük 2 tel için 106 tl gibi bir rakam yani oraya gidipte teslim olmama vs durumlarda uğraş dur aylarca..ne yapayım şaşırdım :) şimdilerde çinle iş yapan birilerine bakıyorum en iyisi oraya giden biri direk satın alıp gelecek
  • ben geekbuyingden leago lead3 aldım 1hafta kargo bekletti yazışmalarda cihaz ekranında sorun oldu 2. partide sorun olmazsa göndericez dendi malum süreç sonrası cihaz geldi kullanımı sistemi fena değil ama sim takmak için bataryayı çıkarıp taktığımda alt kapasitif geri tuşu çalışmaz oldu rom falan değiştim ama nafile bekletme nedeni aynı olabilir
  • Geekbuying fiyatı 104 dolar diğeğer heryerde 120-130 dolar arası fark neden acaba ? telefon çok hoşuma gitti ucuza alınabilecek en iyi tel gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

Geekbuying fiyatı 104 dolar diğeğer heryerde 120-130 dolar arası fark neden acaba ? telefon çok hoşuma gitti ucuza alınabilecek en iyi tel gibi duruyor

Hocam liste fiyatı 115 dolar bazıları yeni çıktığı için indirimli satıyor. Ben dxten 107 dolara aldım 1-2 de hediye veriyordu kılıf vs gibi

• DX 129 usd yapmiş
  • Nerdeyse 10 gün oldu hala kargolanmamis

• barcali:

Geekbuying sitesinde presale yazıyor yani ön satışta gecikme sebebi budur belli bir talep olması dıurumunda mallar piyasaya sürelecek sanırım..
  • Geldimi telefon Son durum nedir

• Arkadaşlar 1 ay olacak hala kargolamadi dx ben de ticket açtım ayin 7 sine kadar yollayacagiz dediler en kotu paramı paypalla alırım diye bisi demedim tamam dedim bekliyorum en kotu iade olur o zaman thl t6s alirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.