Şimdi Ara

LE-40C750 SAMSUNG 3D LCD TV - Türkiye'de ilk! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
2
Favori
53.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan76

quote:

Orijinalden alıntı: İstanbul Bilişim

quote:

Orijinalden alıntı: haliTR3

8 serisi led miş

fiyatlar hızlı düşüyor. yakında biz de revize ederiz

TEKNOSA DA SAMSUNG LE40C750 2.969,00 TL (KDV Dahil) İlave olarak 200 tl hediye çeki düşülüyor

2.769,00/ 10 taksitli fiyatı...

İstanbul Bilişim fiyatı 2.688,02 TL (KDV Dahil) taksitli fiyatı...

arada hiç fark yok neredeyse..

Bence İstanbul Bilişim fiyatları yeniden gözden geçirmeli:)

Ücretsiz sehpaya - masa üstüne kurulum hizmeti veriyoruz
    35 TL degerinde altın uclu HDMI kablo hediye ediyoruz
    70 TL degerinde duvar askı aparatı hediye ediyoruz
    ödemenin yapıldıgı gün ücretsiz ve kaskolu bir şekilde gonderiyoruz.
    600 km ye kadar bir günde teslim ediyoruz.
    arıza durumunda yerinde servis hizmetimiz var
    ilk bir hafta içinde çıkacak olan 1 den fazla ölü pixelli tv leri bire bir değiştiriyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: amon35

İB İzmire gelecek mi acaba ?

İstanbul dışına mağaza açmayı şimdilik düşünmüyoruz
    Fakat Türkiye geneli her hafta çıktığımız 15 gazete ile ulaştığımızı düşünüyoruz. Konseptimiz ağırlıklı internet mağazacılığı olduğu için zincir mağazacılığı düşünmüyoruz. Türkiyenin her yerine ulaşan çok büyük bir mağazamız var. O dahttp://www.istanbulbilisim.com.tr dir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkan76

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: haliTR3

8 serisi led miş

fiyatlar hızlı düşüyor. yakında biz de revize ederiz

TEKNOSA DA SAMSUNG LE40C750 2.969,00 TL (KDV Dahil) İlave olarak 200 tl hediye çeki düşülüyor

2.769,00/ 10 taksitli fiyatı...

İstanbul Bilişim fiyatı 2.688,02 TL (KDV Dahil) taksitli fiyatı...

arada hiç fark yok neredeyse..

Bence İstanbul Bilişim fiyatları yeniden gözden geçirmeli:)

Ücretsiz sehpaya - masa üstüne kurulum hizmeti veriyoruz
    35 TL degerinde altın uclu HDMI kablo hediye ediyoruz
    70 TL degerinde duvar askı aparatı hediye ediyoruz
    ödemenin yapıldıgı gün ücretsiz ve kaskolu bir şekilde gonderiyoruz.
    600 km ye kadar bir günde teslim ediyoruz.
    arıza durumunda yerinde servis hizmetimiz var
    ilk bir hafta içinde çıkacak olan 1 den fazla ölü pixelli tv leri bire bir değiştiriyoruz.

1 haftadan sonra çıkan pixeller için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Yetkiliye sormak istiyorum acaba mecidiyeköy mağazanızda 46c650 stoklarda bulunuyor mu? Yarın gelip ölü piksel varmı bakıp o şekilde almayı düşünüyorum.Birde cumartesi kaça kadar açıksınız pazar günleri kapalı sanırım.Yarın alırsak hemen gelirmi acaba yada pazar günü kurulum yapılabilir mi?

Arayıp öğrendiğim kadarıyla stoklarınızda yokmuş ne zaman gelir acaba?? :((
  • quote:

O zaman Tüketici Kanununda TSE nin belirledigi adet gecerlidir.
  • quote:

quote:

Yetkiliye sormak istiyorum acaba mecidiyeköy mağazanızda 46c650 stoklarda bulunuyor mu? Yarın gelip ölü piksel varmı bakıp o şekilde almayı düşünüyorum.Birde cumartesi kaça kadar açıksınız pazar günleri kapalı sanırım.Yarın alırsak hemen gelirmi acaba yada pazar günü kurulum yapılabilir mi?

Arayıp öğrendiğim kadarıyla stoklarınızda yokmuş ne zaman gelir acaba?? :((

Avrupa genelinde Dünya Kupası yogunlugu var. üretici firmalar siparişleri karşılamada güçlük çektiklerini söylüyor. Fakat 12-15 iş gününe kadar stoklarımıza girmesini beklemekteyiz. (SAMSUNG LE-40C650 modeli için)

• Teşekkürler.Sabırsızlıkla beklemedeyim o zaman :)
  • quote:

quote:

Ben'de İstanbul Bilişim'den aldım 40C750'yi 2 adet ölü piksel çıktı bir hafta olmadan gönderdim. Daha alamadım LCD televizyonumu kararı bekliyorum.
    İnşallah sözlerinde dururlar.

Neticeyi buraya yazarım
  • Merhaba, ben birkaç gün önce bu televizyonu satın aldım. Yayınları normal bir goldmaster uydu alıcısından (hd veya 3d alıcı değil) izliyorum ve açıkçası uydudan aldığım görüntü kalitesi beklentilerimin çok üzerinde.

Teknoloji konusunda sizler kadar iyi değilim. Oldukça uzağım ve yardımınıza ihtiyacım var.

Bildiğiniz gibi bu TV, 3D LCD TV. İnternetten birkaç 3d film indirdim (the haunting of winchester ve dünyanın merkezine yolculuk). Elimde 3d için Samsung SSG 2100AB gözlük de var. filmleri harici diske yükledim ve harici diski TV'ye bağladım ancak 3d gibi izlemek mümkün olamadı.

Cehaletimi mazur görün, acaba benim yaptığım gibi bu filmleri doğrudan USB ya da harici diskten izlemek mümkün değil mi? İzleyebilmek için 3D bluray player da almam mı gerekiyor yoksa ben mi bir ayarı yapmayı beceremedim?

İlginiz ve cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler...

• hocam üründen cidden mennunmusunuz?bende almayı düşünyorumda
  • Başkentte bir magazanız bence kesinlikle olmalı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteutku

Merhaba, ben birkaç gün önce bu televizyonu satın aldım. Yayınları normal bir goldmaster uydu alıcısından (hd veya 3d alıcı değil) izliyorum ve açıkçası uydudan aldığım görüntü kalitesi beklentilerimin çok üzerinde.

Teknoloji konusunda sizler kadar iyi değilim. Oldukça uzağım ve yardımınıza ihtiyacım var.

Bildiğiniz gibi bu TV, 3D LCD TV. İnternetten birkaç 3d film indirdim (the haunting of winchester ve dünyanın merkezine yolculuk). Elimde 3d için Samsung SSG 2100AB gözlük de var. filmleri harici diske yükledim ve harici diski TV'ye bağladım ancak 3d gibi izlemek mümkün olamadı.

Cehaletimi mazur görün, acaba benim yaptığım gibi bu filmleri doğrudan USB ya da harici diskten izlemek mümkün değil mi? İzleyebilmek için 3D bluray player da almam mı gerekiyor yoksa ben mi bir ayarı yapmayı beceremedim?

İlginiz ve cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler...

Filmleri izlediğiniz kaynak önemli değil fakat benim bildiğim kadarıyla Dünyanın Merkezine Yolculuk filmi eski bildiğimiz anaglyphic (renk bazlı) 3D bir filmdi. İndirdiğiniz filmde ikinci görüntü gibi gözüken görüntü kırmızı-yeşil-mavi vb. renkte bir görüntü mü yoksa bildiğimiz diğerinin kopyası gibi bir görüntü mü bu önemli. Eğer ilk söylediğim renk bazlı 3D film ise onun için kendi özel gözlüğünü takmanız gerekiyor, onlar da çok eskiden beri kullandığımız karton gözlüklerden.

http://www.3dtv.at/Index_en.aspx

buradaki programı ve bazı örnek filmleri indirip bilgisayarınız aracılığı ile bir denerseniz sanırım sağlıklı bir sonuç elde edersiniz. Eğer harici diskten kastınız bir media player (popcorn hour gibi) alet ise pek emin olmasam da bu aletin böyle bir görüntü vermeme gibi bir durumu olabilir. lakin bundan emin değilim, verdiğim linkteki örnek filmleri, yine linkteki programı indirerek denerseniz bilgisayarınız aracılığı ile daha iyi olabilir.

• LE-55C650 SAMSUNG LCD TV sürümü ne zaman stokta olur acaba 1 hafta içinde gelirse almayı düşünüyorum. bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakieryigit

LE-55C650 SAMSUNG LCD TV sürümü ne zaman stokta olur acaba 1 hafta içinde gelirse almayı düşünüyorum. bilgilendirirseniz sevinirim

55C650 yurtdışı stoklarımıza girdi. Tırın dolması bekleniyor. 1 hafta içinde stoga girmeyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinergul

quote:

quote:

Ben'de İstanbul Bilişim'den aldım 40C750'yi 2 adet ölü piksel çıktı bir hafta olmadan gönderdim. Daha alamadım LCD televizyonumu kararı bekliyorum.
    İnşallah sözlerinde dururlar.

Neticeyi buraya yazarım

Evet yeni LCD 40C750 geldi İstanbul Bilişim sözünde durdu valla izmitte oturuyordum 2 adet ölü piksel çıktı diye göndermiştim 4 iş günü sonra yenisini gönderdiler. korkutmuşlardı servisi çok kötü diye ama hiç sorun yaşamadım hatta çoğu servis 2 tane ölü piksel için lcd yi değiştirceklerini pek zannetmiyorum.

Not: Burdan teknik servisteki evren bey'e de teşekkürler. Uruguay Hollanda maçı öncesinde tv gelir diye söz vermişti maçı sayesinde seyrettim:)

40C750 hakkındaki izlenimlerim işe şöyle; ben bu lcd'yi 3D özelliği için almadım. Genel olarak özellikleri çok iyi diye aldım 200hz olması clean screen picture in picture usb recorder. emsallerine göre çok çok iyi ayrıca bir de 3D ' si var. SD yayınları bile güzel bir derinlik vererek aktarıyor. full hd lere diyecek hiçbir laf yok adeta büyülüyor.

led'ten en büyük farkı fiyatı. sadce enerji tasarufu incelik ve daha az ısınma dan başka fark yok. contras'ta ise algılanması biraz zor bir fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinergul -- 7 Temmuz 2010; 9:01:50 >

• valla aparat ve hdm i kablo yerine gözlük verseniz daha makbule geçer ve bende hemen alırdım o zaman

quote:

LE-40C750 SAMSUNG LCD TV 2.499 TL
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG_LE-40C750-LCD-TV,14350.html

LE-46C750 SAMSUNG LCD TV: 3.750 TL
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG_LE-46C750-LCD-TV,14362.html

Her ikisi de stoklarımızda mevcut olup aynı gün karoya verilmektedir. Kargo ücretsiz ve kaskoludur. Duvar askı aparatı ve altın uçlu HDMI kablo hediyedir. Sehpa veyaz masaüstü kurulm ücretsizdir

• Çok yakında böyle bir kit gelecek. İsterseniz inceleyin. Tek gözlük fiyatına çift gözlük + bluray film

http://www.istanbulbilisim.com.tr/ssg-p2100t-gozluk--pilli--samsung-tv-aksesuarlari-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,19499.html
  • Arkadaşlar 40C750 almaya niyetliyim. fakat bir kaç sorum olucak. yardımcı olursanız sevinirim...
    1. Ölü piksel testini nasıl yapabilirim
    2. Panelin tamamı cammı ? yansıma konusu malum... cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  • ben bu tv yi aldım.aslında tk alma amacım 3d özelliği idi ama 1080plik filmlerdeki performansı aklımı başımdan aldı resmen.bunun nedenide yüksek yenileme hızı.ben izmirde yine paralel ithalat olayını yapan bir yerden aldım,2470 e mal oldu ama gözlükler hari. tabiki.samsung bayiside 2750 fiyat verdi.bence gidin bir mağzada deneyerek alın.ben adamlara tembihledim.ürün gelince açın test edin ölü piksel dahi varsa sakın getirmeyin dedim ertesi gün sıfır sorunsuz bir tv geldi vede çok ama çok memnunum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.