Şimdi Ara

LE-40C750 SAMSUNG 3D LCD TV - Türkiye'de ilk! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
2
Favori
53.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an için istanbul dışına çıkmayı düşünmüyoruz. Web sitemiz ve her hafta çıktığımız 15 ulusal gazete ile tüm Türkiye ye ulaşıyoruz!
  • firma yetkilisi bişi sorucam.3d tvlerin yanında gözlük vermiyomusunuz?bir arkadaş 40c750 den almış istanbulblişimden ama yanında gözlük vermemişler.2 gözlük+1 film için 300 tl istemişler?
  • 46 ekran uygun fiyata düşse almak istiyorum
  • hepsiburadada gözlük veriyolarmı acaba?bu gözlük önemli bişi.birde tv den ayrı 300 tl baymayalım
  • Bu cihazın B serisinden farkı sadece DTS mi yoksa fazlası var mı?
  • Samsung televizyon arızalarına hangi servisiniz bakıyor?

A:

LE-40C750 SAMSUNG 3D LCD TV - Türkiye'de ilk!

B:

LE-40C750 SAMSUNG 3D LCD TV - Türkiye'de ilk!

NEXT&NEXTSTAR-BOTECH-REDLİNE-SEOUL-KAMASONİC-OSAWA -HARWARD-AMSTRAD -İSTANBUL BİLİŞİM ÜMRANİYE YETKİLİ SERVİSİ .

Umarı A şıkkıdır.

• 3d tvlerde bu gözlük olayı doğru ise bu sitedeki uygun fiyatların hiçbir anlamı yok demektir.zaten garant, samsungun tr garantisi altında değil gözlükte yok.ozaman ne anladım ben bu işten
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliTR3

firma yetkilisi bişi sorucam.3d tvlerin yanında gözlük vermiyomusunuz?bir arkadaş 40c750 den almış istanbulblişimden ama yanında gözlük vermemişler.2 gözlük+1 film için 300 tl istemişler?

Cihazlarla birlikte gözlük kiti gelmiyor. Bu nedenle gözlükler tek olarak satılmaktadır.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/ssg-2100ab-xc-gozluk-pilli-samsung-tv-aksesuarlari-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,18980.html
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/ssg-2200-ar-gozluk-sarjli-samsung-tv-aksesuarlari-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,19295.html

• @twindiablo
    Sadece belirli bir markanın ithalatını yapmadıgımız için yetkilendirdigimiz servislerimizin tümü ilgili markaların kurulumunu, montajını, tamirini ve bakımını yapmaktadırlar. İlk resimdeki servisin Samsung dışındaki markaların tamiri-bakımı konusunda herhangi bir yetkisi yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepKarizma

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?productId=evsam40c750&categoryId=155051

Fiyat çok iyiymiş.Farkı vermeye değer.
  • ne anladım ben bu işten resmi samsung garantisi yok.gölüğün tanesi 185 tl.tv 2600.gider samsungtan tr garantili yanında gözlükte veriyolar daha mantıklı.lütfen bişiler yapında bu durum düzlsin.nerden baksanız 3000 tl civarı oluyo fiyat
  • quote:

izmirede kesinlikle bekleriz

şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: amon35

quote:

izmirede kesinlikle bekleriz

şart

Kesinlikle..
  • Teknosada 2969 TL ye veriyorlar.
  • veriyolarda yanında gözlük varmı
  • Çok araştırdım ettim sonunda İstanbul Bilişimden aldım. görüntüler mükemmel şahane, ama 2 tane ölü pikselim çıktı 1 tane den sonra değiştireceklerini söylemişlerdi. Bugün arayacağım bakalım. İstanbul Bilişim'in servis i diğer samsung disbribitöründen ayrı olduğu için sorun yaşarsın diyorlardı inşallah yaşamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

Teknosada 2969 TL ye veriyorlar.

gözlük varmı gözlük
  • bende ürünü alma aşamasındayım alan arkadaşlar sd kalitesini paylaşabilirmi inceleme göremedimde
  • Gözlük beraberinde gelmiyor diye biliyorum. En azından DH videosunda Samsung yetkilisi arkadaşın söylediği TV den gözlük çıkmadığı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.