Şimdi Ara

LCW ürünleri giyer misiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
3.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heeey gidi günler hey, küçükken beden eğitimi dersinde herkes esyalarını LCW posetinde getirirdi havam olsun diye. Simdi ugramaz olduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Kessy

Heeey gidi günler hey, küçükken beden eğitimi dersinde herkes esyalarını LCW posetinde getirirdi havam olsun diye. Simdi ugramaz olduk

Eskiden lcwden giyinirsen zengin derlerdi. Şimdi fakir diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünleri aslında tam istediğim tarza ama kalite yönünden çok kötü. Bir kere çamaşır makinesine girdi mi bir daha giyilmiyor çok kötü duruma geliyor.
  • Hoşuma giden her şeyi giyerim. İster LCW ister Pazar malı olsun. Marka takıntım yok şükür.
  • Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    Bi ara herkes ordan giyinmeye baslayinca cok fazla pisti olundu millet de fakir seyi herkes ordan giyiniyo hikayesini uydurdu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kessy -- 29 Eylül 2014; 2:24:07 >
  • Marka takıntım biraz var ama ondan ziyade üstümde olan kıyafeti farklı birinde gördügümde uyuz oluyorum lcw gibi markalarda bu ihtimal daha fazla oldugu için uzak duruyorum

• Sadece siyah ve beyaz basic tsirtlerini giyiyorum, gerisi çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kessy

Bi ara herkes ordan giyinmeye baslayinca cok fazla pisti olundu millet de fakir seyi herkes ordan giyiniyo hikayesini uydurdu bence.

Acaba defactoya falan da aynısı olur mu

• Pantolon olabilir ama diğer ürünlerinde kullandıkları ekose deseni sevmem çok hoşuma giden sade markası bile yazmayan t-shirt falan olursa alırım o kadar
  • LCW fabrikasında çalışan bir akrabam var hiç tavsiye etmiyor eski kaliteden eser yok kullanmayın kullandırtmayın diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TYLER*

Maalesef lcw karşı bi antipatim var defacto giyerim lcw giymem mesela.

Not:Über fakirim

defactodan ne bulup da giyiyorsun çok az çeşit var ve güzel değiller yani bence
  • Fiyatları uygun oluyor açıkçası giyerim her türlü yukarıda arkadaşın dediği gibi marka takıntımız yok:)
  • Fiyat kalite bakımından iyi bir marka sayılabilir bazı malları da gerçekten güzel oluyor.

• Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    Olabilir valla bu ulkede bu kadar marka takintisi oldugu surece Koton filan da olur yakinda

• Pijamalari cok ust duzey giymeyen zenginler anlayamazsiniz

• Giyiyorum ama universitede pisti olmaktan biktim.40.000 ogrenci var muhakkak birileri denk geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polo & Fenerium forever .

• Normalde giyimde marka takıntısı olan birisi pek değilim; fakat LCW ucuzladıkça bazı ürünlerinde kaliteyi de düşürmeye başladı.

Ha, hâlâ bazı ürünleri kaliteli. Gömleklerini seviyorum mesela.

Fakat geçen yıl aldığım spor ayakkabı kısa sürede mahvoldu. Ayakkabı tamircisine götürüp onarttım; ama yok. Baksır almıştım bir de LCW'den, iyi gelmedi bana. Tişörtleri de birkaç yıkamadan sonra solmaya ve hafif sökülmeye başlıyor.
  • Daha dün kırk tl ye hırka aldim onu fermuarli pazarda bile bu fiyata yok bende kaçırmadan aldim,kiğılı mavi ye gittim 100 tl idi sevmedim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.