Şimdi Ara

LCW Ne Hale Gelmiş..? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
4
Favori
8.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 35alper88

LCW firmasının en sevdiğim özelliği ise mağazaya girdiğinizde size bir şeyler satmak için etrafınıza kaba tabirle g*tünüze takılan satış danışmanları yok sadece siz yardım isterseniz yanınıza geliyorlar o yüzden rahatlıkla alışverişinizi yapabiliyorsunuz.Ben bu yüzden yıllardır LCW den alışveriş yaparım.

Lcw den alışveriş yapmam ama dediginiz cok dogru. Kicimizda kuyruk gibi geziyorlar rahatsiz oluyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskı lcw kalıtelı ve pahalıydı, şuanda atlet nıyetıne lcw ye gıdıp t-shırt alıyorum
  • Insanların alım gücüyle alakası yok, lcw el değistirdi, ucuzladı. Kaliteden de ödün verdi ama berbat da değil hani. Kalitesi değismedi diyenler de annelerine babalarına sorsunlar, siz bilmiyorsanız onlar bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

ne alaka domates salatası bu kadar kalabalık olması, kuyruk olması kalitesiz mi yaptı şimdi mağazayı

+1

bastım boluğu konuyu açana

Nerden vursam diye çok düşünmüş işte :D saçma sapan bir konu.

Ama lcw mallarını bende beğenmiyorum hele ki tsihrtlerini. Alıcaksam kapşonlu hırka eşofman falan alırım.

BU ARADA LOFT PİŞMANLIKTIR UZAK DURUN !

• Geçenlerde bir pantolon aldım. Tam oluyordu. 2 yıkamadan sonra 3 beden genişledi. Fişini atmasaydım değişim isteyecektim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunter777

Insanların alım gücüyle alakası yok, lcw el değistirdi, ucuzladı. Kaliteden de ödün verdi ama berbat da değil hani. Kalitesi değismedi diyenler de annelerine babalarına sorsunlar, siz bilmiyorsanız onlar bilir.

El değiştirdiğini nerden biliyosunuz merak ettim lcw nin sahipleri bizim aile dostumuzun 2 abisi çünkü ben kendimi bildim bileli

• şimdi de fiyatına göre yine kaliteli olsa da eskiden daha da kaliteliydi

hem hunharca hem senelerce giyerdik hiçbişey olmazdı ürünlerine

logosundaki o maymun varken ki zamanları söylüyorum
  • Cok tuhaf yazmissin karsim.. ne alakasi var 4-5 dakikalik kuyruk varsa, magaza batmis gibi bahsediyosun

Kusura bakma ama lcw 5-10 yas arasi iyiydi yani 10 yil once falan iyiydi
    Su an gidip zaten lcw den tsort alacak degilim. H&m den falan bak kendine bi seyler

• Lcw ve lacoste ayni cumlede kullanmak ayri bir ayiptir

Lcw hep ayniydi sadece yasiniz kucuktu o zamanlar lacosteden haberiniz yoktu lcw en iyisi geliyirdu size birazda ailenizin manipulasyonuyla en iyisini aldiginizi dusundunuz ama oyle degildi.Yas buyudukce kalite ve marka istegi artti eskiden pazardan giyinirdik simdi zaradan giyiniyoruz yakinda pradadan giyincez diye korkuyorum

• lcw yi türk şirketi satın alınca politika değiştirdiler ucuz ürün fazla satış. o yüzden ele ayağa düştü kalite olarak ta düştü ama satışları ve gelirleri arttı türkiyedeki insanların büyük kısmının ucuzdan yana olduğunu düşünürsek bunu iyi kullandılar. lcw şuan %100 türk markasıdır eski fransız lcw bitti. avrupadaki mağazaların da çoğunu kapattılar daha alım gücü düşük ülkelere yöneldiler(orta doğu balkanlar gibi). okul bittiği zaman lcw de müdürlük sınavlarına gireceğim sağlam para veriyorlar mağaza müdürleri 5bintl ye kadar maaş alıyor bölge müdürü genel kordinatör vs 10bin civarı alıyor kalite ele ayağa düştü ama pazarlama politikaları markayı bayağı büyüttü yolu açık lcw nin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creav -- 7 Mayıs 2014; 9:43:22 >
  • Mağaza o zamanlar kaliteli ürünler satmaktaydı bir kaç yabancı tarafından kurulmuştu Türkiyeys bayi açmışlardı daha sonra trde mağazayı kapatmayı düşündüler bu sırada şuanki sahipleri olan 2 kardeş satın aldılar isim haklarını filan biliyorsunuz ki mağazanın ismi yabancı bir ülkede ünlü bir plajın adı bu iki kardeş satın alıp ürünleri herkesin alabileceği düzeye getirdiler bu yüzden eskisi kadar kalitili değil (eskisi kadar)

• quote:

Orijinalden alıntı: FFAKO

Eskiden kaliteli ve pahalıydı, şirinevlerde 3 katlı mağazası vardı oraya giderdik alışverişe hatta halkalı da fabrika satış mağazası mı ne vardı daha ucuz diye oraya da gittiğimi hatırlıyorum. Ah eskiler... Şimdi yolda bulduklarına etiket basıp satıyorlar.
    Her waikiki denince aklıma şu maymun logosu gelir.

Aynen dostum.Bende bahçelievler oturuyorum 28 yaşındayım dediğin gibi küçükken bende babamla annemle şirinevlerdeki mağazaya giderdik yada halkalı fabrika satışa..O zamanlar LCW giyinmek lükstü yani seninde bildiğin gibi bir mont dışarda 50-60 liraysa orda 150 liraydı yani bir adı vardı şimdi ise çok ele ayağa düştü..

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

ne alaka domates salatası bu kadar kalabalık olması, kuyruk olması kalitesiz mi yaptı şimdi mağazayı

Katiliyorum, ne yazdiginin farkinda degil

• Lcw nin eski kalitesi kaadi aldığım tshirt bir yıl sonra pijama oluyor

• Eskiden franszlardaydi,Turkiye isim vs satın aldi..sahibinin adi Vahap küçük :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Turnedar

Lcw nedir ya. Kalite nerede o nerede.

10 yıllık montum hala ilk günkü gibi duruyor.

LCW son yıllarda bozuldu. Buda türk sermayesine girmesinden kaynaklı.

LCW toptan satış yaptığı dönemlerde bayiliği vardı bizde.

F/P oranı şuan kaliteli zannedilen mavi vs. markalardan çok çok fazlaydı.

Ama yerli sermaye ye girince özellikle XSIDE markalı ürünleri berbat. Pazardan 5 tl ye alacağınız tshirtleri 25-30 Tl ye satıyorlar.

Ürünlerde türk malı yazmasına rağmen aslında endonezya dan falan geliyor.

Kardeşim LCW den bi gömlek almıştı. Bayan gömleği düğmeleri farklı falan taşlı vs Üzerindeki, etikette Türk Malı yazıyordu. Aynısını Colins te gördük 1-2 ay sonra endonezya malı yazıyordu. Ve birebir aynısıydı ense kısmındaki etiket hariç.

AMa hala LCW mağazalarında satılan markalar içerisinde LC Waikiki markası kalitelidir.

Southblue biraz daha akdenizli bir çizgiye sahiptir ve oda nispeten kaliteli bir markadır.

Xside ise pazar malı kalitesinde hatta daha aşağı kalitededir. Her sınıfa hitap edebilmek adına satılan ürünlerdendir.

Ve bu ürünler daha çok satıldığından mağazanın geneline yayılmış gibi görünür. Fakat kernarda LC Waikiki ve southblue ürünleride vardır ve kalitelidir.

• Lc Waikiki Türkler satın almadan önce Fransız markasıydı ve tabiri caizse taş gibi ürünler yapardı.Hiç unutmam bir sweat shirt 10 sene giymeme rağmen sapasağlam duruyordu.Türkler satın aldıktan sonra ise önce fiyat ve kalite düştü,mağaza sayısı arttı.Ucuz olduğu için de daha çok sürümden kazanan bir markaya dönüştü.Halk da ucuza mal alacam diye akın akın saldırdı mallara.Farkında degil çoğu kimse ama ucuz diye sattıkları malların bazıları o parayı hakedecek kaliteye bile sahip degiller.

Ozetle, 10 senedir LCW ve LC Waikiki adı altında satılan ürünler aslında kalitesi düşük ve dandik olmaktan öteye geçemeyen şeyler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 7 Mayıs 2014; 10:08:55 >
  • ele ayağa düştür demek.
    siz kapitalist sistemin seks kölesi olmuşsunuz da haberiniz yok dostum.
  • Lcw kalitesizleşti ve kıyafetler ortaya atılıyor çoğunlukla kalitesiz ve ucuz satıyorlar bi nevi pazar gibi oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskiden üstünde maymun logolu montu penyesi olanlara godaman bebesi gözüyle bakardık, hey hidi hey
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.