Şimdi Ara

LCD ye Z5500 BAĞLANTI İÇİN YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende Philips 42 PFL 7674 LCD tv var. Ev sinema sistemi almayı düşünüyorum Fakat Bütçeme uygun sistemlerin performanslarını beğenmedim Logitech Z5500 hoparlör sistemini inceliyorum. Bu üürünü LCD ye bağlasam nasıl bir performans alırım. DVD player da almayı düşünüyorum LCD DVD ve ses sistemi bağlantılarını nasıl yapmalıyım. Uydu receviver de sadece scart çıkışı var. Ben daha çok LCD de uydu anteni ile yayınları izliyorum. Bu yüzden bağlantı ile ilgili aklımda soru işaretleri var. LCD de optic ses çıkışı yok SPID/OUT diye bir çıkış var bu Digital Koaksiyel çıkışı mı oluyor? Ben uydu yayınlarını izlerken en iyi sesi nasıl alırım. Kablo olarak ne almalıyım?
    LCD tv Giriş çıkışları:
    Ext 1 Scart: Sol/Sağ Ses, CVBS girişi, RGB
    Ext 2 Scart: Sol/Sağ Ses, CVBS girişi, RGB
    Ext 3: YPbPr, Sol/Sağ Ses girişi
    Ön / Yan bağlantılar: HDMI v1.3, S-video girişi, CVBS girişi, Sol/Sağ Ses girişi, Kulaklık çıkışı, USB
    Diğer bağlantılar: Analog ses Sol/Sağ çıkışı, PC Ses girişi, VGA PC Girişi, S/PDIF çıkışı (koaksiyel), Common Interface Plus (CI+), Ortak Arayüz
    HDMI 1: HDMI v1.3
    HDMI 2: HDMI v1.3
    HDMI 3: HDMI v1.3

Logitech giriş çıkışları:
    Kaynak Girişler:
    DVD oynatıcılar veya CD çalarlar, PlayStation®2, Xbox®** için dijital optik
    DVD oynatıcılar veya CD çalarlar ya da PC ses kartları için dijital koaksiyal (ayrı satılan bir koaksiyal [eşmerkezli] kablo gerektirir

LCD ile Logitech Z5500'ü uydu anteni yaınlarını izlemek için nasıl bağlayabiliriz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.