Şimdi Ara

LCD alıcam widescreen mi alsam normal lcd mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru başlıkta arkadaslar hangisini tercih etmeliyim sizce?

• Aslına bakarsan ayırdığın bütçeye ve kullanım amaçlarına da bağlı.
    Örneğin Viewsonic in sanıyorum Va1912w widescreen modelinin fiyatı gerçekten çekici.
    Bunun yanında AG Neovo'ların sanıyorum F419 modeli yeni versiyonu ile piyasaya sürüldü. Bu noktada ilginç olan daha önceden 12 ms tepki süresi ve sanırım 500:1 kontrastıyla piyasada olan monitör yeni versiyonuyla 4 ms tepki süresi ve 700:1 kontrast oranıyla piyasaya sürülüyor. Burada asıl karmaşa alacağın monitörün 4 ms mi 12 ms mi olduğunu anlamandır ki bunun tek kanıtı ürünün kutusu olabilir.

Neyse uzatmadan başa gelmek gerekirse, dediğim gibi ayırdığın bütçe ve kullanım amaçlarına bağlı..
  • Kullanım oyun ve film olucak bütce max. 1000lira
  • bence çok iyi bir seçim olur wide ekran. şiddetle tavsiye ederim.
  • eğer çizimle vs autocad le felan ugraşcaksan wide alma. ama oyun ve film için güzel bir tercih olur
  • Eğer divx ve dvd izleyicisi isen geniş ekran alman sana ekstradan inç kazandıracaktır.Oyunların da geniş ekrana destek verdiğini düşünürsek bence en uygun seçim geniş ekran bir LCD olacaktır.
  • Dostum creative gigaworks s750 7+1 set ile x-fi elite pro ses kartım var dvd izlemek farz gibi bu sistemle Sistemim oyun için de elverişli (yeni alacağım sistem)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacknightrider64 -- 28 Nisan 2006; 16:43:34 >
  • Görerek al da sonradan pişman olma ...wide alacaksan da S-IPS panelleri tercih et.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pErFeCt1

eğer çizimle vs autocad le felan ugraşcaksan wide alma. ama oyun ve film için güzel bir tercih olur

Yatayda daha geniş olması görme açımız için daha iyi diye biliyorum.
    İnsan gözü dikeyden ziyade yatayda geniş açı görmek için daha uygun.

Cad programlarının menülerini sağa sola serpiştirmek çok güzel olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.