Şimdi Ara

LAZER YAZICI TAVSİYESİ- KARTUŞTAN BIKTIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LAZER YAZICI TAVSİYESİ- istiyorum. Elimde CANON mx395 ve EPSON RX520 var ikiside kartuşlu yazıcılar ve epson kesik kesik yazıyor kafaya ne yaptıysam çözemedim mx395le idare ediyorum vize haftasına giriyorum LAZER yazıcı arıyorum araştırdığım kadarıyla DRUM ve TONER dolumuyla ilgili ucuz bana sorun çıkarmayacak çıkart dedikmi çıkaracak 1 yıl dursa acıp tekrar yazdırsam donmayacak sıkıntısız drum değişmesi gerekirse ucuz a değişecek ve chip vs olmayıp sürekli bittikçe ucuza doldurulucak tonerli bi LAZER YAZICI arıyorum RENKLİ RENKSİZ fark etmez BÜTÇEM 200-250 lira civarı. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• canon lbp 6020-6030 veya hp 1120 modellerinden bütçenize uygun olanı alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkomServis

canon lbp 6020-6030 veya hp 1120 modellerinden bütçenize uygun olanı alın.

Canona baktım ancak bunun muadıl kartusları varmı ? drum fiyatları ne? chipsiz mi chipliyse değişmeden doldursak sıkıntı olur mu? yada sürekli doldurulabilir mi toneri? yeniden alırsam 215 tlymiş fiyatı baktım da HP 1102 modelini düşünüyorum hali hazırda ne diyorsunuz?
  • Mesaj attım dönüş sağlarsan yardımcı olurum. İstanbul içi elden teslim toptan satışım var
  • UgrSa U kullanıcısına yanıt
    1102 veya 6020 85 a kartuş kullanıyor, ilk gelen tonerler demo bunları doldurmayın bence. artık ve toner hazneleri ufaktır verdiğniz dolum parasına yazık olur.
    muadil toner alın 1000 sf ile 1500 sf arası çıktı alırsınız .boşalınca doldurun sorun olmaz.chip bence gereksiz bu modellerde fazladan para verirsiniz.
    canonlar hp ye göre daha hesaplıdır.bütçe meselesi paran varsa hp al ,yeterli paran yoksa canon al her ikiside aynı kasa ve aynı toneri kullanıyor.
  • arkadaşlar mevcutta mürekkep püskürtmeli yazıcım var 2-3 ayda bir çıktı almam lazım oluyor onda da donduğu için alamıyorum her seferinde. bıktım sorunlarından.

sorun çıkarmayacak, toneri ucuz bir lazer yazıcıya ihtiyacım var. kablosuz özelliği de olursa ekstra 40-50 lira ekleyebilirim.
    en uygun ne tavsiye edersiniz?

şu xerox
    http://urun.n11.com/lazer-yazici/xerox-3020bi-lazer-yazici-kablosuz-a4-siyah-P69351714

bu da brother
    http://urun.n11.com/lazer-yazici/brother-hl-1211w-lazer-yazici-kablosuz-P46887808

aradaki fiyat farkına değer mi?
    birbirlerinden ne gibi farkları vardır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 9 Kasım 2015; 15:51:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.