Şimdi Ara

Lays'te 1 ay Turkcell TV+ Kodu Var (7.25tl) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
9.846
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birden fazla kod girip 1 aylık süreyi uzatabiliyormuyuz mesela 12 kod girsem 1 yıl kullanabilirmiyim ozaman muazzam olur bu kampanya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işyerinde bir arkadaştan kod aldım. bugün deneyeyim bakalım. memnun kalırsam 2 ay daha lays koduyla devam ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perfekkt Day -- 6 Aralık 2017; 13:41:17 >
  • Nesine hesabıma 3 lira yollayana veririm bir tane.
    Kupon yapayım akşama :)
  • ingiltere premier ligi var mı

• arkadaşlar tv+ iğrenç bişey. ne kod çalışıyor, ne uygulama açılıyor. sms katılımı dahil her yerinden hata fışkırıyor. google playde sürüsüyle şikayet var. müşteri hizmetleri bitik. kod kullanayım diye tv+ hesabı açarsanız sizi otomatik abone yapıyor. böyle olunca kod kullanmaya çalıştığınızda siz zaten abonesiniz, aboneler kod kullanamaz diye uyarı veriyor. anlaşılan superonline bu işi de yüzüne gözüne bulaştırdı. bir zamanlar efsane isp olan superonline kimlere kalmış vah vah
  • Kod kullanılamıyor bir türlü. İşleminiz gerçekleştirilemedi hatası alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım kimsenin konudan haberi yok. Sürekli yönlendirip duruyorlar

• kodla ilgili şikayet kaydı açtım. 5 gün oldu arayan soran yok. bu hizmete para ödeyen kafayı yer herhalde
  • Kod yükledim. 10 MB internet veriyor. internetiniz varsa kullanabilirsiniz. Amaçsız birşey. Müşteri hizmetleri bir şey bilmiyor. Onun yerine bir sürü program var kullanılabilir

• Arkadaşlar kullanımını anlatayım.
    (28 Şubat'a kadar aktif etmek gerekli)

Tv plus Windowsta sadece internet explorer 11 ile çalışıyor, macbookta ise safariyle kullanılıyor. Siteye girince eklenti indirmek isteyecek, indirin ve kurun.

1) Paketten çıkan kodu yazıp 05327520057 numarasına mesaj atın.

2) Aktiflestirildi mesajının gelmesini bekleyin.

3) SIFRE yazıp 05327552222 numarasına gönderin, telefonunuza şifre gelecek.

4) Tv plus sitesini açın, cep tel numaranızı ve şifrenizi girin.

Örnek resimleri attım, pakete S Sports dahil.
    Aktif edildi mesajından itibaren 30 gün kullanım süresi var.

Lays'te 1 ay Turkcell TV+ Kodu Var (7.25tl)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacoNikky -- 4 Şubat 2018; 20:3:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Arkadaşlar kullanımını anlatayım.
    (28 Şubat'a kadar aktif etmek gerekli)

Tv plus Windowsta sadece internet explorer 11 ile çalışıyor, macbookta ise safariyle kullanılıyor. Siteye girince eklenti indirmek isteyecek, indirin ve kurun.

1) Paketten çıkan kodu yazıp 05327520057 numarasına mesaj atın.

2) Aktiflestirildi mesajının gelmesini bekleyin.

3) SIFRE yazıp 05327552222 numarasına gönderin, telefonunuza şifre gelecek.

4) Tv plus sitesini açın, cep tel numaranızı ve şifrenizi girin.

Örnek resimleri attım, pakete S Sports dahil.
    Aktif edildi mesajından itibaren 30 gün kullanım süresi var.

Ayni anda hem telefon hemde pc de kullanilabiliyormu birde birden fazla kod ile uzatilabiiyormu acaba

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    Aynı anda anda tablette ve pcde açtım izleniyor. Kampanya katılım koşullarında birden fazla kod kullanılabilir yazıyor ama süreyi uzatacağını sanmıyorum. Uzatırsa 6 paket alıp 6 ay boyunca izleriz 😄
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    çağdaşdan adlım bende 5e dusmusdu kasada 5.95 cıkdı 1tl laf etmedım

bu arada fx fox kanalları dahil mi kapalı mı
  • Onlar kapalı. Bu paket giriş paketine s sports, 3 sinema kanalı ve tv5, bbc gibi yabancı kanalların eklenmiş hali. Eurosport, discovery gibi kanallar yine kapalı.

Bu arada birden fazla şifre ile süre uzatmayı deneyen olursa bilgilendirsin

• migrosta colaların olduu yere koymuşlar.5,95TL
  • Bir defa kod ıle uzattım

• lifecell imde 5gb li turkcell tv var zaten ama gecen sene bu sekilde alıyordum 2.90tl ye hala oluyorsa boyle alirsiniz alinirsa banada haber verin sonraki ay paketimi degistirip bende böyle alirim. kendi sitesinde bu paketi göstermiyor ben tekrar buldum fakat halen aktif mi bilmiyorum denemedim çünkü calisirsa zaten turkcell tv im aktif bosa gider diye

https://m.superonline.net/yardim/tv-plus/cepte-tv/turkcell-tv-paketleri-nasil-satin-alinir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özel Üyelik -- 26 Şubat 2018; 10:37:13 >
  • Şifre kullanmak için son günler abonelik devam ederken kod alıp uzatabılen varmı benim 14 Mart’ta bitiyor eğer oluyorsa bir iki kod daha alıp uzatayım

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Şifre kullanmak için son günler abonelik devam ederken kod alıp uzatabılen varmı benim 14 Mart’ta bitiyor eğer oluyorsa bir iki kod daha alıp uzatayım

uzatma imkanı varsa nasıl olacak süre bittiğinde tekrar kod mu girilecek acaba,eğer bu işlem oluyorsa gidip 10 tane almak lazım sadece nba maçlarını izlesem yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Şifre kullanmak için son günler abonelik devam ederken kod alıp uzatabılen varmı benim 14 Mart’ta bitiyor eğer oluyorsa bir iki kod daha alıp uzatayım

uzatma imkanı varsa nasıl olacak süre bittiğinde tekrar kod mu girilecek acaba,eğer bu işlem oluyorsa gidip 10 tane almak lazım sadece nba maçlarını izlesem yeter

Bende bılmıyorum deneyen varmıdır acaba

• fazla kodu olan varsa nedir yav afhskslwşdkhk,

cipsle ice teayide kargo ücreti ödemeli gönderici ödemeli olarak yanında hediye göndersinler birde

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.