Şimdi Ara

Lavazza Crema E Aroma Çekirdek Kahve

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piyasada ki kargo dahil en iyi fiyat.. 75₺
    http://urun.n11.com/kahve/lavazza-crema-e-aroma-subat-2017-uretimi-P148782918

normalde bu kadar pahalı çekirdek almam ama lavazza çok övüldüğünden denemek istedim ve en uygun fiyat burada buldum.

100gr da kendi üretimleri Türk kahvesi eklemişler. yorumlarda belirtilmiş sanırım herkese hediye ediyorlar.

satıcı ile uzak-yakın alakam yoktur.

yeri gelmişken fiyat performans çekirdek kahve önereyim;

metro marketlerde %80 arabica %20 robusta dan oluşan 1kg RİOBA çekirdek kahve 39tl..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 22 Haziran 2017; 23:16:28 >

• 1 kilosunu yeni tükettim, aeropress kullanıyorum. Filtre/Aeropress için düşünenlere taze kavrulmuş yöresel kahvelere yönelmelerini tavsiye ederim. Paketinde de belirtildiği gibi Espresso için daha uygundur diye düşünüyorum, ben bunda aradığım tadı bulamadım.
  • Tabi imkanı olan için geçerlidir söyleyeceğim.

Almanyada büyük marketlerde 9,9euroya bulunabilmektedir. 39 liraya kısaca.

Almanyada kahve ağacı mı var ? Tabi ki hayır.

Onlar da bizim gibi ithal ediyor.

Ama dandirik çekirdek kahvede bile bu kadar fahiş fiyat anca bizim ülkemizde olur.

Düşünün adamlar kutu kolalı bol bol et içeren tavuk döner menü fiyatına 1 kg kahve alabiliyorlar.

Biz ise orta lüks bir mekanda bir kişinin yemek yiyebileceği fiyata alıyoruz.

İşte hayat böyle bir şey.

Ek olarak Türkiyede satılan aynı ürünlere göre iyi fiyat.
  • Nescafenin çekirdek kahveden çok satıldığı bir yerdeyiz, Türkiye'de kahve kültürü daha yok hacı zorlamayın Metro marketten 26tl kilosu çekirdek kahve alın geçin... (Bende de o kültür yok, çok kahve denedim aradaki fiyat farkına değmez gibi, sonuçta evde bi lacimbali,mastering makina da olmadığından...)
  • e-gurme.com
    kafeingo.com
    baristasepeti.com

bu kahvelere para vermeyin. üretim tarihi kim bilir ne zaman. avrupada 1-2 ayda tüketiliyor. gidip de lavazza içtim beğendim alayım bari diyenler hayal kırıklığına uğrar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.