Şimdi Ara

Launcher???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar bana akıllı telefonumun menüsünü küp gibi kullanabilicegim sanki 3boyutluymuş gibi gösterebilicek bi launcher önerirmisiniz saglam güvenilir çok pil tüketmicek telefonumu kastırmıcak bi launcher önerirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:35:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-86G53N200

.
    Aynen küp gibi görüncek açtıgımda huwaei nin eskiden bi telefonu vardıda alamadım içimde uhe kaldı o arayüz 3boyutlu gibiydi

• Eskilerden Biri kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:35:23 >
  • quote:

.
    Bi denicem nova launcheri peki nova launcher stabilmidir pili rami sömürürmü???

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:35:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

.
    Apk indirrim 1 kuruş veremem valla

• 59 kuruş yere düşse eğilip almak için düşünürsün. Launcher çok tehlikeli birçok izin ister senden kabul etmezsen zaten yüklemenin anlamı kalmaz. Dışarıdan yülediğin apklerde virüs olabilir dikkat et. Normalde bende apk oyun çok oynarım ama mesajlaşma görüşme temel özellikler için güvenmem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 23 Eylül 2020; 10:51:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: youssouf1995

59 kuruş yere düşse eğilip almak için düşünürsün. Launcher çok tehlikeli birçok izin ister senden kabul etmezsen zaten yüklemenin anlamı kalmaz. Dışarıdan yülediğin apklerde virüs olabilir dikkat et. Normalde bende apk oyun çok oynarım ama mesajlaşma görüşme temel özellikler için güvenmem.
    Uyarın için teşekkür ederim de androit oyun clup yada apk mirordan den indiriyorum apk leri hep hiç sorun yaşamadım hem zaten sildim launcher e ihtiyacım yokmuş anladım cevap atan herekeze çokk teşekkür ediyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.