Şimdi Ara

Laudatio Filtre Kahve 500 gr 26.90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.839
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçen ay 30tl ye almıştım. Fiyatına göre iyi bir kahve bence. Biraz acı ama aroması güzel. Denildiği gibi ucu bucağı yok bu işin ne kadar keliteli içmek isterseniz o kadar para çıkıyor cebinizden. Bu fiyat performans ürünü bu paraya daha iyisi mümkün değil zaten. En azından eve arkadaşlar geldiğinde gönül rahatlığıyla kahve yapabiliyorum. 250gr kahveye 50-60tl verince insanın eli gitmiyor yapmaya öğrenci de olunca Starbucks da filtre kahve içmek dışında kahveyle alakası olmayan arkadaşlar bayıldı zaten
  • Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    1 kg çekilmiş mi aliyorsunuz? Ben de 1 kg cekilmis aldim 4x250 seklinde guatemala.Ama ikinci pakete geçtigimde ne tat ne aroma kaldı.Bir kupa için 15-20 gram kahve koyuyorum yine tık yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrCetintas kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumunuz olaya son noktayi koyacak cinsten bravo.Sonu yok bu işin cidden.Kahveyi ogutup elekten geçirip kaç gram fire vermiş diye bakanlar var :) Ama benim şuan tek amacim kahveyi taze çekip icmek.Gerisi biraz fantazi

• Yılbaşı öncesi %50 indirimle 17 küsüre satıyodu.

• Jacobsun selection filtre kahvesinin aroması mükemmel. A101 mağazalarında 250gr 16.95
    https://www.a101.com.tr/market/jacobs-filtre-kahve-250-g/

Laudatio Filtre Kahve 500 gr 26.90 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: UML

Yılbaşı öncesi %50 indirimle 17 küsüre satıyodu.
    O sadece tek bir mağazada satıldı onların hepsi vakumları bozuktu. Yanlış bilgi vermeyelim.

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Öyle oluyor hocam yapacak bir şey yok. 4*250 yaptırıyorum bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morgoth Draqe

Öyle oluyor hocam yapacak bir şey yok. 4*250 yaptırıyorum bende.
    Sanalbaharattan hangi kahveyi alıyorsunuz hocam, yazın bana oradan gelmişti bir baktım kahvenin dibini görmüşüm , tchibo dan kahve almıştım zar zor bitirdim şimdi de 250 gramlık paketler alacağım taze olarak. Hafta içi her sabah 450 ml french press kahve yapıyorum, hafta sonu vücut kendini toparlasın kafein etkisi azalmasın diye bırakıyorum. İçmeden zor dayanıyorum hafta sonu, galiba biraz bağımlı oldum....

Sabahları da kahve değirmeni filan çekilmiyor , içine kavrulma filan girse kim bilir ne olacak. Yapacak bir şey yok 250 gramlık çekilmiş almaya devam.

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Ben guatemala arabica aldım.Fena değil.Alişinca oyle oluyor.İcmedigim zaman aksama kadar uyuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnLocke. -- 16 Şubat 2020; 21:25:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Ben guatemala arabica aldım.Fena değil.Alişinca oyle oluyor.İcmedigim zaman aksama kadar uyuyorum
    Galiba benim de kullandığım buydu, 250 gramlık paket alsam mı bilemedim (4 tane almak gerekiyormuş 10 lira ediyor , değer mi acaba bilemedim)

Aslında 4 çeşitten 250 şer gram olsa iyi olurdu ama en az 1 kilo satıyorlar.
    Bence 1 kere alin bidahakine yine kullanirsinz

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle yaptım, dertsiz başımıza kahve gibi derdi aldık:) İyi ki sigara filan yok, 3-4 paket parasına aylık kahve:)

Etiyopya Yirgacheffe tek geçiyorum hocam. Colombia supremo da güzel arada ondan da alıyorum. Gurme blend aldım bir defa beğenmedim hiç. Ailem çok sevdi nedendir anlayamadım ben. Birde kenya arabica var. Fakat fiyatı diğerlerine nazaran yüksek. Çok leziz bana göre yoğun aromalı ve kokulu.

29 kg kahve almışım sitede sipariş geçmişine baktım da. Etiyopya Yirgacheffe kullanıyorum bu ara hafif f/p sabahları güzel oluyor bence.

edit: sumatra mandheling da denenmesi gereken bir lezzet bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morgoth Draqe -- 17 Şubat 2020; 1:12:4 >
  • Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam ilk dediğinizi yorum olarak okumuştum tavsiye eden vardı . Ondan da alıyorum dediğiniz gibi güzelmiş .

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkys

Jacobsun selection filtre kahvesinin aroması mükemmel. A101 mağazalarında 250gr 16.95
    https://www.a101.com.tr/market/jacobs-filtre-kahve-250-g/

Bir mağazada tek kalmıştı, evde yapıyorum. Çok beğendim, Laudatio'yu tokatlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.