Şimdi Ara

Lastik almamiz gerekiyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha önceki araçlarımda pirelli sottozero, petlas ve Continental marka kış lastikleri kulladım. Bunlara göre kıyaslarsam benim gibi konfor önceliğinizse gerçekten sizi çok memnun eder. Karda kullanma imkanı bulamadım ancak ıslak zemin ve yer yer buzlu yollarda normal kullanıcıyı performansı tatmin eder. Aynı zamanda kuru zeminde yüksek hızlarda da kullandım yol tutuşu gerçekten çok iyi. Ses olayına gelirsek dediğim gibi 10 üzerinden 8 veririm. Bu saydığım lastiklerden çok iyi. Bu paralara alınabilecek en iyi lastik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thuringwethil T kullanıcısına yanıt
    Şehir dışına çıkarsanız ve yol üzerinde geçtiğinizde illerin kış lastiği zorunluluğu varsa, ceza yazarlar.
    Yani atıyorum Antalya'a gidiyorsunuz ama Bilecik valiliği kış lastigi zorunlu demiş. Çevirme yapıp sizin lastiği fark ederlerse ceza yazabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacker -- 16 Kasım 2018; 16:11:27 >
  • Bridgestone kimse dememiş yahu Kullanmıyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: nacker

Şehir dışına çıkarsanız ve yol üzerinde geçtiğinizde illerin kış lastiği zorunluluğu varsa, ceza yazarlar.
    Yani atıyorum Antalya'a gidiyorsunuz ama Bilecik valiliği kış lastigi zorunlu demiş. Çevirme yapıp sizin lastiği fark ederlerse ceza yazabilirler.
    Anladım hocam, kışın İstanbul dışına çıkacağımı sanmıyorum. Dediğim gibi karda kıyamette zaten çıkarmam dışarı. Bu fiyatlarla almaya niyetim yok İstanbul'da zorunluluk yoksa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

Falken a baktim cok iyi genelde olumlu yorumlar var.400 lira civari fiyati var .
    130 TL ye aldığımız falken ne ara 400 oldu yaa. Dolar altın hikaye geçen yaz lastik alıp depolasaymışım.

• nacker kullanıcısına yanıt
    Ceza olayı sadece ticarilere ! Bakanlık açıklama yaptı.buyrun bu da link https://www.google.com.tr/amp/s/www.aksam.com.tr/amp/guncel/kis-lastigi-hangi-araclar-icin-gecerli-fiyatlari-kis-lastigi-uygulamasi-2017-ne-zaman/haber-684282

Vatandaş bilgilensin kulaktan dolma takılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crow in cornfield -- 16 Kasım 2018; 17:51:28 >
  • castinyo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için , falken yada sava tercih edeceğim .

• Falkenin yaz lastiğini kullandım çok sert hamurlu bir lastik. Sava eskimo kış lastikleri konusunda kendini kanıtlamış bir marka. Alkınızın bir köşesinde dursun.

• Arkadaşlar S.A Bende kış lastiği almayı düşünüyorum ama petlas hakkında hep olumsuz yorumlar var. Mayıs ayında 4 tane yazlık lastik almıştım petlasın uygun diye, yerli Türk halkına destek amaçlı tr kazansın diye ama bakıyorum da herkes şikayetçi kimse memnun değil insan hayatı önemli bu konuda, o yüzden size soruyorum uygun fiyat performansı iyi en iyisi değilde ortası diyeceğiniz bir lastik markası var mı bu arada arabayı alalı 1 sene olmadı subatta 1 sene olacak siz hangi markayı önerirsiniz tşkler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RedNeX -- 17 Kasım 2018; 11:29:16 >
  • RedNeX kullanıcısına yanıt
    Falken yada Sava öneririm ben tercihimi Falken yaptım .

• Ben yazlıkları da kışlıkları da Kumho aldım.

Kumho KU31 Ecsta Spt 225/50/17

Kumho WinterCraft WP71 225/50/17

Özellikle kışlıklardan çok memnunum.Aralık 2017'de 1800 liraya almıştım 4 tanesini.Tavsiye ederim.

• Islak zeminde minimum b performans veren bir lastik bakınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben izmirde cpc5 kullanıyorum aracım sankii ray üstünde gider gibi gidiyor, lastik kararı vermek çok zor oluyor aylarca araştırıyor insan neredeyse, continentalin michelinin üst seviye lastikleri aralarında neredeyse hiç fark yok çok kafa patlatmayada gerek yok

• Kış lastiğine bende kumho wintercraft wp71 runflat(xrp) aldım

Yazlıktada contisportconract 5ssr

Kışlıkta sava eskimo hp2 yi önerebilirim yakın bi arkadaşım astra j kasaya almıştı. Bilen bilir bilkentin kışında bilkent 3 sitesinde(en yüksek yer) hiç yolda kalmadı karda kışta. Kumho da fena değil gibi

Yazlık içinse kesinlikle premium marka tercih edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

205 50 17 lastik olculeri yaz lastigi alicam ... suan aracin ustunde kisliklari zaten var. Fiyatlar artar diye dusunuyorum yazlik sezona gecerken.

Alıntıları Göster
    https://www.lastikcim.com.tr/pirelli-cinturato-p7-205-50r17-93w-xl/?gclid=EAIaIQobChMIkJnuncrd3gIVA4GyCh2ZRAq5EAQYAiABEgLKsvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMERİKAN BULLDOG -- 18 Kasım 2018; 12:3:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

Lastik olarak Petlas öneren adamı engelleyin hiç bir mesajını görmeyin.
    Petlas yalakaları saldırır şimdi, vaziyet al bence
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.