Şimdi Ara

Laptopumun Harddiskinden Sesler Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster Abra A5 V11.1 Laptop kullanıyorum. Alalı 7 ay oldu. Bugüne kadar hiçbir sorun yokken dün gece bilgisayarı masamdan alıp kucağıma koymamla harddiskten sesler yükselmeye başladı. Çok fazla ses çıkınca patlayacak diye korktum ve bilgisayarı kapadım. Tekrar açtığımda sesler azalmıştı ama hala çıkıyordu. Bugün yine biraz dha iyi gibi ama hala var. Oyun açtığımda sesler dünkü kadar olmasa da yine yükseliyor. Performans olarak bir düşüş yok. Belki düzelir diye süpürge ve saç kurutma makinesiyle boşlukları temizlemeye çalıştım ancak değişen bir şey olmadı. Bu sefer bilgisayarı salladığımda içinde çakıl taşı varmış gibi ses geliyor. İçini açıp baksam garanti dışı kalmasından korkuyorum. Servise göndermek istemiyorum çünkü muhtemelen 1 ay bilgisayarsız kalacağım. Laptop sadece masanın üstünde duruyor. Bu kadar dikkat etmeme rağmen böyle sorunlar yaşamam beni hayal kırıklığına uğrattı. Bilgisayardan anlayan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Nasıl bir yol izlemeliyim?Laptopumun Harddiskinden Sesler GeliyorLaptopumun Harddiskinden Sesler Geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red Keyboard -- 20 Nisan 2018; 0:29:45 >

• up
  • up
  • gereksiz, silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi top4ltilki -- 30 Kasım 2020; 23:47:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.