Şimdi Ara

Laptopum Nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çok iyi piyasadaki çoğu oyunu kasmadan kaldırır
  • güle güle kullan yazan fiyatamı aldınız indirimli mi? güzel bilgisayar,özellik ve performans olarak iyi olur oyun alışkanlığınız varsa yeterli olacaktır.
  • hayırlı olsun oyunlarda idare eder güle güle kullanın :D
  • Saolunda ekran kartını kullanamıyorum intel hd 3000 kullanıyor bi türlü 630m ye geçmiyor
  • en baştaki sıkıntı budur masaüstü sağ tıklayın nvidia denetim masası var ona girin 3d ayarlar bölümünde kart seçenekleri var onu nvidia grafik işlemcisi olarak ayarlayın.bu arada normal kullanırken ekran kartı sistemi gereği yine inteli kullanacak güç tasarrufu açısından oyun açtığınızda hariciye geçer.
  • oyunu actigimda gecip gecmeditini nasil gorecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun kasılmadığında bunu anlarsın fraps programını kur oyunu açtığında sol üst köşede oynadığın fps yi göreceksin.
  • özellikler iyi görünüyor da bu paraya daha iyi markalı bi modell alınabilirmiş sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: alitopuat

özellikler iyi görünüyor da bu paraya daha iyi markalı bi modell alınabilirmiş sanki

Bugune kadar 3-4 tane packard bell kullandım bı sorun cıkarmadı o yuzden bu markaya yoneldım yine :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygarden

quote:

Orijinalden alıntı: alitopuat

özellikler iyi görünüyor da bu paraya daha iyi markalı bi modell alınabilirmiş sanki

Bugune kadar 3-4 tane packard bell kullandım bı sorun cıkarmadı o yuzden bu markaya yoneldım yine :)

tecrübeyle sabitse sıkıntı yok :)
  • Taskbar'da, saatin yanında bir gpu simgesi çıkacak, oradan anlayabilirsiniz gpu'nun çalışıp çalışmadığını. Oyunlar ekran kartını ilk başta hd3000 olarak algılasalar da hemen ardından nvidia giriyor devreye. O yüzden otomatik konfigürasyonda çıkan düşük değerlere aldanmayın ve yükseltin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Taskbar'da, saatin yanında bir gpu simgesi çıkacak, oradan anlayabilirsiniz gpu'nun çalışıp çalışmadığını. Oyunlar ekran kartını ilk başta hd3000 olarak algılasalar da hemen ardından nvidia giriyor devreye. O yüzden otomatik konfigürasyonda çıkan düşük değerlere aldanmayın ve yükseltin.

Evet yeni farkettim açınca gpu etkinliginde gösteriyor saol kardeşim kafayı yıyordum bende nasıl ayarlayacam diye :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mygarden

quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

Taskbar'da, saatin yanında bir gpu simgesi çıkacak, oradan anlayabilirsiniz gpu'nun çalışıp çalışmadığını. Oyunlar ekran kartını ilk başta hd3000 olarak algılasalar da hemen ardından nvidia giriyor devreye. O yüzden otomatik konfigürasyonda çıkan düşük değerlere aldanmayın ve yükseltin.

Evet yeni farkettim açınca gpu etkinliginde gösteriyor saol kardeşim kafayı yıyordum bende nasıl ayarlayacam diye :D

Ne demek rica ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.