Şimdi Ara

Laptopu yurtdisindan mi Turkiyeden mi almali??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba ben su anda ingiltere de dil egitimi icin bulnuyorum . Buradan laptop almayi dusunuyorum ama bir yandan da biraz daha sabredip yilbasinda Turkiye ye gidecek bir yakinimdan Turkiyeden bir laptop alip bana getirmesini mi soylesem diye dusunuyorum. Kafamda bazi soru isaretleri var lutfen bilgisizligimi bagislayin.
    Soru 1 ben laptopu ingiltereden alsam Turkiye ye donunce Turkce karakterleri yazamayacak miyim yoksa onu turkce bir klavye ile degistirerek halledebilir miyim.
    Soru 2 Laptopu yurtdisindan almamin bir dezavantaji var mi sonucta ben laptopu turkiye de de sorunsuz bir sekilde kullanmak istiyorum ornegin isletim sistemi turkce degil ingilizce olacak. Ayrica garanti konusunda bir sorun yasar miyim?
    Soru 3 Ne yapmami oneririsiniz yurtdisindan laptop avantaj ve dezavantajlari nelerdir...

• hangisi ucuzsa ordaan almalı tabi bide yurtdışından alcaksan avrupanın tamamında garantisi olması gerekiyor.
  • Bence yurtdışından notebook alacaksan en az %30 indirimli olması lazım.
    Sebebi;
    Klavye Türkçe değil,
    İşletim sistemi Türkçe değil,
    Uluslararası garantisi var mı? Yoksa yandık!
    Uluslararası garanti olsa bile o mal Tr de satılıyor mu? Satılmıyorsa yedek parçası da olmaz. vs vs gider.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.