Şimdi Ara

Laptoptaki Performans Sorunlarım SS (Onboard Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar donanımhaberi malumunuz 3 senedir kullanıyoruz adını duyuyoruz konuyu açmak için en uygun forumun bu olduğuna karar verdim gelelim sorunuma

Sorun:Dizüstü bilgisayarımda aşırı derecede performans sorunu yaşıyorum demek istediğin oyunlar tabi ki bu optimus teknolojisi ne illet ne saçma ne kadar gerizekalı bir uygulamadır 2gb 745 m li bir laptop alan adamın pil ömrü çok şeyinde olacak sanki çok affedersiniz.... Bir de şu onboard ekran kartı yok mu dxdiagım da bile o yer alıyor laptopun önüne kocaman çıkartmayla yapıştırmışlar yok 2 gb 256 bitmiş yok 745 m optimusmuş bilmem neymiş insanlar o kadar para verip alıyor ama o ekran kartını kullanamıyor ne kadar saçma yoksa ben bir 8 yıllık bilgisayar kullanıcısı mı çok aptalım aklım yok ? Anlamıyorum gerçekten 8gb ramli i5 işlemcili bu ekran kartlı bir dizüstü bilgisayarda assassins creed revelations gibi bir oyun nasıl kasar ac black flag nasıl kasar 3 yıl öncenin oyunu nasıl kasar dxdiag da intel onboard ekran kartı yazıyor laptopu alalı 10 gün oldu eşşek yerine konduğumu düşünüyorum lütfen bu konuda yardımcı olun olur mu böyle şey ya ? sen oraya nvidia 745 m yazma o zaman kullandırtmayacaksan yazma kardeşim ?

Muhtemel Yorumlar ve SS ile cevaplarım (Lütfen buna göre yorum yapınız)

-Ya kardeşim yüksek ısıdan dolayı kaynaklanıyordur
    Cevap:Soğutucu kullanıyorum ısıdan da gayet memnunum

-Nvidia Denetim Masası'ndan Yüksek performanslı işlemciyi seç
    Cevap:Dalga mı geçiyorsunuz ? Hiç mi hiç araştırma yapmadık sağ tıklayıp nunla çalıştırmanktan bununla çalıştırmaktan nvidia denetim masasıyla oynamaktan ezberlemiş olduk bir etki yapmıyor ...

-Sisteminiz Nedir ?

Nolur artık kurtarın beni de bu optimustan da onboard ekran kartından da lütfen pcyi alalı 10 gün oldu kalkıpta ezbere fan temizle de yazmayın lütfen ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnpMontage -- 19 Ağustos 2014; 7:50:42 >

• Lütfen ya yardımcı olacak yok mu şurda YARDIM LÜTFEN diye biri çıkıp başlık açsa sonuna kadar yardım edersiniz
  • Arkadaşlar her şeyi tane tane anlattığımı düşünüyorum lütfen bu konuda yardımcı olabilecek biri yok mu lütfen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.