Şimdi Ara

laptop yere düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yiğenim ben uyurken laptopu yere düşürmüş ve bilgisayar açılıyo fakat kitleniyo bazen.Hdtune testiyle test ettim bi baktım damageli hücre dolu.İçindeki bilgileri uğraştırsa da hariciye attım(kitleniyor dedim ya).Şimdi bi parçasını vs değiştirip kullanabilir miyim?Bilenler yazarsa iyi olur,mantık yürütecekseniz kalsın

• hdd den de sorun var
  • Mantık yürütmeye gerek yok sen kendin test etmişsin sorunu zaten bulmuşsun :)

Mantığınla hareket et disk'i değiştir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonball

Mantık yürütmeye gerek yok sen kendin test etmişsin sorunu zaten bulmuşsun :)

kafa değiştirme olayları falan filan var ondan dolayı,benimkinde de değişir mi diye ya da alternatif bişey var mı diye soruyorum.Herşey düşünülen şekilde olmayabilir,hayat bizi yanıltıyor
  • Marka ne notebookun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Marka ne notebookun ?

monster.ya sadece hdd bozuldu,ssd aldım şu an hiçbir problem yok fakat hdd'yi kurtarmak istiyorum.içindeki bilgileri aldım aslında fakat tamir edilebilir bişeyse neden hddyi çöpe atim
  • quote:

Orijinalden alıntı: airalert

quote:

Orijinalden alıntı: dragonball

Mantık yürütmeye gerek yok sen kendin test etmişsin sorunu zaten bulmuşsun :)

kafa değiştirme olayları falan filan var ondan dolayı,benimkinde de değişir mi diye ya da alternatif bişey var mı diye soruyorum.Herşey düşünülen şekilde olmayabilir,hayat bizi yanıltıyor

Alıntıları Göster
    Kafa değiştirme olayları falan filanı yok kart değişiyor sadece elektronik kartı harddiskin fakat senin durumundaki bir arızada bu söz konusu değil

Hayat beni pek teknik konularda yanıltmıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragonball -- 13 Aralık 2012; 7:59:45 >

• quote:

quote:

Marka ne notebookun ?

monster.ya sadece hdd bozuldu,ssd aldım şu an hiçbir problem yok fakat hdd'yi kurtarmak istiyorum.içindeki bilgileri aldım aslında fakat tamir edilebilir bişeyse neden hddyi çöpe atim

o diskten umudu kes artık.
    elektronik kartta bir sorun olduğunda kartı değiştirerek diski kullanabilirsin, ama mekanik bir sorun olduğunda at çöpe.
    garantisi varsa gönder. Garantiden değiştirebilirler belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

quote:

Marka ne notebookun ?

o diskten umudu kes artık.
    elektronik kartta bir sorun olduğunda kartı değiştirerek diski kullanabilirsin, ama mekanik bir sorun olduğunda at çöpe.
    garantisi varsa gönder. Garantiden değiştirebilirler belki.

kullanıcı hatası olduğu bariz değil mi?bana değiştirmezler gibi geldi.
    @dragonball sana da teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.