Şimdi Ara

Laptop tavsiyesi ( xp )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptop almak istiyorum ama xp yi desteklemesi şart.İşyeri için alıyorum xp mutlaka olmalı.Şu anda elimde olan dell 1564'e xp yükleyemiyorum driver desteği yok.Şu anda iki laptop düşünüyorum bir tanesi lenovo b560 diğeri Asus K53SJ-SX028R . Bunların xp desteği bulunmaktamı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: akgulcemal

Arkadaşlar laptop almak istiyorum ama xp yi desteklemesi şart.İşyeri için alıyorum xp mutlaka olmalı.Şu anda elimde olan dell 1564'e xp yükleyemiyorum driver desteği yok.Şu anda iki laptop düşünüyorum bir tanesi lenovo b560 diğeri Asus K53SJ-SX028R . Bunların xp desteği bulunmaktamı ?

dostum resmi sitelerine bi bak model isminden benim lenovo ustunde win7 yle geldi xp driverı sorunu yaşamadim hepsi wardı
  • Evet dün aklıma geldi baktım sitesine xp driverları vardı bende siparişi verdim
  • hayırlı olsun diyelim:)
  • teşekkürler :)
  • son bişi belki sorun yaşarsin xp kurarken biostan harddiski achi modundan ide ye alman gerek benim lenovoda achide 7 ide de xp çalısio ikisini aynı yerde çalistrmak için sen tek xp kullancan için tek degstirmen yeterli olacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

son bişi belki sorun yaşarsin xp kurarken biostan harddiski achi modundan ide ye alman gerek benim lenovoda achide 7 ide de xp çalısio ikisini aynı yerde çalistrmak için sen tek xp kullancan için tek degstirmen yeterli olacaktir

Teşekkürler dikkate alacam
  • Lenovo z570a yada lenovo z370am almanı öneririm i5 işlemcili alsan daha iyi olur senin açından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinantulum -- 12 Eylül 2011; 11:17:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.