Şimdi Ara

Laptop Tavsiyesi İçin Yardımlarınızı Bekliyorum Arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde bilgisayarım bozuldu onu yenilemektense laptopa geçmeye karar verdim. Fakat hem bugüne kadar kullanmadığım hemde bu konularda çok bilgili olmadığım için(Laptopların ısınma sorunu, fan sesi, ekrandab görüntü sızması vs vs) tavsiye önerilerinizi bekliyorum.

Daha çok film, dizi, internette vs takılacağım oyunda oynayacağım tabii ama gaming laptop olması şart değil. Oynayacağım oyunlar dota, wow tarzı genelde arada diğer oyunlardan da oynarım ama illa GTA'yı ultra ayarlarda çalştıracak bir sisteme de ihtiyacım yok. Ekran mümkünse 17" olursa daha iyi olur gibi filmler vs açısından. Bir de ses açısından memnun olacağım bir ürün olursa ses performansı iyi olursa güzel olur.

Bütçem maksimum 3000-3500 civarlarında bana ayırabileceğim paraya uygun f/p olarak memnun kalacağım laptop önerebilirseniz çok memnun olurum. Gidip mağazadaki elemanların bu iyi bak bunu al gibi önerileri ile alışveriş yapmak istemiyorum. Burada hem ciddi biligili hem tecrübeli olan arkadaşlar var cevaplarınızı bekliyor olacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xEthjeh -- 29 Şubat 2016; 7:20:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gaming laptop önceliğim değil veya 17"likler önceliklr tercihim derken bütçem dahilinde 15" bir laptop varsa veya öncereğiz gaming laptopsa onları da yazın sorun değil. Teşekkürler şimdiden

• Ben de kendi kullandığım notebook u önerebilirim.

Toshiba X70-B-10U

http://www.toshibatr.com/Laptop/Qosmio/X-Serisi/QOSMIO-X70-B-10U-GMS-i7-8-8-1-HYB8-17-3FHD-AMD2-W8
  • @Blackdanger_99, hocam öncelikle tavsiyeniz için teşekkürler sanırım ürünün fiyatı o siteye özel bir indirim. Ben netten almayı düşünmüyorum gidip mağazadan almak istiyorum oradaki fiyatları da çok yüksek kalıyor. Teşekkürler...

@msyegin, öneriniz için teşekkür ederim size de hocam. Ses kalitesi nasıl? Ekranından memnun musunuz? Isınma problemi ne düzeyde? Vs vs ufak bir bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler...

Başka arkadaşlarda öneri/tavsiyelerde bulunursa çok memnun olurum.

• 100 TL daha ekleyip İstanbul Bilişim'den MSI GE72 2QC-413XTR alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolun cevabınız için bütçeyi biraz kısmam gerekecek gibi şuan için. 3000-3500 bandında bir şeyler arıyorum.

• UP arkadaşlar söylediğim ihtiyaclarımı karsılasın yeter. Bir de eski laptoplarda tekno marketlerde stok kalmadı olarak gözüküyor mümkünse stoğu tükenmememiş o kadar eski olmayan laptoplar önerebilirseniz sevinirim. Gidip mağazadan alacağım çünkü. Teşekkürler...

• Arkadaşlar selamlar,

Geçtiğimiz günlerde bilgisayarım bozuldu bende laptop almaya karar verdim. Fakat bu konularda pek bilgi sahibi değilim. Acer'ın bu nitro v17 modelini gördüm hem tasarım olarak çok hoşuma gitti hemde okuduğum yorumlara göre kullanıcılarda memnun. Yalnız internet üzerinden almaya pek sıcal değilim gidip tekno mağazadan almak istiyorum. Aklımda şu model var;

Acer VN7-791G-57BP Notebook - i5-4210H 8GB 2GB.GTX860 17 Full HD Win8.1 Black

Şimdi oyundan ziyade daha çok film dizi nette takılmak için alıyorum ama oyunda oynarım elbet ama ilk önceliğim oyun değil. Bunu niçin söyledim yukarıya yazdığım model i5 hani gidip GTA'yı ultra high da falan gibi bir amacım yok. İ5'li bu model işimi görür mü fiyatı 3300 civarı sanırım. Ne önerirsiniz bana bu model mi başka model mi yoksa 3000 tl bandında başka bir marka mı yardımlarınızı bekliyorum...

• Aynı ürünün 960M'li ve yeni seri cpu'lusu var aynı fiyata. Sanalmarketim'e göz atın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz ürün şu sanırım.

Acer NX.MUQEY.001 Aspire V Nitro VN7-791G-51PZ Core i5-4210H 8GB 1TB GTX960M 17.3" IPS Full HD Win 8.

Maalesef stok tükendi olarak gözüküyor :/

• Teşekkürler hocam internet üzerinden elektronik alışverişlerde cok canım yandı. Bir arkadaşımda sanalmarketimden aldığı bir ürünün iadesi için epey mücadele vermişti çekiniyorum açıkçası. Bir mağazalara bakayım bu ürünü bulabilecek miyim acaba. Tekrardan teşekkürler...
  • selam
    bende aynı sizin gibi ikilemlerde kaldım dota , cs go gibi oyunlar oynuyorum. internetten alışveriş yapmadığımdan istediğim dizüstünü alma şansım yok.
    kranın 17 olmasını istiyorum haliyle seçenekler daralıyor. acer'in vatanbilgisayardaki modelini gördüm.
    http://www.vatanbilgisayar.com/acer-v7-nitro-core-i5-6300hq-2-3ghz-8gb-ram-1tb-8gb-ssd-17-3-4gb-w10-notebook.html iyi bir alternatif gibi duruyor. çok yorum yok ürün hakkında.

acer ile ilgili bir ürün aldıysanız izlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timeless00 -- 14 Mart 2016; 14:27:10 >

• QOSMIO X70-B-10U NOT: DOLAR 3 TL YE YAKIN BUNLAR DOLAR BAZLI RAFA GİREN ÜRÜN!!!
  • Arkadaşlar bende böyle bişi almayı düşünüyorum sizce nasıl.Normal ayarlarda oyun oynasam yeter bi arkadaş tavsiye etti bunu yeni oyunları ful seviye olmasada sıkıntısız oynarsın dedi.

http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-v5x6200x-core-i5-6200u-2-3ghz-6gb-ram-500gb-hdd-2gb-15-6-w10.html#genel-bakis
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.