Şimdi Ara

LAPTOP TAVSİYESİ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptop almayı düşünüyorum...fakat acer-dell-exper arasında kaldım...acer bilindik bir marka gayet de iyi...arkadaşıma dell aldım o memnun baya...ben de exper in netbook unu kullandım o da tatmin etmişti beni sıkıntı çıkarmamıştı ayrıca aynı özelliklerde exper diğer ikisinden daha uygun fiyatlı...hangisini önerirsiniz?bir de aklımda şu bilgisayarlar var...eğer kullandığınız varsa memnun musunuz bilgisayarınızdan??

EXPER KARIZMA CORE I5 430M -2.26GHZ-4GB-500GB-15.6"-DVDRW-1024MB HD5470-CAM-BT-W7PRE

DELL INS. 3010 CORE İ5-430M 2.26GHZ-4GB-320GB-13.3"HD WLED-1 GB HD5470-CAM-BT-W7BAS

ACER AS5742G(SİYAH)CORE İ5-460M 2.53GHZ-3GB-500GB-DVDRW-15.6''-2048MB GT420M-CAM-W7PR

• Bütçeniz ve kullanım amacınız nedir?
  • Acer ı ve exper i geç, acer servisi ve ürün kalitesi çok kötü, exper i sölemiyorum bile.
    DELL hem kaliteli ürün yapıyor hem de yerinde servis imkanına sahip.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=6714
  • Exper garanti süresi dolunca anakartı yandı .Neredeyse yarısı kadar para istediler.Servise gönderdiğim laptop kayboldu.Yerine aynı ayarda laptop dediler başka laptop geldi.1900 tl ye aldığım exper laptopu ekran parasına 2 sene sonra 140 tlye satıp toshiba aldım şu an çok memnunum.3 senede fan sesi bile çıkmadı nazar değmesin .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.