Şimdi Ara

Laptop Tavsiyeniz? Bütçe 1600-2000.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bütçem 1600-2000 arası.

Benim için hızlı ve sorunsuz olması önemli. Blueray filmlerde ve oyunlarda problem olmasın.

Bilindik markada Servis/Tamirat ihtiyacı çıkarsa daha kolay işim hallolur gibi bir düşünce var bende, yanlışım varsa düzeltin lütfen. Bu sebeple örn Toshiba veya Asus gibi markalar bana daha iyi gibi geliyor.

Ve sizin tavsiyeniz nedir, yarına almak istiyorum.

Öneri ve bilgisini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• lenovo y570

• Abi Pavilion'dan agzım cok yandı, iki defa anakartım yandı. Bundan sonra HP ne almak istiyorum ne de onlara para kazandırmak istiyorum

Lenovo'ya gelince. Bu sitede birçok kişinin bunu tavsiye ettiğini okudum, daha önce ne Levono kullandım ne de kullanan birini gördüm.
    Özellik-fiyat bakımından gayet iyi görünüyor ama.

Bu arada Lenovo'ya karşılık Toshiba ya da Asus öneren görmedm hiç...
  • kartları çok düşük toshiba düşük özellikte abartılı fiyatlar istiyor asusun ekran kartlarıda lenovoya göre düşük bu fiyat segmentinde en iyi kart şuan için hp deki 6770 le lenovodaki 555m dir. lenovo alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 18 Eylül 2011; 5:45:02 >
  • sen 2000 liraya yuksek bi mebla olmasina ragmen toshiba ve asustan dusuk ozelliklerdekileri alabilirsin.fakat lenovo y570 tam bir f/p urunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTINBAŞAK -- 18 Eylül 2011; 6:26:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.