Şimdi Ara

Laptop'ta BF3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

intel i5 2,5 ghz
    6 gb ram
    amd radeon hd 7670m
    windows 7 ultimate

mediuma da razıyım valla sizce sabit 60 fps ile hangi ayarda açabilirim bu oyunu

• beyler bi yardım
  • Oyunu açmasına açar. O konuda sıkıntı yok. Fakat hangi grafik ayarlarında tam performans sergiler onu deneyerek bulmalısın. AA'yı off yaparsan, diğer ayarları mediuma çekersen rahat oynatır gibime geliyor. Bazı ayarları high yapıpta oynayabilirsin bana kalırsa. Oyunu yükleyip en uygun ayarları bulman gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomb.raider

Oyunu açmasına açar. O konuda sıkıntı yok. Fakat hangi grafik ayarlarında tam performans sergiler onu deneyerek bulmalısın. AA'yı off yaparsan, diğer ayarları mediuma çekersen rahat oynatır gibime geliyor. Bazı ayarları high yapıpta oynayabilirsin bana kalırsa. Oyunu yükleyip en uygun ayarları bulman gerekir.

aa kapanacak o allahın emri, gölgeyi de kapamayı düşünüyorum diğer ayarlar medium olursa sabit 60 fps alırım umarım

http://www.youtube.com/watch?v=C7MZ8xXBwJE

şöyle bir şey buldum adam ultra'da kasmadan oynuyor

• Mediumda sabit 60 FPS verebileceğini sanmıyorum.Low-Medium karistir oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyToonz

quote:

Orijinalden alıntı: tomb.raider

Oyunu açmasına açar. O konuda sıkıntı yok. Fakat hangi grafik ayarlarında tam performans sergiler onu deneyerek bulmalısın. AA'yı off yaparsan, diğer ayarları mediuma çekersen rahat oynatır gibime geliyor. Bazı ayarları high yapıpta oynayabilirsin bana kalırsa. Oyunu yükleyip en uygun ayarları bulman gerekir.

aa kapanacak o allahın emri, gölgeyi de kapamayı düşünüyorum diğer ayarlar medium olursa sabit 60 fps alırım umarım

http://www.youtube.com/watch?v=C7MZ8xXBwJE

şöyle bir şey buldum adam ultra'da kasmadan oynuyor

Eğer ultrada 15-30 FPS arası oynatıyorsa, medium'da rahat oynatır gibime geliyor. Mesajımda da yazmıştım, bazı ayarlar high ayarına alıpta oynayabilirsin.

• kaldırır da ısınır hocam ısıya dikkat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: casperoving

kaldırır da ısınır hocam ısıya dikkat et

kralından soğutucu aldım o konuda sıkıntı yok
  • Rahatça oynarsın ama tek problem ısı soğutucu aldım diyorsun ama yinede dikkatli olmak gerekli sonra üzülme hocam.
  • O makinada 60 FPS imkansız.
  • High'da bile oynarsın rahat ol.
  • quote:

beyler bi yardım

Arkadasim auto yap o kendisi yapsin bendede amd hd 7760m var ama bence medium al yag gibi kayar

• Arkadaslar peki benimki neyde calistirir ? intel i3 4 cekirdek 3.2 ghz 4gb ddr3 ram amd radeon hd 7760m 1 gb neyde calistirir low medium hard ?

• inşallah bir de indirebilsek dile kolay 20 gb

@üst: low-medium diyorum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrazyToonz -- 31 Ağustos 2013; 11:42:11 >
  • i5 2430m
    GT 540m(gt630m) 1 gb

1366x768 de lowda 35 45 arası mdiumda ise 25-35 arası.7670m performansıda asagı yukarı aynı olur.60 fps alman imkansız ztnn işlemcinde sorun cıkartır bende işlemci kullanımı 80 lerde gezıyor.Arasıra hıckırmalar oluyor.Bu degerler Caspıan Border 64 ksılık harıtada.
  • quote:

inşallah bir de indirebilsek dile kolay 20 gb

@üst: low-medium diyorum hocam

Yanlis ultrada normal oluyo ama 64 kisilik sw de patlama olunca kasiyo hep araca bindigim icin hight e aldim hemde arka planda cok fazla sey var ve kayip geciyor pc tabi 16 24 kisilikde co-op da s.p. da ultraya aliyorum

• ss almayi ogretip fps nasil olculur anlatirsaniz kanitlarim

• Aynı makinede arkadaşımda var . Mediumda 30 fps oynuyor . Bf3 te hele o laptopla 60 zor...

• sp girdim kastı ama mp daha rahattı. bütün ayarlar low'da 45 fps alıyorum buna da şükür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.