Şimdi Ara

Laptop ta Anlık Donmalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptopa 2 hafta önce format atmama rağmen anlık donmalar oluyor. Fareyi boş bir yerde sağa sola sürükleyince anlaşılıyor. Her 15 saniyede böyle oluyor.Nasıl düzeltilir bu sorun

• Up. Yardım edebilecek varmı Windows 10 1703 sürümündeyim sanırım sıkıntı sürümde bir önceki sürüme nasıl dönebilirim.
  • Öncelikle sorunun kaynağını bulmalısın. Görev yöneticisinden disk/cpu/bellek kullanımına bakmanda fayda var. Sorunu bulduktan sonra çözüm arayalım. Birde windows defender veya update devrede ise yani işlem görüyorsa bunu yapabilir. Bu işlemlerin bitmesini bekleyerek yada bu hizmetleri durdurarak sorun çözülebilir. Ayrıca bir üçüncü yazılım da pc yi kastırıyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Londias

Öncelikle sorunun kaynağını bulmalısın. Görev yöneticisinden disk/cpu/bellek kullanımına bakmanda fayda var. Sorunu bulduktan sonra çözüm arayalım. Birde windows defender veya update devrede ise yani işlem görüyorsa bunu yapabilir. Bu işlemlerin bitmesini bekleyerek yada bu hizmetleri durdurarak sorun çözülebilir. Ayrıca bir üçüncü yazılım da pc yi kastırıyor olabilir.

Teşekkürler hocam ilgin için sorunu çözdüm sanırım Windows Defender'ı kapattım birde Cclernear ile bilgisayarı taratınca düzeldi
  • Sorun muhtemelen disk kullanımı ile ilgiliydi.Böyle bir durumda disk kullanımı başta olmak üzere sistem kaynaklarının ne kadar kullanıldığını kontrol edin.
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Yok hocam görev yöneticisinden bakarım sürekli orda sıkıntı yoktu. Cclenaer ile temizleyince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gigok -- 22 Mayıs 2017; 21:27:27 >
  • Sorun tekrar baş göstermeye başladı ve bu sorun beni pc den soğutmaya başladı o kadar aradım taradım ama hala bir çözüm bulamadım
  • Up.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.