Şimdi Ara

Laptop soğutma sessiz ve etkili (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
50.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir zamanlar bende ekran kartı soğutucumun üstüne bozuk para koyuyoyrdum :) laptop içinde uzun ayaklı vantilatörlerden koyuyodum arkama direkt makinaya üfletiyodum o yüzden bilirim böyle üretkenlikleri
  • güzel çalışma denicem bende... helal olsun walla.... bide balkona çıkmayı düşünün gece harika oluyo bil.de sende küfül küfül oghhh
  • bende plastik buzluk koyuyorum ama laptop garantisi bitti şimdi açıp fanın orayı temizledim(fön makinasının arkasıyla hava çektiği için ) şimdi 77 dereceden 45-ile 65 arasında oldu ama işlemciyide %75 e ayarladım
  • mobil tencere soğutma
  • arkadaşım milletin gülmesine bakma aynı yomtemi bende kullanıyorum işlemci sıcaklığım 55 dereceden 48 lere düşüyor çok faydalı herkeze tavsşyem deneyin bi makınam benq r56 ve çok işime yarıyor bu yontem ben fırının içinden çıkan varya oo siyah renklı kaba koyuyorum
  • İntresting
  • ben de islemcinin isisiyla cipsi sicak tutmaya calisirim cok isinincca arkasini kaldirp cami aciyorum kisin asiri derecede ise yariyoo hddmin üstünade mavi buz kaliplari varya ondan koyardim mükemel ise yariyordu :D
  • İlginç bir çözüm :)
  • ben laptopun altına iki tane tahta parçası koyuyorum iyi hava alınca kendini soğutabiliyor

Laptop soğutma sessiz ve etkili

• Eveeeet bir proje önerisi de benden, fikri biraz daha olgunlaştıralım...

• [Deleted by Admins]
  • yurdum insanı süpersin aga
  • Arada bi tencereyi al içine buz dolabından soğuk hava al dökmeden getir iyi gelir
  • hehehe hıc fena değil, tencenın ıcıne halı hazırda kuru fasulye falanda koyalım, oyun oynarken acıktıkca yer sonra bızden cıkan doğal gazlada kombiyi doldururuz sınırsız bi enerji dönüşümü olur
  • işe yarıycakdır ısı aliminyum tencereye geçer ordan da havaya benim aklıma gelmezdi
  • ben ne desem laf değil
  • hepiniz harikasınız.
    akşam akşam bayaa güldüm.
    tebrikler.
  • hehehehe güldüm yaa çok güzel :)) hehehehehee

Emeğine sağlık :) , koltuğu biraz yükseltmek gerek sanırım :) bar tipi koltuk olabilir mesela ;)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.