Şimdi Ara

laptop şifresi unutulursa (CD rom yok)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
9.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • laptopun admin şifresini unuttum. laptopa bağlı cd rom yok
    cd rom haricinde şifreyi sıfırlamamı sağlayacak bir şey yada bir yontem varmı acaba???
    şimdiden teşekkürler..

• güncel
  • http://www.****.com/windows-isletim-sistemleri/1452866-giris-sifresini-unuttum-giremiyorum.html

bunu ıncele ustat guvenlı kıpde acıp yenı kullanıcı acma sanırım .. belkı ısını gorur..
  • Bence format at .
  • şirketin önemli bilgileri vardı içinde formatı en son çözüm olarak düşündüm başka bir çaresi yokmu arkadaşlar?
  • bencede format at
  • adam ne sormuş ne cevap vermişşiniz ne formatı post kasmak için mesaj atıyorsunuz

Bilader F8Den güvenlik kipten admin açıp şifresiz bir kullanıcı hesabı açarsın
  • Güvenli kip açığını kapattı diye biliyorum MS ama arkadaşın dediğini denemekte fayda var..
    Açabilirsen makineyi c:\Windows\system32\config\ dizininde. Config klasörü içinde bulunan sam adlı dosyayı bul ve sil yalnız bunu dos üzerinden yap;)
  • xp kullanıyorsan şifre kısmına geldinde delete 2-3 defa bas yeni bölüm çıkara oraya administratör yaz pc açılır ..bazı bilgilere ulaşamayabilirsin
  • güvenli kipte de şifre istiyor windows 7 kullanıyorum komut istemiylede izin vermiyor. şimdi erd commander'i flash diske yükleyip öyle deneyecem.
  • güvenli kipte admin diye birşey yok windows 7 de
  • tek çözüm format at yada onarım yap şifre gidecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: byblue

laptopun admin şifresini unuttum. laptopa bağlı cd rom yok
    cd rom haricinde şifreyi sıfırlamamı sağlayacak bir şey yada bir yontem varmı acaba???
    şimdiden teşekkürler..

cd rom yok demissiminiz.biryerden usb girisli dvd rom bulmak imkaniniz varsa veya usb bellek varsa (anakartin boot icin( usb bellek) usb boot desteklemesi gerek ) hirent boot cd15.1 ile ister kullanici isterse administrator sifresini kaldirablir veya kendiniz sifre koyabilirsiniz...
    laptobun hardiskini baska bir laptoba aktarma imkaniniz varsa bu sekilde sisteminizi kurtarabilirsiniz ...(yazim hatasi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet 25 -- 19 Şubat 2012; 4:03:24 >
  • Ctrl+alt+delete+delete

kullanıcıya administrator yaz parolayı boş bırak

not: win7 ise çalışmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 25

quote:

şimdiden teşekkürler..

cd rom yok demissiminiz.biryerden usb girisli dvd rom bulmak imkaniniz varsa veya usb bellek varsa (anakartin boot icin( usb bellek) usb boot desteklemesi gerek ) hirent boot cd15.1 ile ister kullanici isterse administrator sifresini kaldirablir veya kendiniz sifre koyabilirsiniz...
    laptobun hardiskini baska bir laptoba aktarma imkaniniz varsa bu sekilde sisteminizi kurtarabilirsiniz ...(yazim hatasi )

(LAPTOP ADMIN sifresini unuttum )

• quote:

şimdiden teşekkürler..

USB den çalışan Hiren's boot CD ile yapabilirsiniz
    http://www.hiren.info/pages/bootcd-on-usb-disk
  • herkese yardımları için teşekkürler.
    erd. commanderi flasdiskten boot edip hallettim .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.